📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בשתולים שינוע ציוד כבד בשתולים

הובלות משטחים בשתולים

הובלות בשתולים לכל סוגי המשטחים

שינועים בשתולים לכלל מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים חברת "הובלות" מזמין אתכם לתפוס לכם ביצוע מיוחד וזריז לשינוע משטחי הקרטון וגם סחיבה ומארז! הטיפול והשירות שאנו מעניקים מוצע עוד יותר לעסקים, אך גם מזמינים שמכינים את הכבודה שלהם כמותאמת למשטחים, מסוגלים להיעזר בטיפולי ההעברה של שינוע ציוד כבד בשתולים. תמחור שינועים של משטחים לארגזים באיזור שתולים הינו מחירון לא מוגזם, נמוך מאין כמוהו שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! ובכן, מהי הדרך בה באתר זה מזיזים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ומתי המענה שאנחנו מעניקים מסוגל לעזור?

 • הובלות משטחים בשתולים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בשתולים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בשתולים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בשתולים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בשתולים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בשתולים
 • הובלות משטחים בשתולים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בשתולים
 • הובלה של משטחים יחד עם שירותי הנפה במחירון הכי הוגן!
 • הזזת משטחי הקרטון לטנדר או מסחרית עם רמפה
 • ליפוף סחורה על משטחים
 • אפשרות לבצע פריקה וטעינת משטחים
 • טיפולי ברחבי המדינה ובייחוד בשתולים והסביבה
 • בואו לקבל הצעה ברמה גבוהה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בשתולים

  מסחרית הראמפה, ככה אנחנו מספקים העברה

  הזזת משטחי הקרטון היא בעצם מעבר, העברה פרטיקולארית מהרגיל, ששונה במידה רבה מפרוצדורה שמתבצעת בעזרת כח של סבלים בעקבות כך אנו מזמינים עבורכם חברות מעבר איכותיות בעלות משאית סינגולארית, רכב או משאית ראמפה. הטנדר או המסחרית הזו לא דומה למסחריות, משאיות בשגרה אשר דרכן בחברת שינוע ציוד כבד בשתולים אנו מביאים את המעבר, כי היא נצרכת להרמה ושחרור של משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שיש לנו ולכם כאשר לוקחים משאית כדוגמת זו? ראשית, המהירות. כאשר הראמפה האלקטרונית שיש אצלנו באתר נכנסת לפעולה, אפשר לפרוק ולהעמיס את המשטחים שבבעלותכם, לא משנה מה הסוג, כבדים ככל שיהיו, בעת דקות בודדות. צריך להבין שלעתים המשטחים הם פשוט שוקלים המון, על-כן מלאכת מרימים בסבלות לא תתאים בכל מקרה כזה. נוסיף, הנוחות שבהובלה. הזזת משטחי קרטון דרך מסחרית ראמפה. מאפשרת סביבה נעימה יותר למרחב ההעברה, זאת מאחר ומובילי הדירות שיש אצלנו באתר לא מוכרחים לסחוב מאות ק"ג, ומן ההיגיון שאינכם מוגבלים במאסה של הכבודה שעל המשטחים. אלמנט נלווה וחשוב הוא נושא האחראיות. הובלות של משטחי הקרטון המתבצעת ללא אמצעים פרט לידיים אוצרת בה סיכונים מיותרים, הן לפועלים כולל לחפצים שברשותכם. לא ניתן לצפות איך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים ממש, לכן קיימים מקרים בהם משקל התכולה ינצח ומשטח הקרטונים ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במידה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חומר שביר, מן ההיגיון שהציוד ושאר הכבודה עלולה להיהרס.

  מניידים טובין מהאיזור הלוגיסטי לחנות? הובלה והנעת משטחי קרטון בשתולים

  הינכם משרד כולל אגף אפסנאות ענק וברצונכם שירותי ייבוא פריטים לחנויותיכם המגוונות? שירותי הובלת משטחי הקרטון כבדים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ואנחנו יכולים לשרת אתכם ברמה הגבוהה שיש. נוכל לבקר באזורי האפסנאות שברשותכם, לאסוף את הרפסודות של האריגים, המזון ולחלופין חומרי הבניין, ולהסיע את אלו ללוקיישנים שתגידו לנו. בכוחנו לבצע פיזור של המשטחים בסביבה יחידה, / להגיע אל כמות מסוימת של איזורים שונים. כל זאת לפי הדרישות. בקורולציה למאסת המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע אם להשתמש בטנדר כבש או מסחרית כבש או משאית שאפשרי עבורה לבצע הזזה של משטחים תוך שימוש במנוף.

  מעבר ע"י משטחי קרטון היא העברה נכונה!

  סביר להניח שאתם לא מודעים לכך מיד, ואף על-פי כן, שינוע שנעשית כהובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים היא העברה איכותית. זה ודאי לא חדש לכם – בעת שמערבבים פריטים , לא חשוב הסוג, על גבי משטחי קרטון, ממזגים הכל בשימת לב רבה למדי ולכן אין שימוש לא יעיל באיזור פנוי על המשטח. מהסיבה שהרכבה ופירוק של המשטח הינה אריזה שאינה מבזבזת, מן ההיגיון שאינכם מזרימים כסף עבור קופסאות קרטון שרק דחוסים במלואם, להיפך: אך ורק על הפריטים שהינכם לוקחים.

  מהו התעריף של הובלה של משטחי קרטון בשתולים? בצורה זו, מוסכם המחירון:

  בואו ניגש לעניין, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד בשתולים מגיעים להחלטה על המחירים של הובלות של המשטח? בראש ובראשונה, כובד וכמות משטחי המעבר. שעות השינוע הינו המשתנה הכי הרה-גורל, ובשביל זה צריכים אנו להבין את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים ברצונכם להסיע וכמה המשקל שלהם בסך הכל. להדגמה: הובלת מניין משטחים של עטיפות שאין בהן פריטים העלות שלה תהיה נמוכה בהשוואה אל הובלת מניין משטחי קרטונים שיש בהם זכוכיות. במקביל, ננסה להכניס אל הראש כמה זמן נסיעה יש מנק' המוצא אשר משם נבצע את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מבצעים את השינוע. אנו מתחייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות מצוינת, לא יקרה ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים בשתולים שינוע ציוד כבד בשתולים

  Movers-palet