📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בשריגים שינוע ציוד כבד בשריגים

הובלות משטחים בשריגים

הובלות בשריגים לכל סוגי המשטחים

הובלות בשריגים למגוון מיני המשטחים אתר "הובלה" מזמין אתכם ליהנות מ# ביצוע יחיד במינו ומדופלם עבור מעבר משטחים וגם טעינה ופריקה! השירות והטיפול שאנחנו מעניקים מוגש אף יותר לקהילת העסקנים, אך גם עוברים שעושים אריזה של הפריטים שלהם כנצרכת עבור משטחים, מסוגלים להיעזר בהעברות אצלנו. תעריף העברות משטחים לארגזים בשריגים והסביבה הוא תמחור נוח, משתלם המתאים לכל כיס! אז באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד בשריגים מניעים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצב הסיוע שאנחנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בשריגים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בשריגים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בשריגים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בשריגים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בשריגים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בשריגים
 • הובלות משטחים בשריגים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בשריגים
 • הובלה של משטחי הקרטון כולל הנפה בעלויות הוגנות!
 • הרמת משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או משאית כולל רמפה
 • ליפוף פריטים על גבי משטחים
 • אופציית להוציא לפועל מארז והעמסת משטחים
 • טיפולי בכל המדינה ובייחוד בשריגים והסביבה
 • לקבלת הצעה הוגנת מעולה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בשריגים

  טנדר או משאית הראמפה, ככה אנחנו מספקים מעבר

  הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים זוהי מעבר, העברה קונקרטית אף יותר, ששונה נורא מפעולה שנעשית על ידי שרירי אדם בדיוק בגלל זה הננו שולחים אליכם עסקים להובלת דירה וחברות איכותיות עם טנדר או מסחרית מסוימת, מסחרית כבש. המסחרית הזו לא דומה בהשוואה למשאיות נורמליות אשר עמהן אנחנו מביאים את ההובלה, בגלל שהיא טובה לסחיבה ופריקה של משטחי קרטון. מהו הטוב שיש הן לנו והן לכם כשלוקחים טנדר או מסחרית בסגנון? ראשית, כמות הזמן. כשהרמפה החשמלית שיש אצלנו באתר מתחילה לפעול, יש לכם הזדמנות לסחוב את המשטחים שמיועדים לקרטונים שבאמתחתכם, לא חשוב מה הסוג, לא משנה מה המשקל, וכל זה במעט מאוד זמן. צריך להבין שלעיתים קרובות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט בעלי משקל גדול, אם כן, הרמת סבלים אינה רלוונטית בכל המקרים הללו. נוסיף, מעבר נוח. הובלת משטחים על ידי משאית הרמפה מביאה אופציה לסביבה נעימה יותר למרחב ההעברה, זה מפני שהסבלים שאנו מציעים לא מוכרחים להעביר משקלים רבים, ואתם גם לא קבועים במשקלה של הכבודה שנמצאת על משטחי המעבר. נושא מוסף ובלתי-זניח הוא עניין האבטחה. הובלה של משטחי הקרטון שנעשית מבלי כוח מכונה יש בה ריזיק (סיכון), הן לפועלים כולל לרהיטים שברשותכם. בלתי אפשרי להעריך איך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד ממש, כך שיכולים להיות סצנות שבהן המשקל הכבד יגבור ומשטח הקרטונים יפול. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות או לחלופין חרס, תמיד יוצא שהדברים ושאר הכבודה יכולה להתפרק.

  מובילים תכולה מאגף אפסנאות לעבודה? שינוע ולקיחת משטחי קרטון בשריגים

  הינך חלק מעסק בעל אגף לוגיסטיקה נרחב והינכם זקוקים לשירות של ייבוא טובין לחנויותיכם שבשוק? שירותי הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את האופציה לשרת אתכם ברמה הגבוהה שיש. אנחנו יכולים לקפוץ לנקודות הלוגיסטיקה שברשותכם, לבצע איסוף של משטחי הבד, המזון ולחלופין החומרים של השיפוצים, ולהעבירם אל הנקודות שתגידו לנו. אנו מסוגלים לבצע פיזור של משטחי הקרטון בלוקיישן יחיד, / לנסוע דרך כמה וכמה איזורים שונים. כל זה בהתאם להצרכים שלכם. בהתאם להיקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע אם להשתמש ברכב כבש או משאית כבש או טנדר או משאית שיכולה להוציא לפועל הזזת משטחי קרטון ע"י מנוף.

  מעבר ע"י משטחי קרטון היא העברה חסכונית יותר!

  ייתכן שאתם לא מתעכבים על המחשבה הזו מיד, אך עם זאת, הובלה שנעשית כהובלה של משטחי קרטון היא העברה רצינית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבעת שמערבבים חפצים מכלל המינים על משטחים, משלבים אותה בזהירות ובצורה מחושבת עד-מאוד ולכן אין בזבוז של מקום פנוי על פני משטח הקרטון. כי פירוק של המשטח היא לא אחרת מאשר עיטוף ואריזה שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שהינכם לא מוציאים כסף על ארגזי קרטון בלתי דחוסים, להיפך: שום דבר אחר חוץ מעל הכבודה שהינכם לוקחים.

  כמה עולה הזזה של משטחי קרטון בשריגים ? ככה נקבע המחיר:

  ובכן, כיצד בחברת שינוע ציוד כבד בשריגים מחליטים על העלויות של הובלת משטחי הקרטונים? א' – נפח ומספר המשטחים. שעות ההעברה זה המשתנה שעליו כמעט הכל מונח, ועל כן צריכים אנו לדעת את מס' משטחי הקרטון אתם רוצים לקחת וכמה הם שוקלים בטוטאל. כדוגמה: העברת 10 משטחים של עטיפות שאין בהן פריטים תעלה פחות לעומת הובלת מניין משטחי קרטון שיש בהם שמשה. יחד עם זאת, נבקש להכניס לראש מה מס' הקילומטרים בין נק' המוצא אשר משם נבצע את ההובלה מנקודת היעד אשר לשם אנו מבצעים את ההובלה. נזכיר שאנו מתחייבים להתאים עבורכם הצעה נפלאה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בשריגים שינוע ציוד כבד בשריגים

  Movers-palet