📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בשמשית שינוע ציוד כבד בשמשית

הובלות משטחים בשמשית

הובלות בשמשית לכל סוגי המשטחים

העברות בשמשית והסביבה לכלל מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים אתר "הובלות" נותן לכם את האופציה לתפוס לכם ביצוע מיוחד ומומלץ להובלה של משטחי הקרטון וגם הרמה ואריזה ופירוק! השירות שלנו ניתן עם דגש לעסקים, אמנם גם לקוחות רגילים שמכינים את התכולה שלהם כנדרשת עבור משטחי קרטונים, מסוגלים לעשות שימוש בהובלות של החברה. מחירון הובלות משטחים בשמשית הוא עלות לא מוגזם, הוגן וזול שיהיה לכם טוב, לא משנה כמה כסף יש לכם! אז באיזה אופן אנו לוקחים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאילו מקרים הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים עלול לעזור?

 • הובלות משטחים בשמשית הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בשמשית לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בשמשית מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בשמשית בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בשמשית בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בשמשית
 • הובלות משטחים בשמשית וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בשמשית
 • העברת משטחים כולל מנוף במחיר הכי טוב!
 • לקיחת משטחי הקרטון לטנדר או משאית יחד עם ראמפה
 • עטיפת פריטים על משטחים
 • אופציית לבצע פריקה והעמסת משטחי הקרטון
 • שירותי ברחבי הארץ ובייחוד בשמשית והסביבה
 • בואו לקבל הצעה הוגנת משתלמת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בשמשית

  טנדר או מסחרית הכבש, באופן זה, אנחנו מביאים מעבר

  מעבר משטחים הינה מעבר, העברה סינגולארית עוד, אשר שונה בהרבה מהליך של העברה הנעשית דרך שרירי אדם זו הסיבה שאנו מזמינים עבורכם תאגידים וחברות מעבר נהדרות כולל משאית מיוחדת, טנדר או משאית ראמפה. משאית זו אחרת ממשאיות טבעיות אשר איתן אנחנו מעניקים את ההובלה, מפני שהיא נצרכת להעמסה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שלנו ושלכם עם שימוש בטנדר או משאית שכזו? בטרם כל, המהירות. בזמן שהכבש החשמלית בה אנחנו עושים שימוש מתחילה לעבוד, אתם יכולים לסחוב את המשטחים אשר בבעלותכם, לא חשוב מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, בכמה רגעים. קריטי להבין שפעמים רבות המשטחים הם בעלי משקל רב, אז בגלל זה, עבודה של סבלים לא יעילה בכל סיטואציה כזו. חשוב לציין, היכולת לבצע הובלה נוחה. מעבר משטחים באמצעות רכב או משאית כבש. מביאה אופציה לסביבה נעימה יותר למרחב המעבר, זה כי אנשי המקצוע שבשורותינו אינם צריכים לשאת עשרות ומאות ק"ג, ואתם גם לא מוגדרים במאסה של הכבודה שעומדת על כהמשטחים. אלמנט נלווה ובר-חשיבות הינו אלמנט הבטיחות. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים שמתבצעת ללא אמצעים פרט לידיים מגלמת בתוכה סיכונים, אף למובילים ואף לרהיטים שברשותכם. אי אפשר לחזות באיזה אופן יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מאד, אם כן, יש סיטואציות שבהן משקל הכבודה יגבור ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במידה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות או חרס, תמיד יוצא שהציוד ושאר הכבודה מתעתדת להישבר.

  מסיעים פריטים מהאיזור הלוגיסטי לבית העסק? העברה ונשיאת משטחי קרטון בשמשית

  הינך חלק מחברה גדולה פלוס מרכז לוגיסטיקה רחב ורצונכם הוא שירות של אספקת תכולה לחנויותיכם שבשוק? שינועים של משטחים בעלי משקל רב זה הספצליטה שלנו ויש לנו את האפשרות לספק לכם מענה באופן הטוב שיש לשוק להציע. נוכל לנסוע למוקדי האחסנה שלכם, לעשות איסוף של משטחי הטקסטיל, המזונות ו/או החומרים של השיפוצים, ולהעביר אותם ללוקיישנים שתגדירו לנו. נוכל לחלק את המשטחים בתחום יחיד, ו/או להגיע אל כמות של מוקדים שונים. הכל ע"פ צרכי היום יום. ע"פ מאסת משטחי הקרטון, נוכל לדעת האם לשלוח אליכם מסחרית ראמפה ו/או טנדר או מסחרית , אחת כזו שתוכל להתחיל הובלת משטחים ע"י מנוף.

  העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו הובלה מוצלחת!

  סביר להניח שאתם לא מודעים לכך באופן מיידי, ואע"פ כן, מעבר הנעשית כהובלות של משטחי קרטון זו פעולה רצינית. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שבעת שמקשרים טובין , לא משנה הסוג, על משטחים, מכניסים הכל באופן עדין ומחושב לגמרי ויוצא ששום שימוש לא חכם בגודל מעל משטח הקרטון. מאחר ופירוק של משטחי הקרטון, היא אריזה בלתי בזבזנית, מן ההיגיון שאינכם שופכים כסף על אריזות קרטון חצי מלאים, אם כבר, ההיפך: רק על החפצים שהינכם מניעים.

  כמה נשלם על שינוע משטחי קרטון בשמשית? ככה יוסכם מחירנו:

  ובכן, כיצד בחברת שינוע ציוד כבד בשמשית קובעים את העלויות של הובלה של משטחי הקרטון? פתח דבר, גודל וכמות המשטחים. כמות ההובלה הוא הפקטור הכי חשוב, ובשביל זה אנו צריכים להכניס לראש את מס' משטחים ברצונכם להסיע וכמה הם שוקלים בסה"כ. להדגמה: הזזת 10 משטחים של קופסאות בלי חפצים העלות שלה תהיה נמוכה בהשוואה להובלות של עשירייה של משטחי קרטונים שיש בהם זגוגית. בנוסף, יהיה ברצוננו להכניס לראש כמה קילומטרים יש מנקודת המוצא שמשם אנחנו מובילים מנק' היעד אשר לשם אנו מבצעים את השינוע. נזכיר שאנו מתחייבים להתאים לכם הצעת עלות זולה, בלי אותיות קטנות, ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים בשמשית שינוע ציוד כבד בשמשית

  Movers-palet