📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בשדרות שינוע ציוד כבד בשדרות

הובלות משטחים בשדרות

הובלות בשדרות לכל סוגי המשטחים

העברות באיזור שדרות לכל גדלי המשטחים חברת "הובלות" מאפשר לכם ליהנות מ# טיפול מיוחד ושיש עליו המלצות רבות להובלה של משטחים יחד עם סחיבה ואריזה ופירוק! השירות והטיפול שאנו מעניקים תקבלו בעיקר לחברות, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את החפצים שלהם כטובה עבור משטחי קרטונים, מסוגלים לעשות שימוש בהובלות שלנו פה. תעריף העברות משטחי קרטון באיזור שדרות זהו תמחור סביר, נמוך מאין כמוהו שיתאים לכם, לא משנה מה התקציב שלכם! בואו ניגש לזה, מהי הדרך בה בחברת שינוע ציוד כבד בשדרות מניעים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה מקרה הטיפול שאנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בשדרות הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בשדרות לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בשדרות מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בשדרות בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בשדרות בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בשדרות
 • הובלות משטחים בשדרות וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בשדרות
 • הובלה של משטחים ובנוסף הנפות במחיר הכי טוב!
 • לקיחת משטחי הקרטון למסחרית עם ראמפה
 • אריזת חפצים על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אפשרות לעשות מארז והעמסת משטחים
 • עבודות בכל נקודה מרכזית בארץ ובייחוד בעיר שדרות
 • להשגת הצעת מחיר נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בשדרות

  רכב או משאית הכבש, כך הננו מבצעים מעבר

  העברות משטחים שמיועדים לקרטונים היא בעצם שינוע, העברה מיוחדת אקסטרה, ששונה משמעותית מפעולה הנעשית דרך כוח הסבלים זה למה אנחנו מוציאים לכם אתרים וחברות מעבר רצויות עם טנדר או משאית ייחודית, מסחרית כבש. משאית זו אחרת ממסחריות, משאיות רגילות אשר בידיהן באתר זה מבצעים את המעבר, מהסיבה שהיא נדרשת לסחיבה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שיש הן לנו והן לכם כשמשתמשים בטנדר או משאית שכזו? פתח דבר, המהירות. בזמן שהרמפה החשמלית שלנו פועלת, ביכולתכם לבצע סחיבה של משטחי הקרטון שברשותכם, לא משנה מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, וזה ברגעים ספורים. זכרו שלעתים משטחי הקרטון הם גדולים וכבדים, על-כן מלאכת מרימים בסבלות אינה רלוונטית בכל המקרים הללו. שנית, היכולת לבצע הובלה נוחה. הובלת משטחי קרטון באמצעות טנדר או משאית כבש. מגישה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאיזור השינוע, זאת מאחר וצוות המובילים שיש אצלנו באתר לא מוכרחים לסחוב עשרות ומאות קילוגרמים, ואינכם מוגבלים במשקלה של הכבודה שעומדת על כמשטחי המעבר. נושא אקסטרה ומהותי הינו נושא ההגנה. הזזת משטחים שנעשית מבלי עוצמת מכונה מגלמת בתוכה ריזיק (סיכון), אף לפועלים ואף לפריטיכם. לא ניתן להעריך באיזו דרך יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאוד, אם כן, יכולים להיות מקרים בהם הגודל והמשקל יכריע ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. אם מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חרסינה, מן ההיגיון שהאביזרים ושאר הכבודה יכולה להיחבל.

  מקפיצים טובין ממרכז לוגיסטי לחנות? שינוע ולקיחת משטחי קרטון בשדרות

  הינכם תאגיד גדול שיש לו אזור לוגיסטי מקיף והינכם נצרכים לשירותי ייבוא טובין לחנויותיכם שבסקטור? שינועים של משטחי הקרטון מאסיביים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את האופציה לענות על הצורך שלכם באופן הטוב שיש לשוק להציע. אנו מסוגלים להגיע אל אזורי האחסון שברשותכם, לעשות איסוף של הרפסודות של הבד, המאכל או לחלופין כלי הבנייה, ולהניע אותם אל הנקודות שתאמרו לנו. בכוחנו לבצע חלוקה של משטחי הקרטון בתחום בודד, או לחלופין להגיע אל כמות של איזורים שונים. כל זה על פי הדרישות. לפי רוחב המשטחים שמיועדים לקרטונים, נוכל לדעת האם לשלוח אליכם טנדר כבש או מסחרית כבש / טנדר או משאית אשר בכוחה להתחיל הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י מנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון זו העברה נכונה!

  אמנם אתם לא מתעכבים על המחשבה הזו באופן מיידי, אבל מעבר שמתבצעת כהובלה של משטחים זו פעולה רצינית. כידוע, בזמן שממזגים פריטים מכל סוג מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת לגמרי ואז בגלל זה, אין בנמצא שימוש מיותר בספייס על פני משטח הקרטון. כי פירוק והרכבת משטחי הקרטונים, זוהי אריזה חסכונית, יוצא מצב שאתם לא זורקים כסף על קופסאות קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כי אך ורק על הדברים שהינכם משנעים.

  עלות שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים בשדרות? ככה יוחלט המחיר:

  בואו ניגש לזה, כיצד אנחנו קובעים את המחירים של הזזת משטחי הקרטון? בטרם כל, כובד וכמות המשטחים. היקף המעבר הוא המשתנה הכי משמעותי, ולפיכך נצטרך להבין את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים החלטתם להוביל וכמה הם שוקלים בסה"כ. בתור דוגמה: העברות עשרה משטחים קרטונים לעטיפות ריקות תוציאו עליה פחות כסף לעומת הובלות של מניין משטחי זכוכיות. גם כן, ננסה לדעת כמה זמן נסיעה יש בין נק' המוצא שמשם נבצע את ההובלה בין נק' היעד שלשם נבצע את השינוע. אנו מתחייבים לספק עבורכם הצעה הוגנת, זולה ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בשדרות שינוע ציוד כבד בשדרות

  Movers-palet