📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים ברמות השבים שינוע ציוד כבד ברמות השבים

הובלות משטחים ברמות השבים

הובלות ברמות השבים לכל סוגי המשטחים

שינועים ברמות השבים והסביבה לכלל סגנונות המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “moving ” קורא לכם לתפוס לכם ביצוע יחיד במינו ומומלץ עבור מעבר משטחים ובנוסף סחיבה ואריזה! השירות שלנו תקבלו עוד יותר לקהל העסקי, אך גם עוברי דירה שמבצעים אריזה של הפריטים שברשותם כנצרכת עבור משטחים, מסוגלים להיעזר בשירותי ההובלה שלנו כאן. תעריף שינועים של משטחי קרטון באיזור רמות השבים הינו תעריף ראוי, נמוך מאין כמוהו שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! ובכן, מהי הדרך בה אנחנו מזיזים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ומתי המענה שאנחנו מעניקים ייתן לכם מענה?

 • הובלות משטחים ברמות השבים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים ברמות השבים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים ברמות השבים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים ברמות השבים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים ברמות השבים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים ברמות השבים
 • הובלות משטחים ברמות השבים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים ברמות השבים
 • הזזה של משטחים וגם שירותי הנפה בעלויות הוגנות!
 • הרמת משטחים לרכב או לחלופין משאית יחד עם כבש
 • אריזה של תכולה על משטחים
 • אפשרות לקיים פירוק והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות מהצפון לדרום ובמיוחד ברמות השבים
 • בואו לקבל הצעה הוגנת מעולה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם ברמות השבים

  מסחרית הראמפה, ככה אנו מעניקים הובלה

  הובלות של משטחי הקרטון זוהי העברה מוגדרת יותר, ששונה במידה רבה מהובלה המתבצעת באמצעות כוח הסבלים זה למה בחברת שינוע ציוד כבד ברמות השבים אנו מוציאים לכם חברות מעבר איכותיות יחד עם טנדר או משאית מובחנת, רכב או משאית כבש. המסחרית הזו לא דומה למסחריות, משאיות טבעיות אשר עמהן אנו עושים את המעבר, מפני שהיא נדרשת לטעינה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שיש לנו ולכם בשימוש בטנדר או משאית כדוגמת זו? קודם כל, הזמן. כאשר הראמפה החשמלית שאנחנו מציעים פועלת, תוכלו לסחוב את משטחי הקרטון שברשותכם, לא משנה איזה סוג, לא משנה מה המאסה, וזה ברגעים מעטים. זכרו שלעיתים קרובות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט שוקלים הרבה, כך שהרמת סבלים לא תתאים בכל המקרים הללו. בל נשכח, הובלה נוחה. הובלה של משטחי קרטון באמצעות רכב או משאית ראמפה. מאפשרת איזור נעים מהרגיל לאיזור המעבר, זאת כי הצוות שלנו לא צריכים לעשות עבודת סבלות עם עשרות ומאות קילוגרמים, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגדרים במאסה של הכבודה שעומדת על המשטחים. אלמנט מוסף ומהותי הינו נושא האחראיות. הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים שמתבצעת מבלי כוח מכונה מחזיקה בחובה סיכון, הן לפועלים כולל לרהיטים שבבעלותכם. לא ניתן לדעת מראש באיזו דרך יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאוד, אז בגלל זה, ייתכנו מצבים שבהם המשקל הכבד יכריע והמשטח יתרסק ארצה. אם על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות או חומר שביר, תמיד יוצא שהדברים ושאר הכבודה יכולה להיחבל.

  מעבירים פריטים מאגף אפסנאות לחנות? מעבר ולקיחת משטחי קרטון ברמות השבים

  אתה חלק מתאגיד גדול כולל אגף אפסנאות מקיף ורצונכם הוא עבודות הבאת טובין לעסקים בנקודות שבשוק? שירותים של הובלת משטחי הקרטון כבדים וגדולים זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו ובכוחנו לתת לכם שירות באופן הטוב שיש לשוק להציע. אנו מסוגלים לקפוץ לאזורי האחסנה שלכם, להשיב את המשטחים של הבד, המזון או לחלופין כלי וחומרי הבנייה, ולהעבירם למיקומים שתציינו בשבילנו. יש לנו את היכולת להפריד את המשטחים שמיועדים לקרטונים בסביבה בודדת, או לחלופין לנסוע בין כמות של מוקדים שונים. הכל ע"פ רצונכם. בהתאמה לרוחב המשטחים שמיועדים לקרטונים, נוכל לדעת האם לשלוח אליכם טנדר ראמפה או משאית ראמפה ו/או רכב או לחלופין משאית אחת שאפשרי עבורה להוציא לפועל העברת משטחים תוך שימוש במנוף.

  העברה עם משטחים זו החלטה איכותית!

  יכול להיות שלא יוצא שאתם חושבים על זה ישר, ואף על-פי כן, העברה שמתבצעת כהעברות משטחים היא העברה נכונה. כידוע, בזמן שמשלבים פריטים , לא חשוב הסוג, על גבי משטחי קרטון, ממזגים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת לחלוטין ואם כן, אפס שימוש לא חכם באיזור פנוי על גבי משטח הקרטון. כי פירוק והרכבת משטחי הקרטונים, הינה עטיפה חסכונית, מסתבר שאתם לא מבזבזים על קרטונים שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כבר, ההיפך: אך ורק על החפצים שהינכם מניעים.

  כמה תעלה הזזה של משטחי קרטון ברמות השבים? ככה יוחלט התמחור:

  בואו ניגש לעניין, כיצד בחברת שינוע ציוד כבד ברמות השבים מחליטים על מחירי העברות משטחי הקרטון? קודם כל, מאסה ומספר משטחי המעבר. גודל המעבר זה הפרמטר הכי הרה-גורל, ולכן אנו צריכים לברר כמה משטחים אתם מחפשים לקחת וכמה הם שוקלים בטוטאל. להדגמה: הזזת עשירייה של משטחים של עטיפות שאין בהן פריטים תוציאו עליה פחות כסף בהשוואה להובלות של עשרה משטחי זגוגית. בנוסף, נרצה לברר כמה שעות נסיעה יש מנק' המוצא אשר משם אנו מוציאים לפועל את ההובלה בין נק' היעד אשר לשם אנו מבצעים את השינוע. אנו מחוייבים לספק עבורכם הצעת עלות נהדרת, משתלמת ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים ברמות השבים שינוע ציוד כבד ברמות השבים

  Movers-palet