📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים ברכסים שינוע ציוד כבד ברכסים

הובלות משטחים ברכסים

הובלות ברכסים לכל סוגי המשטחים

העברות ברכסים והסביבה לכל גדלי המשטחים אתר "הובלות" מנגיש עבורכם לתפוס לכם טיפול מיוחד וזריז עבור שינוע משטחי הקרטון פלוס הרמה ומארז! השירות שלנו מוצע עם דגש לקבוצת העסקנים, אבל אף קליינטים שאורזים את הפריטים שברשותם כמתאימה עבור משטחי קרטונים, ימצאו שימוש רב בהעברות שלנו כאן. מחירון שינוע משטחים לארגזים בעיר רכסים הוא עלות מתון, משתלם המתאים לכל כיס! ובכן, מהי הדרך בה בחברת שינוע ציוד כבד ברכסים מזיזים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ובאילו מקרים המענה שאנו מעניקים מסוגל לעזור?

 • הובלות משטחים ברכסים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים ברכסים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים ברכסים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים ברכסים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים ברכסים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים ברכסים
 • הובלות משטחים ברכסים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים ברכסים
 • שינוע משטחים פלוס השכרת מנוף בעלות הנמוכה ביותר!
 • שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או משאית כולל כבש
 • אריזה של פריטים על משטחי הקרטון
 • יכולת לבצע פריקה והטענת משטחים
 • שירותי בכל רחבי הארץ ובייחוד בסביבת רכסים
 • בואו להשיג הצעת עלות נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם ברכסים

  מסחרית הראמפה, בצורה זאת אנו מביאים העברה

  העברת משטחים היא מעבר, העברה ספציפית אפילו יותר, אשר שונה במידה רבה מפרוצדורה המתבצעת באמצעות כוחות אנושיים זו הסיבה שבחברת שינוע ציוד כבד ברכסים מזמינים לכם חברות מעבר מצוינות שיש להן טנדר או מסחרית סגולית, משאית רמפה. הטנדר או המשאית הזו אחרת ממסחריות בשגרה שבאמצעותן אנחנו עושים את ההובלה, שכן היא מותאמת לטעינה ופריקת משטחי קרטון. מה היתרונות שלכם ושלנו כשעושים שימוש בטנדר או משאית בסגנון? ראשית, המהירות. אמנם הכבש האלקטרית שלנו מתחילה לפעול, ניתן לבצע העמסה של המשטחים שלכם, מכלל הסוגים כבדים ככל שיהיו, וזה ברגעים מעטים. זכרו שלעתים המשטחים הם שוקלים הרבה, אם כן, מלאכת סחיבה אינה רלוונטית כמעט תמיד. יש לציין, העברה נוחה. הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים דרך טנדר או מסחרית כבש. מגישה אופציה של מוקד עבודה נעים לאיזור השינוע, זאת כי אנשי המקצוע שתראו אצלנו לא חייבים להעביר עשרות ומאות ק"ג, ואתם גם לא מדודים במאסה של הכבודה אשר על משטחי המעבר. נושא נלווה והרה גורל זהו אישיו האבטחה. הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים הנעשית עם הידיים יש בה סיכונים מיותרים, אף למובילים ואף לפריטים שבבעלותכם. א"א לדעת מראש מהי הדרך בה יתנהלו המובילים עם משקל כבד במיוחד, אז בגלל זה, קיימים סיטואציות שבהן משקל הכבודה ינצח והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה שעל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרסינה, יוצא שהאיבזור ושאר הכבודה עומדת להיהרס.

  מובילים תכולה מהאיזור הלוגיסטי לעסק? מעבר והרמת משטחים ברכסים

  הינך חלק מבית עסק שיש לו אזור לוגיסטי מקיף ואתם צריכים טיפולי אספקה של טובין לחנויות שבשוק? שינועי משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה מה שהיננו מומחים בו ואנחנו יכולים לתת לכם שירות ברמה שאין לה תחרות. יש לנו את האפשרות לנסוע לאזורי האיחסון שברשותכם, להשיב את הרפסודות של האריגים, המאכלים ולחלופין כלי הבנייה, ולהעבירם למיקומים שתגדירו לנו. יש לנו את היכולת לפזר את המשטחים במוקד יחיד, ו/או לנסוע בין מספר מוקדים שונים. הכל ע"פ רצונותיהם. על-פי נפח המשטחים שמיועדים לקרטונים, נוכל לדעת אם להביא אליכם משאית רמפה ולחלופין טנדר או משאית שבכוחה לבצע הזזה של משטחי קרטון עם מנוף.

  הובלה ע"י משטחי קרטון היא העברה איכותית!

  ייתכן שלא יוצא שאתם תוהים על כך ישר, אך הובלה המתבצעת כהזזה של משטחי קרטון היא העברה טובה. זה ודאי לא חדש לכם – כאשר משרשרים פריטים מכלל המינים על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת מאוד ומסיבה זו, אין בנמצא שימוש לא יעיל במרחב על גבי משטח הקרטון. מהסיבה שפירוק והרכבת המשטח היא עיטוף ואריזה שאינה בזבזנית, יוצא מצב שהינכם לא זורקים כסף עבור קרטונים בלתי דחוסים, אם כי רק על התכולה שהינכם משנעים.

  כמה תשלמו על העברת משטחים שמיועדים לקרטונים ברכסים? כך מוחלט המחיר:

  אם כן, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד ברכסים מסכימים על העלויות של הובלות של משטחי הקרטון? קודם כל, מאסה וכמות משטחי המעבר. כמות ההובלה זהו המשתנה שעליו כמעט הכל מונח, ולפיכך אנו צריכים לדעת את הכמות של משטחי הקרטון החלטתם להוביל וכמה הם שוקלים בסה"כ. לדוגמא: העברות עשרה משטחי קרטון לעטיפות שאין בהן כלום תשלמו עליה פחות כסף אל מול מעבר מניין משטחי קרטון שיש בהם זגוגיות. כמו כן, נבקש לברר כמה קילומטרים יש בין נק' המוצא אשר משם אנו מוציאים לפועל את השינוע מנקודת היעד אשר לשם אנחנו מובילים. הננו מחוייבים לספק לכם הצעת עלות שאין כמוה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולא משנה מה התקציב שלכם!

  הובלות משטחים ברכסים שינוע ציוד כבד ברכסים

  Movers-palet