📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים ברבבה שינוע ציוד כבד ברבבה

הובלות משטחים ברבבה

הובלות ברבבה לכל סוגי המשטחים

העברות בעיר רבבה לכל סוגי משטחי הקרטון פורטל “הובלות ” מנגיש עבורכם לקבל שירות ייחודי ומהיר בשביל שינוע משטחים וגם טעינה ופירוק! הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים אפשר לקבל בעיקר לחברות, אמנם גם עוברים שמכינים את החפצים שברשותם כמתאימה עבור משטחים, מסוגלים להיעזר בשירותי ההובלה אצלנו. מחיר שינוע משטחים לארגזים ברבבה הינו תעריף לא מוגזם, נמוך ומשתלם שיתאים לכם, לכלל התקציבים! אם כן, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד ברבבה מניעים את המשטחים שרכשתם ובאיזה סיטואציות הטיפול שאנו מעניקים יכול לסייע?

 • הובלות משטחים ברבבה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים ברבבה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים ברבבה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים ברבבה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים ברבבה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים ברבבה
 • הובלות משטחים ברבבה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים ברבבה
 • הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם מנוף בעלות הנמוכה ביותר!
 • לקיחת משטחים למשאית עם ראמפה
 • ליפוף פריטים מעל משטחים
 • אופציית לבצע מארז והטענת משטחים
 • שירות מהדרום לצפון ובייחוד ברבבה והסביבה
 • קבלו עכשיו הצעה הוגנת נהדרת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם ברבבה

  טנדר או משאית הכבש, כך בחברת שינוע ציוד כבד ברבבה מביאים שינוע

  שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים הינה הובלה מוגדרת מן הרגיל, שאחרת נורא מפעולה היוצאת לפועל באמצעות הסבל זו הסיבה שבחברת שינוע ציוד כבד ברבבה אנו מביאים לכם תאגידים וחברות מעבר נפלאות בעלות טנדר או מסחרית קונקרטית, רכב או משאית ראמפה. המסחרית הזו אחרת בהשוואה למשאיות, מסחריות בשגרה אשר עמן בחברת שינוע ציוד כבד ברבבה אנו מעניקים את השינוע, מהסיבה שהיא נועדה להעמסה ופריקת משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם בשימוש במסחרית שכזאת? ראשית, כמות הזמן. בעת שהראמפה האלקטרית בה אנחנו עושים שימוש מתחילה לפעול, אתם מוזמנים לבצע העמסה של משטחי הקרטון אשר בבעלותכם, לא משנה איזה סוג, גדולים ככל שיהיו, וזה בדקות בודדות. הכרחי להבין שהמון פעמים המשטחים הינם גדולים וכבדים, על-כן מלאכת סחיבה לא תתאים כמעט תמיד. שנית, היכולת לבצע הובלה נוחה. הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים דרך מסחרית ראמפה. נותנת אפשרות למוקד עבודה נעים לאזור ההעברה, זה מהסיבה שצוות המובילים שיש אצלנו באתר לא צריכים להעביר עשרות ומאות ק"ג, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מדודים במשקלה של הכבודה שעל משטחי המעבר. אלמנט מוסף ומהותי הינו אלמנט האבטחה. הובלות של משטחים הנעשית ללא אמצעים פרט לידיים מגלמת בתוכה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, אף למשנעים וגם לרהיטים שבבעלותכם. אי אפשר לצפות באיזו דרך יתמודדו המובילים עם משקל כבד ממש, על-כן ייתכנו סיטואציות שבהן המאסה הענקית והגודל יגבור והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה שמעל משטח הקרטון יש זכוכיות או לחלופין חומרים שבירים, יוצא שהכבודה עלולה להתפרק.

  מניידים טובין מהאיזור הלוגיסטי לחנות? שינוע והזזת משטחי קרטון ברבבה

  אתה חלק ממשרד עם אזור לוגיסטי גדול וברצונכם טיפולי אספקה של פריטים לעסקים בנקודות אשר בשוק? שירותים של הובלת משטחים מאסיביים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את האופציה להעניק לכם מענה ברמה הגבוהה שיש. אנחנו יכולים לבקר במוקדי האחסנה שלכם, ללקט את המשטחים של הבד, המאכלים ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהובילם לאיזורים שתציינו בשבילנו. אנו מסוגלים לבצע פיזור של המשטחים במוקד בודד, ו/או לעבור בכמה וכמה איזורים שונים. הטיפול כולו ע"פ הצורך שאתם מביעים. בהתאם להיקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נסיק אם להסיע אליכם משאית רמפה או לחלופין טנדר או מסחרית שיכולה להתחיל הובלה של משטחים בהזמנת מנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון היא הובלה טובה!

  אולי אתם לא תוהים על כך מיידית, אך העברה שיוצאת לפועל כהובלת משטחי קרטון היא הובלה מוצלחת. כידוע, בזמן שמשרשרים תכולה מכלל הסוגים על גבי משטחי קרטון, משלבים אותה בזהירות רבה נורא כך שאפס בזבזנות של מקום מעל משטח הקרטון. כי אריזה ופירוק של המשטח זוהי אריזה שמרנית, מסתבר שהינכם לא שופכים כסף עבור אריזות מקרטון חצי מלאים, להיפך: רק על החפצים שהינכם מניעים.

  מה עלות העברות משטחים ברבבה? בצורה זאת יקבע המחירון:

  בואו ניגש לזה, באיזה אופן באתר זה מסיקים את העלות של הובלה של המשטח? בראש ובראשונה, כובד ומספר משטחי המעבר. גודל ההובלה הינו הפקטור הכי הרה-גורל, ובגלל זה נתחייב לברר כמה משטחי הקרטון הינכם רוצים לקחת וכמה המשקל שלהם בסך הכל. להדגמה: הזזה של 10 משטחי קרטון לעטיפות שאין בהן דבר מחירה יהיה נמוך בהשוואה אל הובלת עשרה משטחי קרטונים שיש בהם זגוגיות. גם כן, נרצה להבין מהו מספר הקילומטרים בין הנקודה שממנה אנו מבצעים את השינוע בין נק' היעד אשר לשם נבצע את השינוע. אנו מתחייבים להתאים לכם הצעת עלות מצוינת, זולה ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים ברבבה שינוע ציוד כבד ברבבה

  Movers-palet