📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בצופית שינוע ציוד כבד בצופית

הובלות משטחים בצופית

הובלות בצופית לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה באיזור צופית לכל סוגי המשטחים פורטל “moving ” מנגיש עבורכם ליהנות מ# שירות ייחודי ושיש עליו המלצות רבות בשביל מעבר משטחי הקרטון פלוס טעינה ואריזה! השירות שלנו מוגש עם דגש לחברות, אך גם לקוחות רגילים שאורזים את הפריטים שברשותם כטובה עבור משטחי קרטונים, ימצאו שימושיות בהעברות אצלנו. מחיר שינועים של משטחי קרטון בעיר צופית הינו תמחור מתון, מצוין ונמוך שיהיה לכם טוב, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! אז איך אנחנו משנעים את המשטחים שברשותכם ומתי בדיוק השירות והטיפול שאנו מעניקים מסוגל לעזור?

 • הובלות משטחים בצופית הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בצופית לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בצופית מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בצופית בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בצופית בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בצופית
 • הובלות משטחים בצופית וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בצופית
 • העברת משטחי הקרטון וגם השכרת מנוף בעלויות הוגנות!
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או מסחרית יחד עם כבש
 • כריכת תכולה על משטחי הקרטון
 • יכולת לעשות פירוק והעמסת משטחי הקרטון
 • שירות מהדרום לצפון ובייחוד בצופית והסביבה
 • קבלו עכשיו הצעה הוגנת נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בצופית

  רכב או משאית הראמפה, בצורה זאת בחברת שינוע ציוד כבד בצופית מעניקים שינוע

  הובלת משטחי הקרטון היא לא אחרת מאשר מעבר, העברה סינגולארית אפילו יותר, ששונה במובהק מהובלה הנעשית באמצעות כח של סבלים ממש בגלל זה אנחנו מביאים עבורכם עסקים להובלת דירה וחברות מומלצות כולל מסחרית מסוימת, טנדר או משאית כבש. הטנדר או המסחרית הזו אחרת ממסחריות שבשגרה אשר איתן הננו מוציאים לפועל את המעבר, מפני שהיא טובה להעמסה ופריקה של משטחי קרטון. מהו הרווח שלנו ושלכם עם שימוש במסחרית כדוגמת זו? א' – הזמן. בעת שהכבש האלקטרונית שתראו אצלנו מתחילה לעבוד, יש לכם הזדמנות לקחת את המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר בבעלותכם, לא משנה מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, בדקות בודדות. תבינו שבמקרים רבים משטחי הקרטון הם פשוט בעלי משקל רב, בגלל זה, הרמת סבלים אינה רלוונטית בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. באמירה נוספת, הובלה נוחה. העברות משטחי קרטון דרך טנדר או משאית ראמפה. נותנת אופציה למוקד עבודה נעים לסביבת ההובלה, זאת מאחר ואנשי המקצוע שיש אצלנו באתר לא חייבים לסחוב עשרות ומאות ק"ג, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגבלים בכל סוג של משקל שעומדת על כהמשטחים. עניין מוסף ובר-חשיבות זהו עניין האחראיות. הובלות של משטחי הקרטון שמתבצעת עם הידיים יש בה הימורים וסיכון, אף לפועלים פלוס לחפצים שברשותכם. אין להתכונן לכיצד יתמודדו המובילים עם משקל כבד מהרגיל, מסיבה זו, מצויים סצנות שבהן משקל התכולה ינצח ומשטח הקרטון ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במידה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות או לחלופין קרמיקה, יוצא שהתכולה מתעתדת להיהרס.

  מעבירים פריטים מהאיזור הלוגיסטי לעסק? העברה ונשיאת משטחי קרטון בצופית

  אתה חלק מחברה גדולה כולל מרכז לוגיסטיקה גדול ואתם צריכים שירותי ייבוא סחורה למוקדים והחנויות אשר בשוק? שינועים של משטחים שמיועדים לקרטונים בעלי משקל רב זה הספצליטה שלנו ובכוחנו לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. ביכולתנו לבוא אל מוקדי האיחסון שברשותכם, ללקט את המשטחים של הבד, המזון ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהובילם ללוקיישנים שתאמרו לנו. יש לנו את האופציה לבצע חלוקה של המשטחים שמיועדים לקרטונים בסביבה בודדת, ו/או לעבור בכמות של מוקדים שונים. הכל ע"פ דרישותיהם. בהתאמה לרוחב משטחי הקרטון, נוכל לדעת אם לעשות שימוש במסחרית כבש ולחלופין טנדר או מסחרית שיש ביכולתה לבצע העברות משטחים שמיועדים לקרטונים תוך שימוש במנוף.

  העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו פעולה רצינית!

  סביר להניח שאינכם תוהים על כך מיד, ואף על-פי כן, שינוע המתבצעת כהעברת משטחי קרטון היא הובלה חסכונית יותר. זה ודאי לא חדש לכם – כאשר ממזגים טובין , לא חשוב הסוג, מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בשימת לב רבה נורא ובגלל זה, אין שימוש לא יעיל בגודל על המשטח. מהסיבה שהרכבה ופירוק של המשטח זוהי עיטוף ואריזה חסכונית, כך אינכם זורקים כסף עבור אריזות קרטון שרק דחוסים במלואם, להיפך: אך ורק על התכולה שהינכם מובילים.

  כמה תשלמו על הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים בצופית? כך מוחלט המחיר:

  בואו ניגש לעניין, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בצופית אנו מסיקים את עלויות שינוע המשטח? קודם כל, מאסה וכמות משטחי הקרטון. היקף ההובלה הוא המשתנה הכי הכרחי, ובשביל זה נצטרך לבדוק את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים הינכם רוצים לשנע וכמה הם שוקלים בסה"כ. לקבלת מושגים: העברות מניין משטחים של אריזות שאין בהן פריטים תוציאו עליה פחות כסף אל מול הזזה של עשר משטחי קרטונים שיש בהם זגוגית. בנוסף, ננסה לבדוק כמה שעות נסיעה יש בין נק' המוצא אשר משם אנו מוציאים לפועל את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מבצעים את השינוע. נזכיר שאנו מתחייבים לספק עבורכם הצעת עלות ברמה גבוהה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בצופית שינוע ציוד כבד בצופית

  Movers-palet