📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בפרדסיה שינוע ציוד כבד בפרדסיה

הובלות משטחים בפרדסיה

הובלות בפרדסיה לכל סוגי המשטחים

העברות בפרדסיה למגוון מיני משטחי הקרטון חברת "הובלות" מנגיש עבורכם ליהנות מ# ביצוע יחיד במינו וזריז עבור שינוע משטחים וגם הרמה ומארז! הטיפול והשירות שאנו מעניקים אפשר לקבל במיוחד לחברות ועסקים, אך אף אנשים פרטיים שמבצעים אריזה של הפריטים שברשותם כנצרכת עבור משטחי קרטון, יכולים להסתייע במעברים שלנו. מחירון שינוע משטחים לארגזים בעיר פרדסיה זהו תמחור לא מוגזם, נמוך ומשתלם שיהיה לכם טוב, לא משנה כמה כסף יש לכם! ובכן, באיזו דרך אנחנו מניעים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ומתי בדיוק הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים יכול לסייע?

 • הובלות משטחים בפרדסיה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בפרדסיה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בפרדסיה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בפרדסיה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בפרדסיה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בפרדסיה
 • הובלות משטחים בפרדסיה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בפרדסיה
 • מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס שירותי מנוף בעלויות הוגנות!
 • נשיאת משטחים לטנדר או משאית עם רמפה
 • עיטוף תכולה על גבי משטחים שמיועדים לקרטונים
 • יכולת לקיים אריזה והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירותי ברחבי המדינה ובייחוד בעיר פרדסיה
 • כדי לקבל הצעת מחיר מעולה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בפרדסיה

  משאית הרמפה, בצורה זאת הננו עושים העברה

  הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים היא מעבר, העברה מסוימת אף יותר, שאחרת נורא מהליך של העברה הנעשית באמצעות כח אנושי מסיבה זו בחברת שינוע ציוד כבד בפרדסיה אנו מביאים עבורכם תאגידים וחברות מעבר מצוינות כולל רכב או לחלופין משאית מסוימת, רכב או משאית כבש. משאית זו שונה ממשאיות מהשורה אשר עמן אנו מבצעים את המעבר, בגלל שהיא נועדה להעמסה ופירוק משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם כשלוקחים רכב או לחלופין משאית בסגנון? בראש ובראשונה, הזריזות. כאשר הרמפה החשמלית בה אנחנו עושים שימוש פועלת, אופציונלי לבצע הרמה של משטחי הקרטון שברשותכם, לא חשוב איזה סוג, לא משנה מה המאסה, וכל זה בדקות בודדות. כדאי להבין שהמון פעמים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט מאסיביים ושוקלים הרבה, אם כן, מלאכת הרמה לא תתאים בכל המקרים הללו. שנית, היכולת לבצע הובלה נוחה. הזזה של משטחי קרטון באמצעות מסחרית ראמפה. מגישה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאזור ההעברה, זה מפני שאנשי המקצוע שבשורותינו לא חייבים לשאת מאות ק"ג, ומן ההיגיון שאינכם קבועים במשקל התכולה שעומדת על המשטחים. אישיו מוסף ובר-חשיבות זה אלמנט האחראיות. מעבר משטחים שמתבצעת רק עם הידיים ללא תיווך מחזיקה בחובה סיכונים, גם למשנעים כולל לפריטיכם. אין לדעת מראש איך יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאוד, אם כן, יכולים להיות סיטואציות שבהן המאסה הענקית והגודל ינצח והמשטח יפול. במקרה שעל המשטח זכוכית ו/או חומרים שבירים, ההיגיון אומר שהציוד ושאר הכבודה יכולה להתרסק.

  מקפיצים תכולה ממרכז לוגיסטי לבית העסק? הובלה ושינוע משטחי קרטון בפרדסיה

  הינכם בית עסק בעל אגף לוגיסטיקה גדול ורצונכם הוא שירותי אספקת טובין למוקדים והחנויות המגוונות? מעבר של משטחים בעלי משקל גדול זה הספצליטה שלנו וביכולתנו לשרת אתכם ברמה שאין לה תחרות. אנחנו יכולים לנסוע אל מוקדי האחסנה שלכם, להשיב את משטחי הטקסטיל, האוכל או לחלופין כלי וחומרי הבנייה, ולהעביר אותם למקומות שתאמרו לנו. ביכולתנו לחלק את המשטחים באזור אחד, ולחלופין לעבור בכמה וכמה מוקדים שונים. הכל ע"פ הצורך שאתם מביעים. בהתאם להיקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נוכל לדעת אם להשתמש ברכב כבש או משאית כבש או לחלופין מסחרית , אחת כזו שתוכל לעשות שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת מנוף.

  מעבר ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו החלטה נכונה!

  ייתכן שלא יוצא שאתם תוהים על כך מיידית, אולם העברה המתבצעת כהובלות של משטחי קרטון היא העברה חסכונית יותר. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שבזמן שממזגים פריטים מכל סוג מעל משטחי קרטון, מכניסים הכל באופן מחושב למדי כך שאין בנמצא שימוש לא יעיל בספייס על פני משטח הקרטון. מפני שאריזת משטחי הקרטון, זוהי עיטוף ואריזה שאינה מבזבזת, מן ההיגיון שהינכם לא מזרימים כסף עבור קופסאות קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כבר, ההיפך: אך ורק על מה שאתם מובילים.

  מהו התעריף של הזזה של משטחי קרטון בפרדסיה? בצורה זו, יוחלט מחירנו:

  בואו ניגש לזה, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בפרדסיה אנו מחליטים על המחיר של העברת משטחי הקרטון? קודם כל, מאסה ומספרם של המשטחים. כמות מעבר הדירה זה המשתנה הכי הרה-גורל, ועל כן נאלץ לדעת כמה משטחים אתם מחפשים לקחת וכמה המשקל שלהם בסה"כ. סתם כדוגמה: הובלת עשירייה של משטחים של ארגזים וקופסאות ריקות תשלמו עליה פחות כסף אל מול הובלות של עשרה משטחי שמשה. בנוסף לכך, נדרוש להכניס אל הראש כמה שעות נסיעה יש בין הנקודה שממנה תפקידנו הוא להוביל ובין הנקודה אליה אנחנו מובילים. הננו מחוייבים לספק עבורכם הצעת עלות נפלאה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים בפרדסיה שינוע ציוד כבד בפרדסיה

  Movers-palet