📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בעתלית שינוע ציוד כבד בעתלית

הובלות משטחים בעתלית

הובלות בעתלית לכל סוגי המשטחים

הובלות באיזור עתלית לכלל סגנונות המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” מאפשר לכם לקבל ביצוע יחיד במינו ויעיל למעבר משטחי הקרטון ובנוסף טעינה ואריזה! הטיפול שאנחנו מעניקים מוגש עוד יותר לקבוצת העסקנים, אך גם הציבור הרחב שעושים אריזה של התכולה שלהם כטובה עבור משטחי קרטונים, ימצאו שימושיות בטיפולי המעבר של חברת שינוע ציוד כבד בעתלית. עלות שירותי הובלה של משטחים לארגזים בעתלית והסביבה זה תעריף מתון, נמוך מאין כמוהו שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! אם כן, באיזו דרך הננו מעבירים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאיזה מצבים המענה שאנחנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בעתלית הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בעתלית לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בעתלית מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בעתלית בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בעתלית בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בעתלית
 • הובלות משטחים בעתלית וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בעתלית
 • העברת משטחי הקרטון ובנוסף הנפות בעלויות הכי טובות!
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים למסחרית בעלת כבש
 • ליפוף תכולה מעל משטחים
 • יכולת לבצע אריזה ופירוק וטעינת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • טיפולי בפריסה ארצית רחבה ובייחוד בעתלית והסביבה
 • לקבלת הצעה הוגנת ברמה גבוהה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בעתלית

  רכב או משאית הכבש, בצורה זו, אנחנו מוציאים לפועל הובלה

  הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים היא בעצם שינוע, העברה קונקרטית אקסטרה, שאחרת נורא מפרוצדורה שמתבצעת דרך כח של סבלים לכן אנחנו שולחים אליכם אתרים וחברות מעבר איכותיות פלוס טנדר או משאית סינגולארית, טנדר או משאית ראמפה. משאית זו אחרת ממסחריות, משאיות טבעיות אשר דרכן אנו מבצעים את השינוע, שכן היא נדרשת להרמה ושחרור של משטחי קרטון. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם כאשר לוקחים טנדר או מסחרית בסגנון? בטרם שנתחיל, הזריזות. אמנם הכבש האלקטרית שיש רק אצלנו פועלת, ביכולתכם לבצע סחיבה של המשטחים שלכם, מכלל הסוגים לא משנה מה המשקל, וזה ברגעים ספורים. צריך להבין שלעיתים תכופות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט שוקלים המון, מסיבה זו, הרמת סבלים לא תתאים ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. שנית, שינוע נוח. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י טנדר או משאית ראמפה. מעניקה אופציה של מוקד עבודה נעים לאזור ההובלה, זה כי הסבלים שאנו מציעים יכולים שלא לשאת מאות ק"ג, וגם אינכם מדודים בכל סוג של משקל אשר על משטחי המעבר. עניין אקסטרה וקריטי הוא אישיו האחראיות. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים המתבצעת עם הידיים מגלמת בתוכה הימורים וסיכון, אף לסבלים יחד עם לחפצים שברשותכם. בלתי אפשרי לחזות כיצד יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מאד, בגלל זה, יכולים להיות סצנות שבהן המאסה הענקית והגודל יכריע והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. אם על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חרס, תמיד יוצא שהחפצים ושאר הכבודה מתעתדת להיהרס.

  מובילים סחורה ממרכז לוגיסטי לחנות? מעבר והרמת משטחים בעתלית

  הינך חלק ממשרד כולל אגף אפסנאות ענק ואתם צריכים עבודות ייבוא סחורה לחנויות אשר בשוק? שירותי הובלת משטחי הקרטון מאסיביים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את היכולת לספק לכם מענה ברמה שאין לה תחרות. בכוחנו לבוא לסניפי הלוגיסטיקה שברשותכם, לעשות איסוף של המשטחים של האריגים, המזונות ולחלופין חומרי הבניין, ולהוביל אותם למוקדים שתאמרו לנו. יש לנו את היכולת להפריד את משטחי הקרטון בלוקיישן יחיד, או לנסוע דרך כמות מסוימת של מוקדים שונים. כל זה לפי הצורך שאתם מביעים. בקורולציה להיקף ומשקל משטחי הקרטון, נסיק האם לשלוח אליכם טנדר ראמפה או משאית ראמפה / משאית אחת שיכולה לעשות הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת מנוף.

  הובלה עם משטחים זו העברה איכותית!

  סביר להניח שאתם לא מתעכבים על המחשבה הזו מיידית, אולם העברה שיוצאת לפועל כהעברות משטחים היא הובלה חכמה. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שכשמשרשרים טובין מכלל הסוגים על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת ממש כך שלא יהיה שום שימוש לא חכם באיזור פנוי מעל משטח הקרטון. מפני שאריזת משטחי הקרטון, היא עטיפה שמרנית, כך אתם לא מבזבזים עבור ארגזים שרק דחוסים במלואם, אלא אך ורק על הדברים שהינכם מובילים.

  כמה נשלם על הזזת משטחים בעתלית? ככה יוחלט התמחור:

  אם כן, כיצד אנו מגיעים להחלטה על עלויות העברות המשטח? א' – כובד ומספרם של משטחי המעבר. כמות ההעברה זהו המשתנה הכי הכרחי, ולפיכך נתחייב לבדוק את מס' משטחי הקרטון בחרתם להעביר וכמה הם שוקלים בסה"כ. כדוגמה: שינוע עשירייה של משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות בלי פריטים תעלה פחות כסף אל מול שינוע עשירייה של משטחי קרטון שיש בהם שמשות. בנוסף לכך, נבקש להכניס לראש כמה זמן נסיעה יש בין הנקודה שממנה אנו מבצעים את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מבצעים את השינוע. הננו מחוייבים להתאים לכם הצעה משתלמת, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים בעתלית שינוע ציוד כבד בעתלית

  Movers-palet