📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בעדי שינוע ציוד כבד בעדי

הובלות משטחים בעדי

הובלות בעדי לכל סוגי המשטחים

העברות בעדי והסביבה לכל גדלי משטחי הקרטון חברת "הובלה" מעניק לכם את האפשרות ליהנות מ# שירות ייחודי וזריז לשינוע משטחים ובנוסף סחיבה ומארז! המענה שאנו מעניקים מוגש במיוחד לחברות, אך גם בני אדם שעושים אריזה של הדברים שיש להם בבית כטובה עבור משטחים, יכולים להסתייע בטיפולי המעבר של שינוע ציוד כבד בעדי. תעריף שירותים של הובלת משטחים לארגזים בעדי זהו תמחור נוח, מצוין ונמוך שיתאים לכם, לא משנה מה התקציב שלכם! אם כן, באיזו דרך אנחנו לוקחים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאיזה מצבים השירות והטיפול שאנו מעניקים עלול לעזור?

 • הובלות משטחים בעדי הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בעדי לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בעדי מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בעדי בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בעדי בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בעדי
 • הובלות משטחים בעדי וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בעדי
 • הזזת משטחי הקרטון פלוס שירותי מנוף במחירון הכי הוגן!
 • הנעת משטחים לטנדר או מסחרית כולל ראמפה
 • אריזת פריטים על גבי משטחים
 • אופציית להוציא לפועל פירוק והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות בכל נקודה מרכזית בארץ ובייחוד בעדי והסביבה
 • קבלו הצעה הוגנת נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בעדי

  טנדר או מסחרית הראמפה, באופן זה, בחברת שינוע ציוד כבד בעדי אנו מוציאים לפועל העברה

  הובלה של משטחים זוהי העברה מסוימת עוד, אשר אחרת באופן מובהק מפרוצדורה שיוצאת לפועל באמצעות כוחות אנושיים זו הסיבה שאנו מוציאים עבורכם חברות הובלה מצוינות שיש להן רכב או לחלופין משאית מובחנת, טנדר או משאית כבש. הטנדר או המשאית הזו שונה ממסחריות, משאיות בשגרה אשר על-ידן באתר זה מספקים את השינוע, כי היא נועדה להרמה ופריקת משטחי קרטון. מה היתרונות שלכם ושלנו בשימוש במסחרית שכזו? לפני הכל, הזריזות. בזמן שהראמפה החשמלית שתראו אצלנו מתחילה לעבוד, אופציונלי לקחת את המשטחים אשר ברשותכם, מכלל הסוגים מאסיביים ככל שיהיו, וזה ברגעים ספורים. תבינו שהרבה פעמים המשטחים הם פשוט כבדי משקל, מסיבה זו, הרמת סבלים אינה רלוונטית כמעט תמיד. בנוסף, הנוחות שבהובלה. העברת משטחי קרטון באמצעות טנדר או משאית ראמפה. נותנת אופציה למוקד עבודה נעים לאזור ההובלה, הסיבה לכך: הצוות שבשורותינו לא צריכים לעשות עבודת סבלות עם מאות ק"ג, ואינכם קבועים בכל סוג של משקל אשר על משטחי המעבר. אלמנט נוסף ומשמעותי הינו יסוד הבטיחות. הובלה של משטחי הקרטון שנעשית בעזרת הידיים יש בה סיכונים, אף לאנשי הצוות יחד עם לכבודה שבבעלותכם. בלתי אפשרי להתכונן לכיצד יתמודדו המובילים עם משקל כבד במיוחד, אם כן, ישנם מצבים שבהם משקל הכבודה יגבור ומשטח הקרטון ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה שעל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרס, יוצא שהתכולה יכולה להישבר.

  מסיעים תכולה מהאיזור הלוגיסטי לעסק? שינוע ולקיחת משטחי קרטון בעדי

  הינך חלק ממשרד שיש לו אגף לוגיסטיקה רחב ואתם מעוניינים בטיפולי אספקה של טובין לחנויות השונות? הובלות של משטחים כבדי משקל זה מה שהיננו מומחים בו ויש לנו את האפשרות לתת לכם שירות ברמה שאין לה תחרות. בכוחנו לבוא לסניפי האחסון שברשותכם, ללקט את הרפסודות של הטקסטיל, המזונות או לחלופין כלי וחומרי הבנייה, ולהניעם ללוקיישנים שתאמרו לנו. יש לנו את היכולת להפריד את המשטחים שמיועדים לקרטונים בלוקיישן יחיד, ו/או לנסוע בין כמה וכמה מוקדים שונים. השירות ניתן לפי הדרישות. בהתאם למאסת המשטחים שמיועדים לקרטונים, נוכל לדעת האם לשלוח אליכם טנדר כבש או מסחרית כבש או לחלופין טנדר או מסחרית שבכוחה להוציא לפועל הובלת משטחי קרטון בהזמנת מנוף.

  העברה ע"י משטחי קרטון זו הובלה רצינית!

  יכול להיות שלא יוצא שאתם חושבים על זה באופן מיידי, אך עם זאת, שינוע היוצאת לפועל כמעבר משטחי קרטון היא העברה מוצלחת. זה ודאי לא חדש לכם – בעת שמערבבים פריטים מכלל הסוגים על גבי משטחי קרטון, מכניסים הכל בתשומת לב גדולה לגמרי ועל-כן אין בנמצא בזבוז של מקום מעל משטח הקרטון. מאחר ואריזה של משטחי הקרטון, היא התארגנות בלתי בזבזנית, יוצא מצב שהינכם לא מבזבזים עבור קופסאות קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כי רק על התכולה שהינכם מעבירים.

  כמה עולה מעבר משטחים בעדי? ככה מוחלט המחירון:

  בואו ניגש לזה, באיזה אופן הננו מסכימים על המחיר של הובלה של משטחי הקרטונים? בראש ובראשונה, נפח ומספרם של המשטחים. כמות מעבר הדירה הוא הפקטור הכי חשוב, ומסיבה זו נצטרך לדעת את המספר של משטחי הקרטון הינכם מחפשים להוביל וכמה המשקל שלהם בסה"כ. סתם כדוגמה: העברות עשרה משטחי קרטון לקופסאות בלי פריטים תעלה פחות כסף בהשוואה להובלה של מניין משטחי קרטון שיש בהם שמשה. במקביל, נדרוש להכניס אל הראש מה מס' הקילומטרים מנק' המוצא שמשם נבצע את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מבצעים את השינוע. אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעת עלות מדהימה, לא יקרה ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים בעדי שינוע ציוד כבד בעדי

  Movers-palet