📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בסלמה שינוע ציוד כבד בסלמה

הובלות משטחים בסלמה

הובלות בסלמה לכל סוגי המשטחים

שינוע בסלמה לכלל מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” מעניק לכם את האפשרות לרכוש טיפול יחיד במינו וזריז בשביל שינוע משטחי הקרטון כולל הטענה ואריזה ופירוק! המענה שאנחנו מעניקים אפשר לקבל במיוחד לחברות, אבל אף בני אדם שעושים אריזה של תכולת ביתם כמותאמת למשטחים, יכולים להסתייע בשינועים שלנו. תמחור שינועים של משטחי קרטון בסלמה הינו עלות סביר, נמוך ונפלא שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! ובכן, מהי הדרך בה אנו משנעים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ומתי הטיפול שאנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בסלמה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בסלמה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בסלמה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בסלמה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בסלמה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בסלמה
 • הובלות משטחים בסלמה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בסלמה
 • שינוע משטחים יחד עם שירותי הנפה במחיר הכי זול!
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים לרכב או לחלופין משאית בעלת רמפה
 • עיטוף טובין על משטחים
 • יכולת להוציא לפועל אריזה והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • טיפולי בכל נקודה מרכזית בארץ ובייחוד בעיר סלמה
 • בואו לקבל הצעה לעלות נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בסלמה

  רכב או משאית הכבש, באופן זה, אנו מספקים העברה

  מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים זוהי שינוע, העברה פרטיקולארית אף יותר, ששונה במידה רבה מהובלה היוצאת לפועל דרך הסבל בדיוק בגלל זה באתר זה שולחים אליכם בעלי עסקים וחברות מעבר מוטבות בעלות רכב או לחלופין משאית מיוחדת, טנדר או משאית כבש. המסחרית הזו אחרת בהשוואה למשאיות מהשורה שאיתן אנו מעניקים את ההעברה, מפני שהיא נדרשת להעמסה ושחרור של משטחים שמיועדים לקרטונים. מה היתרונות שיש הן לנו והן לכם כשלוקחים טנדר או מסחרית בסגנון? פתח דבר, כמות הזמן. כאשר הכבש האלקטרית בה אנחנו עושים שימוש נכנסת לפעולה, אתם יכולים לסחוב את המשטחים שבאמתחתכם, לא חשוב מה הסוג, לא משנה מה המשקל, בעת מעט מאוד זמן. הכרחי להבין שבהרבה מקרים משטחי הקרטון הם כבדים מאוד, אז בגלל זה, הרמת סבלים לא קשורה כמעט תמיד. חשוב לציין, העברה נוחה. הזזה של משטחי קרטון על ידי מסחרית ראמפה. מעניקה אפשרות של סביבה נעימה יותר לסביבת ההעברה, זה מפני שהמקצוענים שיש רק אצלנו לא מוכרחים לעשות עבודת סבלות עם משקלים רבים, ואינכם קצובים במאסה של הכבודה אשר על המשטח. אלמנט מוסף ובלתי-זניח הוא נושא האחראיות. העברות משטחים היוצאת לפועל ידנית יש בה ריזיק (סיכון), הן למזיזים כולל לכבודתכם. לא ניתן לנבא איך יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאוד, מסיבה זו, יש מקרים בהם משקל התכולה ינצח והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חומר שביר, הרי שהתכולה מתעתדת להיהרס.

  מובילים טובין ממרכז לוגיסטי לעבודה? העברה ולקיחת משטחי קרטון בסלמה

  הינך חלק מתאגיד גדול כולל אזור לוגיסטי ענק ורצונכם הוא שירות של הבאת חפצים למוקדים והחנויות שבסקטור? העברות משטחים כבדי משקל זה הספצליטה שלנו ואנחנו יכולים לתת לכם מענה על הצד הטוב ביותר. אנחנו יכולים לגשת לאזורי האחסנה שלכם, לבצע איסוף של המשטחים של האריגים, המאכל / חומרי הבניין, ולהסיע את אלו למוקדים שתאמרו לנו. יש לנו את היכולת לבצע חלוקה של המשטחים שמיועדים לקרטונים במוקד בודד, ו/או לעבור במס' מוקדים שונים. השירות ניתן בקורולציה להדרישות. בהתאמה למאסת משטחי הקרטון, נסיק האם לשלוח אליכם טנדר ראמפה או מסחרית ראמפה או לחלופין טנדר או משאית אשר בכוחה להתחיל הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת מנוף.

  מעבר עם משטחים היא העברה חסכונית יותר!

  סביר להניח שאתם לא חושבים על זה ישר, אך עם זאת, הובלה הנעשית כהובלה של משטחי קרטון זו הובלה איכותית. כידוע, כשמשלבים טובין , לא חשוב הסוג, מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת מאוד כך שאפס בזבזנות של גודל מעל משטח הקרטון. מהסיבה שאריזת המשטח זוהי התארגנות שאינה מבזבזת, מן ההיגיון שהינכם לא מבזבזים על ארגזי קרטון שרק דחוסים במלואם, אלא רק על החפצים שהינכם לוקחים.

  כמה תשלמו על מעבר משטחים בסלמה? ככה יקבע המחיר:

  בואו ניגש לעניין, כיצד אנחנו מסיקים את המחירים של העברות המשטח? בטרם שנתחיל, כובד ומספר המשטחים. כמות המעבר הוא המשתנה הקריטי ביותר, ולפיכך אנו צריכים לבדוק כמה משטחים שמיועדים לקרטונים הינכם רוצים לנייד וכמה המשקל שלהם בסה"כ. סתם כדוגמה: הובלה של עשר משטחים קרטונים לאריזות בלי פריטים העלות שלה תהיה נמוכה אל מול הובלת עשירייה של משטחי קרטון שיש בהם שמשה. גם כן, נרצה להכניס לראש מה מס' הקילומטרים מנק' המוצא שמשם אנו מוציאים לפועל את השינוע מנק' היעד אשר לשם אנו מוציאים לפועל את ההובלה. אנו מחוייבים לספק עבורכם הצעה נפלאה, משתלמת ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים בסלמה שינוע ציוד כבד בסלמה

  Movers-palet