📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בסולם שינוע ציוד כבד בסולם

הובלות משטחים בסולם

הובלות בסולם לכל סוגי המשטחים

העברות בסולם לכל גדלי המשטחים אתר "הובלות" מנגיש עבורכם לתפוס לכם שירות ייחודי ומומלץ למעבר משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם הרמה ומארז! הטיפול שאנו מעניקים אפשר לקבל במיוחד לקהל העסקי, אך אף עוברים שמבצעים אריזה של החפצים שברשותם כנדרשת עבור משטחים, ימצאו שימושיות במעברים אצלנו. מחיר שינועים של משטחים לארגזים בסולם הינו עלות נוח, משתלם שיהיה לכם טוב, לא משנה כמה כסף יש לכם! ובכן, איך באתר זה מניעים את המשטחים שרכשתם ובאיזה מצב השירות שלנו מסוגל לעזור?

 • הובלות משטחים בסולם הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בסולם לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בסולם מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בסולם בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בסולם בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בסולם
 • הובלות משטחים בסולם וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בסולם
 • מעבר משטחים ובנוסף מנוף בתעריף הכי זול!
 • נשיאת משטחי הקרטון למשאית כולל ראמפה
 • כריכת פריטים על גבי משטחים שמיועדים לקרטונים
 • יכולת לעשות אריזה ופירוק והעמסת משטחים
 • שירותי בכל נקודה מרכזית בארץ ובמיוחד בסולם
 • קבלו עכשיו הצעה לעלות נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בסולם

  מסחרית הכבש, בצורה זו, בחברת שינוע ציוד כבד בסולם אנו מביאים שינוע

  מעבר משטחים היא למעשה הובלה ספציפית אף יותר, אשר שונה למדי מהליך של העברה הנעשית דרך הסבל על כן באתר זה שולחים אליכם עסקים להובלת דירה וחברות כדאיות שיש להן טנדר או משאית מוגדרת, מסחרית כבש. משאית זו אחרת ממסחריות, משאיות מהשורה שעל-ידן אנחנו מספקים את המעבר, בגלל שהיא תואמת להרמה ופריקה של משטחים. מהו הרווח שלכם ושלנו כשלוקחים רכב או לחלופין משאית בסגנון? בטרם כל, הזמן. בעת שהכבש האלקטרית שיש רק אצלנו נכנסת לפעולה, אופציונלי לבצע הרמה של משטחי הקרטון שלכם, מכלל הסוגים גדולים ככל שיהיו, בעת דקות בודדות. עליכם להבין שבמקרים רבים המשטחים הם בעלי משקל גדול, כך שעבודת סבלות אינה רלוונטית בכל סיטואציה כזו. יש להוסיף, שינוע נוח. הובלת משטחים באמצעות טנדר או מסחרית ראמפה. נותנת אפשרות לסביבה נעימה יותר לאיזור ההובלה, זה מהסיבה שצוות המובילים שאנו מציעים לא צריכים לקחת מאות ק"ג, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגדרים במאסת העבודה שנמצאת על כהמשטח. נושא נוסף ומשמעותי הוא אלמנט האבטחה. הובלת משטחי הקרטון המתבצעת מבלי כוח מכונה יש בה סיכון, גם למובילים ובנוסף לכבודה שבבעלותכם. אין להתכונן לבאיזו דרך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד מאד, מסיבה זו, קיימים מקרים בהם המשקל הכבד יכריע והמשטח יפול. במידה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות או לחלופין חרס, ההיגיון אומר שהתכולה עומדת להיחבל.

  מובילים חפצים מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? מעבר ושינוע משטחי קרטון בסולם

  הינך חלק מתאגיד גדול כולל אגף לוגיסטיקה ענק ואתם מעוניינים בטיפולי אספקה של סחורה לעסקים בנקודות השונות? שינועים של משטחי הקרטון בעלי משקל רב זה מה שהיננו מומחים בו ואנחנו יכולים לתת לכם שירות ברמה הגבוהה שיש. אנו מסוגלים לנסוע לאזורי האפסנאות שברשותכם, לאסוף את הרפסודות של הבד, המאכלים / כלי הבנייה, ולהעבירם למוקדים שתציינו בשבילנו. יש לנו את האפשרות להפריד את המשטחים בתחום יחיד, או לחלופין להגיע אל כמות של מוקדים שונים. כל זה ע"פ רצונכם. בהתאם למאסת המשטחים, נוכל לדעת אם להשתמש ברכב כבש או משאית כבש / מסחרית אשר בכוחה לעשות הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י מנוף.

  שינוע עם משטחים זו העברה רצינית!

  אולי אתם לא חושבים על זה באופן מיידי, ואף על-פי כן, שינוע המתבצעת כהובלות של משטחים זו העברה רצינית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבזמן שממזגים חפצים מכלל הסוגים על משטחים, ממזגים הכל בהרבה זהירות ובצורה מחושבת לחלוטין ולכן שום בזבוז של ספייס מעל משטח הקרטון. מפני שפירוק והרכבת המשטח היא לא אחרת מאשר התארגנות חסכונית, מסתבר שאתם לא מוציאים כסף עבור אריזות קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כי שום דבר אחר חוץ מעל החפצים שהינכם מזיזים.

  מה עלות מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים בסולם? בצורה זו, נקבע התמחור:

  בואו ניגש לעניין, באיזו דרך באתר זה קובעים את העלות של העברת משטחי הקרטון? בראש ובראשונה, משקל ומספרם של המשטחים. שעות מעבר הדירה זהו המשתנה הכי משמעותי, ומסיבה זו נתחייב לדעת כמה משטחי הקרטון אתם צריכים לשנע וכמה הם שוקלים בסה"כ. כדוגמה: מעבר 10 משטחים קרטונים לעטיפות שאין בהן דבר תהיה זולה יותר מול הובלות של עשרה משטחי קרטונים שיש בהם שמשות. בנוסף, נדרוש לברר מהו מספר הקילומטרים בין הנקודה שממנה אנו מוציאים לפועל את ההובלה מנקודת היעד אשר לשם נבצע את ההובלה. הננו מחוייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות ברמה גבוהה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בסולם שינוע ציוד כבד בסולם

  Movers-palet