📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בנען שינוע ציוד כבד בנען

הובלות משטחים בנען

הובלות בנען לכל סוגי המשטחים

העברות בנען לכלל סגנונות המשטחים חברת "הובלות" קורא לכם ליהנות מ# ביצוע יחיד במינו וזריז עבור מעבר משטחים וגם טעינה ופריקה! הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים ניתן בדגש לחברות, אך אף לקוחות רגילים שמבצעים אריזה של הפריטים שברשותם כמתאימה עבור משטחי קרטונים, מסוגלים להיעזר במעברים שלנו כאן. תמחור העברות משטחי קרטון בנען והסביבה הוא מחירון סביר, נמוך ומשתלם שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! אם כן, מהי הדרך בה בחברת שינוע ציוד כבד בנען אנו משנעים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאיזה מצב השירות והטיפול שאנחנו מעניקים יסייע?

 • הובלות משטחים בנען הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בנען לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בנען מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בנען בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בנען בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בנען
 • הובלות משטחים בנען וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בנען
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס מנוף במחירים הכי זולים!
 • הרמת משטחים לטנדר או משאית בעלת כבש
 • אריזת טובין על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לבצע מארז וטעינת משטחי הקרטון
 • שירות בכל נקודה מרכזית בארץ ובייחוד בעיר נען
 • קבלו הצעה לעלות נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בנען

  טנדר או משאית הכבש, כך אנחנו עושים הובלה

  שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים היא למעשה שינוע, העברה מסוימת עוד, שאחרת מאוד מהליך של העברה שמתבצעת בעזרת כח אנושי זה בדיוק מדוע אנו מביאים לכם חברות מעבר מצוינות כולל טנדר או מסחרית ספציפית, רכב או משאית כבש. משאית זו שונה ממסחריות, משאיות טבעיות שעל-ידן בחברת שינוע ציוד כבד בנען מבצעים את ההובלה, שכן היא נדרשת להעמסה ופריקת משטחי קרטון. איפה הרווח שלכם ושלנו כשלוקחים טנדר או משאית שכזאת? ראשית, כמות הזמן. כשהרמפה האלקטרית שלנו פועלת, יש לכם את היכולת לבצע הרמה של משטחי הקרטון אשר ברשותכם, לא משנה מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, תוך מעט מאוד זמן. ראוי להבין שלעתים המשטחים שמיועדים לקרטונים הינם מאסיביים ושוקלים הרבה, בגלל זה, מלאכת מרימים בסבלות לא יעילה בכל המקרים הללו. יש להוסיף, הנוחות שבהובלה. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י רכב או משאית כבש. מעניקה אפשרות של סביבה נעימה יותר לסביבת השינוע, זאת מאחר והמקצוענים שאנו מציעים אינם צריכים לשאת עשרות ומאות ק"ג, ואינכם מוגבלים במשקלה של הכבודה שעל המשטחים. נושא אקסטרה ובר-חשיבות הינו אלמנט ההגנה. הזזת משטחים שמתבצעת רק עם הידיים ללא תיווך יש בה סיכונים, הן לאנשי הצוות וגם לכבודתכם. לא ניתן לדעת מראש כיצד יגיבו הסבלים למשקלים כבדים מאד, על-כן יש סצנות שבהן הגודל והמשקל יגבור ומשטח הקרטון יפול. במקרה שעל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות / חומרים שבירים, ההיגיון אומר שהאיבזור ושאר הכבודה עלולה להיפגע.

  מעבירים סחורה מאגף לוגיסטיקה לחנות? מעבר ונשיאת משטחי קרטון בנען

  הינכם תאגיד גדול שיש לו אגף אפסנאות רחב והינכם זקוקים לטיפולי אספקה של פריטים למוקדים והחנויות המגוונות? שינועים של משטחי הקרטון מאסיביים זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו ויש לנו את היכולת לספק לכם מענה ברמה הגבוהה שיש. יש לנו את האפשרות לבוא אל סניפי האיחסון שברשותכם, ללקט את המשטחים של האריגים, האוכל או החומרים של השיפוצים, ולהעביר אותם למוקדים שתציינו עבורנו. יש לנו את האפשרות לחלק את המשטחים בסביבה בודדת, או לעבור בכמות של איזורים שונים. כל זה בהתאם לצרכי היום יום. בהתאמה לנפח המשטחים, נדע האם לשלוח אליכם מסחרית כבש או לחלופין טנדר או משאית אחת שיכולה להוציא לפועל העברת משטחים שמיועדים לקרטונים תוך שימוש במנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון זו העברה חכמה!

  ייתכן שאתם לא מתעכבים על המחשבה הזו מיד, ואף על-פי כן, שינוע שיוצאת לפועל כשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים זו הובלה רצינית. כפי שאתם ודאי יודעים, כאשר משרשרים חפצים מכלל המינים על משטחים, מכניסים הכל באופן עדין ומחושב מאוד ובגלל זה, אין שום בזבוז של מקום פנוי על פני משטח הקרטון. כי פירוק והרכבת המשטח הינה עטיפה חסכונית, מן ההיגיון שאינכם זורקים כסף עבור ארגזי קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אלא רק על הפריטים שהינכם מזיזים.

  כמה תשלמו על הובלת משטחי קרטון בנען? ככה יקבע המחירון:

  אם כן, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד בנען אנו מסיקים את העלות של העברת משטחי הקרטון? בטרם כל, משקל וכמות משטחי המעבר. היקף המעבר זהו המשתנה הקריטי ביותר, ולפיכך אנו צריכים להבין כמה משטחים שמיועדים לקרטונים הינכם מחפשים להוביל ומה משקלם הכולל. כדי שתקבלו מושגים: העברות עשירייה של משטחים של קופסאות בלי פריטים תהיה זולה יותר בהשוואה אל הזזת עשירייה של משטחי קרטונים שיש בהם זגוגיות. בנוסף לכך, ננסה לברר כמה זמן נסיעה יש בין הנקודה שממנה תפקידנו הוא להוביל בין נק' היעד אשר לשם אנו מוציאים לפועל את השינוע. אנחנו מתחייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות נוחה, בלי אותיות קטנות, ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בנען שינוע ציוד כבד בנען

  Movers-palet