📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בניר גלים שינוע ציוד כבד בניר גלים

הובלות משטחים בניר גלים

הובלות בניר גלים לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה בעיר ניר גלים למגוון מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” קורא לכם לקבל טיפול מיוחד ויעיל עבור שינוע משטחי הקרטון וגם הטענה ופריקה! הטיפול שאנו מעניקים מוגש עם דגש לחברות ועסקים, אך אף בני אדם שעושים אריזה של הפריטים שברשותם כמיועדת למשטחי קרטון, ימצאו שימושיות בטיפולי המעבר שלנו פה. מחיר שינועים של משטחים לארגזים בניר גלים הינו תמחור מתון, נפלא ונמוך שיתאים לכם, לא משנה מה התקציב שלכם! אז מהי הדרך בה בחברת שינוע ציוד כבד בניר גלים מניעים את משטחי הקרטון שברשותכם ומתי בדיוק המענה שאנחנו מעניקים יסייע?

 • הובלות משטחים בניר גלים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בניר גלים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בניר גלים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בניר גלים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בניר גלים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בניר גלים
 • הובלות משטחים בניר גלים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בניר גלים
 • הזזת משטחים יחד עם הנפה בתעריך הנמוך ביותר!
 • סחיבת משטחים למסחרית יחד עם ראמפה
 • כריכת תכולה על גבי משטחי הקרטון
 • אפשרות לקיים פריקה והטענת משטחי הקרטון
 • טיפולי בכל המדינה ובמיוחד בניר גלים
 • להשגת הצעת מחיר מצוינת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בניר גלים

  רכב או משאית הכבש, בצורה זאת בחברת שינוע ציוד כבד בניר גלים אנו מבצעים מעבר

  הובלות של משטחי הקרטון היא העברה מוגדרת מן הרגיל, אשר שונה במובהק מהובלה הנעשית בעזרת הסבל בעקבות כך בחברת שינוע ציוד כבד בניר גלים מוציאים עבורכם חברות להובלת דירה מצוינות יחד עם טנדר או משאית מיוחדת, מסחרית כבש. משאית זו שונה ממכוניות מסחריות טבעיות שאיתן אנחנו מספקים את ההעברה, בגלל שהיא מתאימה להעמסה ופריקת משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שלכם ושלנו עם שימוש במסחרית כדוגמת זו? בטרם כל, המהירות. כשהכבש האלקטרית בה אנחנו עושים שימוש פועלת, ניתן לבצע סחיבה של המשטחים שמיועדים לקרטונים שבאמתחתכם, לא חשוב מה הסוג, כבדים ככל שיהיו, בעת רגעים מעטים. זכרו שבמצבים תכופים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם בעלי משקל גדול, לכן עבודה של סבלים לא מתאימה כמעט תמיד. בל נשכח, היכולת לבצע הובלה נוחה. מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים על ידי מסחרית ראמפה. מעניקה אופציה של סביבה נעימה יותר לסביבת ההעברה, זה בגלל שאנשי המקצוע שיש רק אצלנו יכולים שלא לקחת מאות ק"ג, וגם אינכם מוגבלים בכל סוג של משקל שעל משטחי המעבר. עניין נלווה וחשוב זהו עניין האחראיות. הובלת משטחי הקרטון היוצאת לפועל רק עם הידיים ללא תיווך מגלמת בתוכה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, הן לפועלים ואף לפריטיכם. א"א להתכונן לבאיזו דרך יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, בגלל זה, יכולים להיות סצנות שבהן המאסה הענקית והגודל יגבור והמשטח יתרסק ארצה. במקרה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או קרמיקה, הרי שהאביזרים ושאר הכבודה יכולה להתפרק.

  מעבירים סחורה מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? שינוע והזזת משטחי קרטון בניר גלים

  אתה חלק מתאגיד גדול פלוס אגף לוגיסטיקה נרחב ואתם זקוקים לשירותי ייבוא חפצים למוקדים והחנויות שבסקטור? הובלות של משטחי הקרטון כבדי משקל זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את האפשרות להעניק לכם מענה ברמה שאין לה תחרות. יש לנו את האופציה להגיע אל מוקדי האיחסון שברשותכם, לבצע איסוף של המשטחים של האריגים, המאכלים ו/או החומרים של השיפוצים, ולהוביל אותם למוקדים שתאמרו לנו. אנו מסוגלים לפזר את המשטחים שמיועדים לקרטונים בלוקיישן בודד, ולחלופין לנסוע דרך מספר איזורים שונים. הטיפול כולו בקורולציה להדרישות. לפי מאסת המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע אם לעשות שימוש במשאית רמפה או לחלופין רכב או לחלופין משאית אחת שאפשרי עבורה להתחיל העברת משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת מנוף.

  שינוע ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו החלטה איכותית!

  יכול להיות שאתם לא מודעים לכך מיד, אך הובלה המתבצעת כהזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים זו העברה חסכונית יותר. כפי שכולם יודעים, בעת שמשלבים סחורה מכלל הסוגים על משטחים, מערבבים הכל בזהירות רבה לגמרי ואז בגלל זה, אין שום בזבזנות של מרחב על גבי משטח הקרטון. מאחר ופירוק של משטחי הקרטון, הינה התארגנות בלתי בזבזנית, מן ההיגיון שאתם לא מבזבזים עבור קרטונים שרק דחוסים במלואם, אלא רק על הכבודה שהינכם מעבירים.

  תעריף הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים בניר גלים? באופן זה, מוסכם המחירון:

  בואו ניגש לזה, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בניר גלים אנו מגיעים להחלטה על המחיר של הזזה של משטחי הקרטונים? א' – גודל ומספר משטחי המעבר. גודל המעבר זה המשתנה הכי חשוב, ובשביל זה נצטרך להכניס לראש כמה משטחים הינכם צריכים לשנע וכמה הם שוקלים בסה"כ. לדוגמא: מעבר עשרה משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות בלי פריטים העלות שלה תהיה נמוכה בהשוואה להובלה של מניין משטחי שמשה. כתוספת, ננסה לדעת מה המרחק מנק' המוצא אשר משם אנו מוציאים לפועל את ההובלה ובין הנקודה אליה נבצע את השינוע. אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעה מדהימה, בלי אותיות קטנות, ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בניר גלים שינוע ציוד כבד בניר גלים

  Movers-palet