📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בנין שינוע ציוד כבד בנין

הובלות משטחים בנין

הובלות בנין לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה בנין והסביבה לכל גדלי המשטחים פורטל “הובלות ” מנגיש עבורכם לרכוש שירות ייחודי ומדופלם לשינוע משטחים יחד עם טעינה ופריקה! המענה שאנו מעניקים מוגש אף יותר לחברות, אך גם עוברים שמבצעים אריזה של התכולה שלהם כנדרשת עבור משטחי קרטונים, ימצאו שימושיות במעברים שלנו כאן. תעריף שירותים של הובלת משטחי קרטון בנין והסביבה הינו מחירון נוח, הוגן וזול המתאים לכל כיס! בואו ניגש לזה, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד בנין אנו לוקחים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצב השירות והטיפול שאנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים בנין הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בנין לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בנין מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בנין בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בנין בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בנין
 • הובלות משטחים בנין וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בנין
 • הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף הנפות בתעריף הכי זול!
 • לקיחת משטחים שמיועדים לקרטונים לרכב או לחלופין משאית עם רמפה
 • אריזת סחורה על משטחים
 • אופציית לבצע פירוק וטעינת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות מהצפון לדרום ובייחוד בסביבת נין
 • לקבלת הצעה הוגנת נוחה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בנין

  מסחרית הכבש, ככה בחברת שינוע ציוד כבד בנין מביאים העברה

  שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים היא לא אחרת מאשר מעבר, העברה סינגולארית עוד, ששונה במידה רבה מהליך של הובלה המתבצעת על ידי כח של סבלים זו הסיבה שהננו מביאים לכם חברות מעבר נהדרות יחד עם משאית מוגדרת, מסחרית כבש. משאית זו שונה ממכוניות מסחריות שאתם רגילים לראות אשר איתן בחברת שינוע ציוד כבד בנין מציעים את ההעברה, מהסיבה שהיא נדרשת להרמה ופריקת משטחי קרטון. מהו הרווח שלכם ושלנו כשלוקחים רכב או לחלופין משאית בסגנון? לפני הכל, המהירות. אמנם הראמפה החשמלית שאנו מציעים מתחילה לעבוד, אתם יכולים לקחת את המשטחים שמיועדים לקרטונים שבאמתחתכם, לא חשוב איזה סוג, לא משנה מה המאסה, בעת דקות בודדות. ראוי להבין שבמצבים תכופים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם שוקלים המון, לכן מלאכת מרימים בסבלות אינה רלוונטית כמעט תמיד. נוסיף, שינוע נוח. מעבר משטחי קרטון דרך רכב או משאית כבש. נותנת אפשרות לאיזור נעים מהרגיל לאזור ההעברה, הסיבה לזה: המקצוענים שאנחנו מציעים לא מוכרחים להרים משקלים רבים, ואנו בטוחים שאינכם מוגבלים במשקל התכולה שעומדת על המשטח. עניין נלווה וקריטי הוא עניין האבטחה. מעבר משטחים היוצאת לפועל עם הידיים מגלמת בתוכה סיכונים מיותרים, גם לפועלים יחד עם לחפצים שבבעלותכם. בלתי אפשרי לחזות איך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים נורא, אם כן, ישנם מקרים בהם המאסה הענקית והגודל יהיה עם היד על העליונה והמשטח יפול. במצב בו מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חומר שביר, מן ההיגיון שהחפצים ושאר הכבודה עומדת להיהרס.

  מובילים סחורה ממרכז לוגיסטי לעבודה? העברה והרמת משטחים בנין

  הינך חלק מעסק כולל מרכז לוגיסטיקה רחב והינכם נצרכים לטיפולי ייבוא תכולה לחנויות שבסקטור? הובלות של משטחים בעלי משקל רב זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו ונוכל להעניק לכם מענה על הצד הטוב ביותר. יש לנו את היכולת לנסוע לנקודות הלוגיסטיקה שברשותכם, לעשות איסוף של הרפסודות של האריגים, המזונות / כלי הבנייה, ולהסיעם ללוקיישנים שתגדירו לנו. ביכולתנו לחלק את משטחי הקרטון באזור אחד, או לחלופין לנסוע בין מספר איזורים שונים. כל זאת בהתאם לצרכיהם. בהתאמה להיקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע האם לשלוח אליכם רכב ראמפה או משאית ראמפה / טנדר או משאית שמסוגלת להוציא לפועל הזזת משטחים תוך שימוש במנוף.

  שינוע ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו החלטה טובה!

  יכול להיות שלא יוצא שאתם חושבים על זה באופן מיידי, אך שינוע שמתבצעת כמעבר משטחים זו העברה איכותית. זה ודאי לא חדש לכם – בזמן שמשרשרים חפצים , לא משנה הסוג, על גבי משטחי קרטון, ממזגים הכל בזהירות ובצורה מחושבת מאוד ולכן אין בזבוז של ספייס על גבי משטח הקרטון. מפני שפירוק והרכבת משטחי הקרטונים, זוהי עיטוף ואריזה חסכונית, כך אתם לא זורקים כסף עבור קופסאות קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כבר, ההיפך: רק על התכולה שהינכם מניעים.

  מה יעלה העברת משטחי קרטון בנין? ככה יוסכם המחירון:

  ובכן, באיזה אופן אנו מסכימים על המחיר של הובלה של המשטח? ראשית, משקל וכמות המשטחים. שעות מעבר הדירה זהו הפרמטר הכי הרה-גורל, ומסיבה זו נצטרך להכניס אל הראש את המספר של משטחים שמיועדים לקרטונים הינכם מחפשים להעביר וכמה הם שוקלים בסך הכל. להדגמה: הזזת עשר משטחי קרטון לעטיפות בלי פריטים תוציאו עליה פחות כסף לעומת שינוע עשרה משטחי קרטונים שיש בהם זכוכיות. כמו כן, יהיה ברצוננו לבדוק כמה זמן נסיעה יש בין נק' המוצא שמשם תפקידנו הוא להוביל מנקודת היעד שלשם אנו מוציאים לפועל את ההובלה. אנו מחוייבים להתאים עבורכם הצעה נהדרת, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים בנין שינוע ציוד כבד בנין

  Movers-palet