📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בנורדיה שינוע ציוד כבד בנורדיה

הובלות משטחים בנורדיה

הובלות בנורדיה לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה בעיר נורדיה לכל סוגי המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” קורא לכם ליהנות מ# שירות ייחודי ומומלץ עבור הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס טעינה ופריקה! המענה שאנו מעניקים ניתן עם דגש לחברות, אך אף הציבור הרחב שאורזים את הדברים שיש להם בבית כנצרכת עבור משטחי קרטון, ימצאו שימוש רב בטיפולי המעבר שלנו פה. מחיר שירותי הובלה של משטחים לארגזים באיזור נורדיה הוא תעריף לא מוגזם, נמוך ומשתלם שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! אם כן, איך בחברת שינוע ציוד כבד בנורדיה אנו לוקחים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ומתי השירות והטיפול שאנו מעניקים יכול לסייע?

 • הובלות משטחים בנורדיה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בנורדיה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בנורדיה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בנורדיה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בנורדיה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בנורדיה
 • הובלות משטחים בנורדיה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בנורדיה
 • העברת משטחי הקרטון ובנוסף הנפות בתעריפים הכי משתלמים!
 • שינוע משטחים לרכב או לחלופין משאית עם רמפה
 • אריזה של סחורה על גבי משטחי הקרטון
 • יכולת להוציא לפועל אריזה ופירוק וטעינת משטחי הקרטון
 • שירות מהדרום לצפון ובייחוד בנורדיה והסביבה
 • קבלו עכשיו הצעה שאין כמוה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בנורדיה

  טנדר או משאית הכבש, בצורה זו, באתר זה מספקים מעבר

  העברת משטחי הקרטון היא למעשה שינוע, העברה ייחודית מן הרגיל, ששונה משמעותית מפעולה שיוצאת לפועל ע"י כח של סבלים לכן אנו מזמינים לכם עסקים להובלת דירה וחברות נהדרות יחד עם טנדר או משאית סגולית, רכב או משאית ראמפה. משאית זו לא דומה למשאיות רגילות שבאמצעותן בחברת שינוע ציוד כבד בנורדיה אנו מספקים את השינוע, כי היא נדרשת להעמסה ופירוק משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שיש לנו ולכם בשימוש בטנדר או מסחרית כדוגמת זו? בטרם כל, הזריזות. אמנם הכבש האלקטרונית בה אנחנו עושים שימוש נכנסת לפעולה, אופציונלי להרים את משטחי הקרטון אשר בבעלותכם, מכל סוג לא משנה מה המשקל, וזה במעט מאוד זמן. תבינו שלעתים המשטחים שמיועדים לקרטונים הינם גדולים וכבדים, אם כן, עבודה של סבלים לא מתאימה בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. בל נשכח, הובלה נוחה. העברות משטחים באמצעות טנדר או מסחרית ראמפה. מגישה אפשרות של סביבה נעימה יותר למרחב ההובלה, זה בגלל שהצוות שלנו יכולים שלא להרים עשרות ומאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם מדודים במאסה של הכבודה שנמצאת על המשטח. אישיו מוסף והרה גורל זה אישיו המיגון. הובלה של משטחי הקרטון שמתבצעת ללא אמצעים פרט לידיים יש בה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, גם למובילים ואף לפריטים שבבעלותכם. אי אפשר להתכונן לבאיזו דרך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים במיוחד, אם כן, ישנם סצנות שבהן משקל התכולה יכריע והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. אם מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרס, מן ההיגיון שהכבודה עומדת להיפגע.

  מסיעים חפצים מהאיזור הלוגיסטי לבית העסק? העברה והרמת משטחים בנורדיה

  אתה חלק ממשרד בעל אגף לוגיסטיקה נרחב וברצונכם טיפולי ייבוא טובין אל החנויות השונות? מעבר של משטחים שמיועדים לקרטונים בעלי משקל רב זה מה שהיננו מומחים בו ויש לנו את האפשרות לספק לכם מענה על הצד הטוב ביותר. בכוחנו לבוא לסניפי האפסנאות שברשותכם, לעשות איסוף של המשטחים של הטקסטיל, המזון או לחלופין החומרים של השיפוצים, ולהובילם למיקומים שתציינו עבורנו. יש לנו את האפשרות להפריד את משטחי הקרטון במוקד בודד, ולחלופין לנסוע בין כמות של איזורים שונים. הטיפול כולו על פי הצורך שאתם מביעים. בהתאם לגודל משטחי הקרטון, נדע האם לשלוח אליכם טנדר ראמפה או מסחרית ראמפה או לחלופין משאית אחת שאפשרי עבורה לעשות הובלה של משטחי קרטון תוך שימוש במנוף.

  העברה עם משטחים זו העברה חכמה!

  ייתכן שאינכם מתעכבים על המחשבה הזו מיד, אך הובלה שיוצאת לפועל כהובלת משטחים שמיועדים לקרטונים זו פעולה טובה. זה ודאי לא חדש לכם – כשמערבבים סחורה מכלל הסוגים על משטחים, משלבים אותה בתשומת לב גדולה לגמרי ואז בגלל זה, לא יהיה שום בזבוז של מרחב על גבי משטח הקרטון. כי פירוק של המשטח היא לא אחרת מאשר התארגנות שאינה מבזבזת, מסתבר שאינכם מוציאים כסף על אריזות קרטון שרק דחוסים במלואם, להיפך: רק על החפצים שהינכם משנעים.

  מה מחיר שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים בנורדיה? באופן זה, יקבע מחיר זה:

  אז איך אנחנו קובעים את עלויות מעבר משטחי הקרטונים? א' – נפח ומספר משטחי המעבר. גודל המעבר זהו הפקטור הכי הכרחי, ובגלל זה נאלץ לבדוק את הכמות של משטחים יש לכם עניין להעביר וכמה הם שוקלים בטוטאל. סתם כדוגמה: שינוע עשר משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות שאין בהן כלום תוציאו עליה פחות כסף מול הובלות של עשירייה של משטחי זגוגיות. במקביל, נרצה להכניס אל הראש כמה קילומטרים יש מנק' המוצא אשר משם נבצע את השינוע בין נק' היעד שלשם אנו נוביל. אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעת עלות נוחה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בנורדיה שינוע ציוד כבד בנורדיה

  Movers-palet