📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בנוקדים שינוע ציוד כבד בנוקדים

הובלות משטחים בנוקדים

הובלות בנוקדים לכל סוגי המשטחים

שינוע באיזור נוקדים לכל גדלי המשטחים שמיועדים לקרטונים אתר "הובלות" מעניק לכם את האפשרות לתפוס לכם ביצוע יחיד במינו ויעיל למעבר משטחים כולל הרמה ואריזה! הסיוע שאנחנו מעניקים אפשר לקבל במיוחד לקבוצת העסקנים, אך אף אנשים פרטיים שמכינים את הפריטים שלהם כמיועדת למשטחים, ימצאו שימושיות במעברים של החברה. תמחור שירותי הובלה של משטחי קרטון בנוקדים והסביבה הינו תעריף לא מוגזם, נמוך מאין כמוהו שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! ובכן, באיזו דרך אנו משנעים את המשטחים שברשותכם ובאילו מקרים הטיפול שאנחנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בנוקדים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בנוקדים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בנוקדים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בנוקדים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בנוקדים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בנוקדים
 • הובלות משטחים בנוקדים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בנוקדים
 • העברת משטחים יחד עם הנפות בעלויות הכי זולות!
 • נשיאת משטחים שמיועדים לקרטונים לרכב או לחלופין משאית עם ראמפה
 • ליפוף טובין על גבי משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית להוציא לפועל אריזה והטענת משטחים
 • שירותי ברחבי הארץ ובייחוד בעיר נוקדים
 • קבלו הצעה הוגנת שאין כמוה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בנוקדים

  טנדר או משאית הכבש, בצורה זאת אנחנו מוציאים לפועל שינוע

  הובלת משטחים היא למעשה מעבר, העברה קונקרטית אף יותר, אשר שונה נורא מהעברה הנעשית באמצעות כוח הסבלים מסיבה זו אנו מוציאים לכם חברות להובלת דירה כדאיות שיש להן טנדר או משאית סינגולארית, משאית רמפה. המסחרית הזו אחרת בהשוואה למסחריות רגילות שדרכן אנחנו מציעים את המעבר, מהסיבה שהיא נדרשת לטעינה ופריקת משטחי קרטון. מהו הטוב שיש לנו ולכם עם שימוש ברכב או לחלופין משאית שכזאת? פתח דבר, הזריזות. כאשר הרמפה האלקטרית שלנו נכנסת לפעולה, יש לכם את היכולת לסחוב את המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר ברשותכם, לא משנה מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, תוך כמה רגעים. כדאי להבין שלעיתים תכופות משטחי הקרטון הם פשוט כבדי משקל, אם כן, מלאכת הרמה לא יעילה כמעט תמיד. באמירה נוספת, הנוחות שבהובלה. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י מסחרית ראמפה. מספקת אפשרות של מוקד עבודה נעים לסביבת השינוע, זה כי הצוות שתראו אצלנו אינם צריכים לסחוב עשרות ומאות קילוגרמים, וגם אינכם קבועים במשקלה של הכבודה אשר על משטחי המעבר. אלמנט נלווה וקריטי זהו אישיו האבטחה. מעבר משטחי הקרטון שנעשית מבלי עוצמת מכונה יש בה סיכון, גם לאנשי הצוות וגם לרהיטים שברשותכם. אין להעריך באיזה אופן יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד ממש, לכן מצויים מצבים שבהם משקל הכבודה יהיה עם היד על העליונה והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במצב בו מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרס, יוצא שהציוד ושאר הכבודה מתעתדת להתפרק.

  מקפיצים טובין ממרכז לוגיסטי לעבודה? שינוע והנעת משטחי קרטון בנוקדים

  אתה חלק ממשרד שיש לו מרכז לוגיסטיקה ענק ואתם נצרכים לשירותי הבאת סחורה אל החנויות המגוונות? העברת משטחי הקרטון בעלי משקל רב זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את האופציה להעניק לכם מענה באופן הטוב שיש לשוק להציע. ביכולתנו לקפוץ לאזורי האיחסון שברשותכם, להשיב את המשטחים של האריגים, המזונות ו/או החומרים של השיפוצים, ולהעבירם לאיזורים שתציינו בשבילנו. יש לנו את היכולת לחלק את המשטחים שמיועדים לקרטונים בסביבה יחידה, או לחלופין לנסוע בין מס' מוקדים שונים. השירות ניתן ע"פ רצונכם. בהתאם לנפח המשטחים, נדע האם לשלוח אליכם רכב כבש או משאית כבש ולחלופין מסחרית שבכוחה לקיים העברות משטחי קרטון תוך שימוש במנוף.

  הובלה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו העברה מוצלחת!

  סביר להניח שאתם לא חושבים על זה מיד, אך העברה שמתבצעת כהזזה של משטחי קרטון זו העברה איכותית. כפי שאתם ודאי יודעים, בזמן שמערבבים חפצים מכל סוג מעל משטחי קרטון, משלבים אותה בצורה מסודרת עד-מאוד ובגלל זה, אין בנמצא בזבזנות של איזור פנוי על גבי משטח הקרטון. מהסיבה שאריזה של המשטח היא לא אחרת מאשר עטיפה שאינה מבזבזת, יוצא מצב שאתם לא מבזבזים עבור אריזות קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כבר, ההיפך: אך ורק על התכולה שהינכם מובילים.

  מה מחיר מעבר משטחים בנוקדים? באופן זה, נקבע המחיר:

  ובכן, כיצד אנחנו מגיעים להחלטה על מחירי העברת המשטח? פתח דבר, משקל ומספרם של משטחי הקרטון. היקף ההעברה הוא הפרמטר הכי משמעותי, ומסיבה זו נתחייב להבין את הכמות של משטחי הקרטון אתם מעוניינים להעביר וכמה המשקל שלהם בסך הכל. לדוגמא: הובלת עשרה משטחים של ארגזים וקופסאות שאין בהן דבר תעלה פחות בהשוואה לשינוע מניין משטחי זכוכיות. כתוספת, יהיה ברצוננו לברר כמה קילומטרים יש מנקודת המוצא שמשם אנו נוביל ובין הנקודה אליה אנו נוביל. אנו מתחייבים לספק בשבילכם הצעת עלות שאין כמוה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בנוקדים שינוע ציוד כבד בנוקדים

  Movers-palet