📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בנופית שינוע ציוד כבד בנופית

הובלות משטחים בנופית

הובלות בנופית לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה בעיר נופית לכל גדלי משטחי הקרטון חברת "הובלה" מזמין אתכם להשיג שירות ייחודי ויעיל לשינוע משטחי הקרטון וגם סחיבה ואריזה! השירות שלנו מוגש עוד יותר לבעלי עסקים, אבל גם עוברים שמבצעים אריזה של הכבודה שלהם כמותאמת למשטחי קרטון, יכולים להסתייע בהובלות של שינוע ציוד כבד בנופית. תעריף שינוע משטחים לארגזים בעיר נופית הוא מחיר מתון, נהדר ונמוך שיהיה לכם טוב, לא משנה כמה כסף יש לכם! אם כן, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בנופית אנו מניעים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאיזה מצב הסיוע שאנחנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בנופית הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בנופית לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בנופית מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בנופית בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בנופית בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בנופית
 • הובלות משטחים בנופית וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בנופית
 • הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים וגם השכרת מנוף בתעריך הנמוך ביותר!
 • הנעת משטחים לטנדר או משאית יחד עם רמפה
 • ליפוף טובין על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לבצע פירוק והעמסת משטחים
 • שירות בפריסה ארצית רחבה ובייחוד בעיר נופית
 • בואו לקבל הצעת עלות מעולה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בנופית

  רכב או משאית הראמפה, ככה בחברת שינוע ציוד כבד בנופית מספקים מעבר

  הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים היא לא אחרת מאשר שינוע, העברה קונקרטית אקסטרה, אשר אחרת מאוד מפרוצדורה שמתבצעת ע"י כח אנושי לכן אנחנו מביאים עבורכם חברות להובלת דירה מוטבות בעלות טנדר או מסחרית קונקרטית, טנדר או משאית כבש. המסחרית הזו לא דומה למכוניות מסחריות בשגרה שאיתן אנו עושים את המעבר, בגלל שהיא נועדה לטעינה ופירוק משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שלנו ושלכם עם שימוש ברכב או לחלופין משאית בסגנון? קודם כל, הזמן. אמנם הראמפה האלקטרונית בה אנחנו עושים שימוש נכנסת לפעולה, ניתן להרים את משטחי הקרטון שבבעלותכם, לא משנה איזה סוג, מאסיביים ככל שיהיו, וזה בדקות בודדות. רצוי להבין שהמון פעמים המשטחים הינם שוקלים המון, על-כן מלאכת הרמה לא מתאימה בכל סיטואציה כזו. יש לציין, היכולת לבצע הובלה נוחה. הזזת משטחים בעזרת טנדר או מסחרית כבש. מעניקה אופציה של סביבה נעימה יותר למרחב ההעברה, זאת כי אנשי המקצוע שיש אצלנו באתר לא מוכרחים לקחת עשרות ומאות קילוגרמים, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מדודים במשקלה של הכבודה אשר על המשטח. יסוד נוסף ובר-חשיבות הוא אלמנט המיגון. הובלה של משטחים היוצאת לפועל ללא אמצעים פרט לידיים אוצרת בה סכנות, הן למובילים וגם לפריטים שבבעלותכם. אי אפשר לחזות כיצד יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאוד, אם כן, קיימים סיטואציות שבהן משקל הכבודה ינצח והמשטח יתנפץ ברצפה. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות / חומרים שבירים, ההיגיון אומר שהתכולה יכולה להיחבל.

  מובילים חפצים ממרכז לוגיסטי לבית העסק? מעבר וסחיבת משטחי קרטון בנופית

  הינכם בית עסק כולל מרכז לוגיסטיקה נרחב ואתם נצרכים לטיפולי אספקה של פריטים אל החנויות השונות? שירותים של הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה הספצליטה שלנו ויש לנו את האפשרות לשרת אתכם ברמה שאין לה תחרות. בכוחנו להגיע אל מוקדי האחסנה שלכם, לאסוף את הרפסודות של האריגים, המאכלים או לחלופין החומרים של השיפוצים, ולהובילם לאיזורים שתציינו בשבילנו. יש לנו את האופציה לחלק את המשטחים במוקד יחיד, / להגיע אל מס' איזורים שונים. הכל על פי דרישותיהם. ע"פ גודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע אם להביא אליכם מסחרית ראמפה או לחלופין מסחרית אשר בכוחה לעשות הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים בהזמנת מנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון זו החלטה מוצלחת!

  יכול להיות שאינכם תוהים על כך באופן מיידי, ואף על-פי כן, שינוע שיוצאת לפועל כמעבר משטחים היא העברה מוצלחת. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבזמן שמשרשרים סחורה , לא חשוב הסוג, על משטחים, ממזגים הכל בהרבה זהירות ובצורה מחושבת ממש ולכן אין בנמצא בזבזנות של מקום מעל משטח הקרטון. מהסיבה שפירוק של המשטח זוהי התארגנות שמרנית, יוצא מצב שאתם לא משלמים על ארגזי קרטון בלתי דחוסים, אלא רק על הדברים שהינכם משנעים.

  כמה עולה הזזת משטחים בנופית? באופן זה, נקבע התעריף:

  אם כן, באיזה אופן באתר זה מסכימים על העלות של העברת המשטח? בטרם כל, מאסה ומספרם של משטחי המעבר. היקף ההעברה זהו הפרמטר הכי משמעותי, ולפיכך נצטרך לבדוק את מס' משטחים הינכם מחפשים להעביר וכמה הם שוקלים בסה"כ. לקבלת מושגים: מעבר עשירייה של משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות בלי חפצים תהיה זולה יותר מול שינוע עשרה משטחי זגוגיות. כמו כן, נבקש לבדוק כמה שעות נסיעה יש בין הנקודה שממנה אנו נוביל מנקודת היעד אשר לשם אנו נוביל. אנו מחוייבים להתאים לכם הצעת עלות שאין כמוה, לא יקרה ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בנופית שינוע ציוד כבד בנופית

  Movers-palet