📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בנהורה שינוע ציוד כבד בנהורה

הובלות משטחים בנהורה

הובלות בנהורה לכל סוגי המשטחים

שינועים בנהורה והסביבה לכל גדלי המשטחים פורטל “moving ” מזמין אתכם לתפוס לכם ביצוע יחיד במינו וזריז של הובלת משטחים ובנוסף העמסה ואריזה ופירוק! השירות שלנו מוצע אף יותר לבעלי עסקים, אבל אף אנשים פרטיים שמבצעים אריזה של החפצים שלהם כנדרשת עבור משטחים, יכולים להסתייע בהובלות של החברה. מחירון שינוע משטחים לארגזים באיזור נהורה הינו תעריף ראוי, משתלם שיתאים לכם, לכלל התקציבים! אם כן, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד בנהורה אנו מובילים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאיזה סיטואציות הסיוע שאנו מעניקים מסוגל לעזור?

 • הובלות משטחים בנהורה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בנהורה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בנהורה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בנהורה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בנהורה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בנהורה
 • הובלות משטחים בנהורה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בנהורה
 • העברות משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף שירותי מנוף במחיר הנמוך ביותר!
 • נשיאת משטחים למשאית יחד עם ראמפה
 • ליפוף סחורה על משטחי הקרטון
 • אפשרות לקיים אריזה והעמסת משטחי הקרטון
 • שירות בכל המדינה ובייחוד בנהורה והסביבה
 • להשגת הצעת עלות מצוינת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בנהורה

  משאית הרמפה, כך אנחנו מביאים מעבר

  הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים היא בעצם מעבר, העברה סינגולארית אף יותר, אשר שונה באופן מובהק מפעולה המתבצעת בעזרת שרירים אנושיים זו הסיבה שאנחנו מזמינים עבורכם חברות הובלה מוטבות יחד עם טנדר או משאית ייחודית, טנדר או משאית ראמפה. הרכב או לחלופין המשאית הזו אחרת בהשוואה למשאיות שבשגרה אשר עמן בחברת שינוע ציוד כבד בנהורה מציעים את ההובלה, כי היא נועדה להעמסה ושחרור של משטחים. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם כשלוקחים טנדר או מסחרית בסגנון? א' – כמות הזמן. בזמן שהכבש החשמלית שיש רק אצלנו מתחילה לעבוד, אפשרי לבצע העמסה של המשטחים שמיועדים לקרטונים שבאמתחתכם, מכל סוג לא משנה מה המשקל, וכל זה בכמה רגעים. צריך להבין שבמצבים תכופים המשטחים הינם בעלי משקל גדול, אם כן, מלאכת סבלים לא תתאים ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. חשוב לציין, היכולת לבצע הובלה נוחה. העברת משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י טנדר או מסחרית ראמפה. נותנת אפשרות לסביבה נעימה יותר לאיזור ההעברה, זה בגלל שהמקצוענים שתראו אצלנו אינם צריכים לסחוב מאות ק"ג, ואתם גם לא קצובים במאסה של הכבודה שעומדת על משטחי המעבר. אלמנט מוסף והרה גורל זהו יסוד האבטחה. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים המתבצעת מבלי עוצמת מכונה מחזיקה בחובה ריזיק (סיכון), אף למעבירים פלוס לכבודה שברשותכם. אין לצפות באיזו דרך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים מהרגיל, מסיבה זו, יכולים להיות מקרים בהם משקל הכבודה יהיה עם היד על העליונה ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במצב בו על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות או חרס, ההיגיון אומר שהציוד ושאר הכבודה עתידה להתרסק.

  מובילים פריטים מאגף לוגיסטיקה לבית העסק? הובלה וסחיבת משטחי קרטון בנהורה

  הינך חלק מעסק בעל אגף אפסנאות ענק ואתם צריכים טיפולי אספקה של תכולה אל החנויות המגוונות? שינועי משטחי הקרטון כבדים וגדולים זה המומחיות שלנו ויש לנו את האפשרות לספק לכם מענה ברמה הגבוהה שיש. ביכולתנו לבוא אל נקודות האחסון שברשותכם, לאסוף את הרפסודות של הבד, המאכלים ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהסיעם לאיזורים שתציינו בשבילנו. יש לנו את היכולת להפריד את משטחי הקרטון בתחום בודד, / להגיע אל מס' איזורים שונים. הכל בהתאם לרצונכם. בהתאם לגודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נבין אם להביא אליכם מסחרית ראמפה ו/או טנדר או משאית , אחת כזו שתוכל לעשות הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים עם מנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון זו החלטה חסכונית יותר!

  יכול להיות שלא יוצא שאתם תוהים על כך מיידית, אך העברה שמתבצעת כהובלות של משטחי קרטון זו העברה איכותית. זה ודאי לא חדש לכם – בעת שמשרשרים פריטים , לא משנה הסוג, מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בהרבה זהירות ובצורה מחושבת לגמרי ואז בגלל זה, אין שום שימוש לא חכם במרחב על פני משטח הקרטון. מהסיבה שאריזה ופירוק של משטחי הקרטון, זוהי התארגנות שאינה בזבזנית, מסתבר שאתם לא מוציאים כסף עבור אריזות קרטון חצי מלאים, אלא שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם מניעים.

  עלות הזזת משטחים בנהורה? באופן זה, נקבע מחירנו:

  אם כן, באיזה אופן אנו קובעים את המחיר של שינוע משטחי הקרטונים? ראשית, נפח ומספר משטחי הקרטון. כמות ההובלה הינו הפרמטר שעליו כמעט הכל מונח, ועל כן צריכים אנו לדעת כמה משטחים שמיועדים לקרטונים אתם רוצים לנייד וכמה הם שוקלים בסך הכל. כדוגמה: הובלות של עשירייה של משטחים של ארגזים וקופסאות שאין בהן דבר תהיה זולה יותר מול העברת עשר משטחי קרטונים שיש בהם שמשה. במקביל, נרצה לברר מה המרחק מנקודת המוצא שמשם אנו מוציאים לפועל את ההובלה מנקודת היעד שלשם אנו נוביל. נזכיר שאנו מתחייבים להתאים לכם הצעה נהדרת, בלי אותיות קטנות, ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בנהורה שינוע ציוד כבד בנהורה

  Movers-palet