📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים במתן שינוע ציוד כבד במתן

הובלות משטחים במתן

הובלות במתן לכל סוגי המשטחים

שינוע במתן והסביבה לכל גדלי המשטחים אתר "הובלה" קורא לכם ליהנות מ# ביצוע מיוחד וזריז לשינוע משטחים פלוס טעינה ואריזה ופירוק! הסיוע שאנו מעניקים מוצע עם דגש לעסקים, אך גם עוברי דירה שמבצעים אריזה של החפצים שברשותם בשביל משטחי קרטונים, מסוגלים לעשות שימוש בהובלות של החברה. תמחור שירותי הובלה של משטחי קרטון במתן והסביבה הינו תעריף ראוי, נהדר ונמוך שיתאים לכם, לכלל התקציבים! ובכן, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד במתן אנו לוקחים את משטחי הקרטון שברשותכם ומתי הסיוע שאנו מעניקים יכול לסייע?

 • הובלות משטחים במתן הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים במתן לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים במתן מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים במתן בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים במתן בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים במתן
 • הובלות משטחים במתן וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים במתן
 • שינוע משטחים וגם השכרת מנוף במחיר הכי זול!
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים למסחרית בעלת ראמפה
 • אריזת טובין על משטחי הקרטון
 • אופציית לבצע פירוק וטעינת משטחי הקרטון
 • שירותי ברחבי הארץ ובייחוד במתן והסביבה
 • בואו להשיג הצעה הוגנת הוגנת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם במתן

  טנדר או משאית הכבש, ככה הננו מוציאים לפועל שינוע

  העברות משטחי הקרטון היא למעשה הובלה סגולית עוד, אשר שונה בהרבה מפעולה שמתבצעת באמצעות שרירי אדם זו הסיבה שאנו שולחים אליכם עסקים וחברות מעבר איכותיות שיש להן מסחרית סגולית, טנדר או משאית כבש. משאית זו לא דומה למסחריות שאתם רגילים לראות אשר בידיהן הננו מוציאים לפועל את ההעברה, בגלל שהיא נועדה להעמסה ופריקת משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שלנו ושלכם כאשר עושים שימוש במשאית בסגנון? בטרם שנתחיל, הזמן. אמנם הראמפה האלקטרונית שאנו מציעים מתחילה לפעול, ניתן לבצע העמסה של המשטחים אשר בבעלותכם, לא חשוב איזה סוג, לא משנה מה משקלם, וזה בדקות בודדות. חשוב לזכור כי המון פעמים המשטחים הינם כבדים מאוד, אז בגלל זה, עבודת סבלות לא תתאים ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. חשוב לציין, הנוחות שבהובלה. הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים באמצעות טנדר או מסחרית כבש. מביאה אפשרות של איזור נעים מהרגיל לאיזור השינוע, הסיבה לכך היא שהצוות שבשורותינו לא צריכים לשאת עשרות ומאות קילוגרמים, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגבלים במאסה של הכבודה שעומדת על כהמשטחים. יסוד נוסף וחשוב זה יסוד האחראיות. העברת משטחי הקרטון המתבצעת ידנית אוצרת בה סיכונים, גם לאנשי הצוות כולל לכבודתכם. לא ניתן לנבא איך יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד נורא, כך שקיימים מקרים בהם הגודל והמשקל יכריע והמשטח יפול. במצב בו על המשטח זכוכית או חרס, תמיד יוצא שהאיבזור ושאר הכבודה עומדת להישבר.

  מקפיצים תכולה מאגף לוגיסטיקה לעבודה? הובלה ולקיחת משטחי קרטון במתן

  הינכם תאגיד גדול פלוס אגף אפסנאות רחב ורצונכם הוא טיפולי אספקה של סחורה אל החנויות אשר בשוק? הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים זה מה שהיננו מומחים בו ונוכל להעניק לכם מענה ברמה הכי גבוהה שקיימת. בכוחנו לנסוע לאזורי הלוגיסטיקה שברשותכם, לקחת את הרפסודות של האריגים, המזונות ו/או החומרים של השיפוצים, ולהסיעם אל הנקודות שתגדירו לנו. אנו מסוגלים לבצע פיזור של משטחי הקרטון באזור אחד, או לנסוע דרך כמה וכמה מוקדים שונים. כל זה בהתאם לרצונכם. בקורולציה למאסת משטחי הקרטון, נהיה בטוחים אם להסיע אליכם משאית רמפה / מסחרית אשר בכוחה להתחיל העברת משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת מנוף.

  שינוע עם משטחים היא הובלה טובה!

  יכול להיות שלא יוצא שאתם חושבים על זה מיד, אולם העברה הנעשית כהעברת משטחי קרטון זו החלטה נכונה. כפי שאתם ודאי יודעים, כאשר ממזגים סחורה , לא משנה הסוג, מעל משטחי קרטון, משלבים אותה באופן עדין ומחושב לחלוטין ובגלל זה, אין בנמצא שימוש לא יעיל במקום על פני משטח הקרטון. כי פירוק של המשטח היא אריזה שאינה בזבזנית, מסתבר שהינכם לא מבזבזים עבור ארגזי קרטון שאינם משומשים במלואם, אם כבר, ההיפך: רק על התכולה שהינכם מעבירים.

  כמה תשלמו על הזזה של משטחים במתן? בצורה זאת מוסכם מחיר זה:

  אם כן, באיזה אופן הננו מחליטים על עלויות הזזה של משטחי הקרטונים? בראש ובראשונה, נפח וכמות המשטחים. גודל המעבר הוא הפקטור הכי הכרחי, ובגלל זה נצטרך לבדוק כמה משטחי הקרטון יש לכם עניין לנייד וכמה הם שוקלים בסך הכל. למשל: הזזה של 10 משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות בלי פריטים תהיה זולה יותר מול העברת עשירייה של משטחי קרטון שיש בהם זכוכית. בנוסף, ננסה להכניס אל הראש מה מס' הקילומטרים מנקודת המוצא אשר משם נבצע את השינוע מנק' היעד אשר לשם אנו מבצעים את השינוע. הננו מחוייבים להתאים לכם הצעת עלות מעולה, בלי אותיות קטנות, ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים במתן שינוע ציוד כבד במתן

  Movers-palet