📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים במגשימים שינוע ציוד כבד במגשימים

הובלות משטחים במגשימים

הובלות במגשימים לכל סוגי המשטחים

הובלות בעיר מגשימים לכל גדלי המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “moving ” מזמין אתכם לתפוס לכם ביצוע מיוחד וזריז בשביל מעבר משטחים כולל טעינה ואריזה! שירותנו אפשר לקבל במיוחד לעסקים, אך אף אנשים פרטיים שמבצעים אריזה של תכולת ביתם כנדרשת עבור משטחי קרטון, יכולים להסתייע במעברים שלנו. מחיר העברות משטחים לארגזים במגשימים הינו מחיר הגיוני, מעולה ונמוך שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! בואו ניגש לעניין, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד במגשימים לוקחים את משטחי הקרטון שברשותכם ומתי הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים יסייע?

 • הובלות משטחים במגשימים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים במגשימים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים במגשימים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים במגשימים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים במגשימים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים במגשימים
 • הובלות משטחים במגשימים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים במגשימים
 • הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים וגם מנוף בעלות הנמוכה ביותר!
 • הרמת משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או מסחרית פלוס כבש
 • ליפוף תכולה על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אפשרות לבצע מארז והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות מהדרום לצפון ובייחוד בסביבת מגשימים
 • בואו להשיג הצעה הוגנת מצוינת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם במגשימים

  טנדר או מסחרית הראמפה, בצורה זאת הננו מביאים העברה

  העברת משטחי הקרטון זוהי מעבר, העברה מוגדרת יותר, אשר שונה בהרבה מהובלה שיוצאת לפועל דרך כח אנושי זה בדיוק מדוע אנו מביאים לכם תאגידים וחברות מעבר איכותיות פלוס טנדר או משאית סינגולארית, טנדר או משאית כבש. הרכב או לחלופין המשאית הזו לא דומה למכוניות מסחריות בשגרה אשר בידיהן אנחנו מציעים את ההובלה, שכן היא נועדה לסחיבה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מה היתרונות שלכם ושלנו כשלוקחים משאית שכזו? ראשית, המהירות. כשהכבש החשמלית שתראו אצלנו מתחילה לפעול, ביכולתכם לפרוק ולהעמיס את המשטחים שמיועדים לקרטונים שבבעלותכם, לא משנה איזה סוג, לא משנה מה המשקל, וכל זה בדקות בודדות. הכרחי להבין שבמקרים רבים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט כבדים מאוד, בגלל זה, הרמת סבלים לא מתאימה בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. שנית, הובלה נוחה. הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים באמצעות טנדר או מסחרית כבש. מספקת אפשרות של מוקד עבודה נעים למרחב השינוע, זאת כי הסבלים שאנו מציעים לא מוכרחים להעביר מאות ק"ג, ומן ההיגיון שאינכם מוגדרים במאסת העבודה שעומדת על כמשטחי המעבר. עניין נוסף וקריטי זהו יסוד הזהירות. הובלה של משטחי הקרטון שיוצאת לפועל מבלי כוח מכונה מגלמת בתוכה הימורים וסיכון, הן למזיזים וגם לרהיטים שבבעלותכם. בלתי אפשרי להעריך איך יגיבו הסבלים למשקלים כבדים ממש, אז בגלל זה, יש מקרים בהם הגודל והמשקל ינצח ומשטח הקרטונים יפול. במצב בו על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות / חרסינה, מן ההיגיון שהתכולה יכולה להיהרס.

  מסיעים חפצים ממרכז לוגיסטי לעסק? מעבר ונשיאת משטחי קרטון במגשימים

  הינך חלק מחברה גדולה בעל מרכז לוגיסטיקה נרחב ואתם מעוניינים בשירותי הבאת תכולה לחנויות המגוונות? מעבר של משטחי הקרטון כבדי משקל זה הדבר שאנחנו מתמחים בו וביכולתנו לענות על הצורך שלכם ברמה הגבוהה שיש. נוכל לקפוץ לאזורי הלוגיסטיקה שברשותכם, לבצע איסוף של הרפסודות של האריגים, המזון ו/או כלי הבנייה, ולהובילם למיקומים שתגידו לנו. בכוחנו לפזר את המשטחים שמיועדים לקרטונים בסביבה יחידה, / לעבור במספר איזורים שונים. כל זאת בקורולציה להדרישות. בהתאמה למאסת משטחי הקרטון, נהיה בטוחים אם להסיע אליכם טנדר ראמפה או משאית ראמפה או רכב או לחלופין משאית , אחת כזו שתוכל לעשות העברות משטחי קרטון בעזרת מנוף.

  הובלה ע"י משטחי קרטון היא הובלה איכותית!

  אמנם אתם לא מתעכבים על המחשבה הזו מיד, אבל שינוע הנעשית כהעברת משטחים זו פעולה רצינית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבעת שממזגים סחורה , לא חשוב הסוג, על משטחים, מערבבים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת נורא ועל-כן אין שימוש מיותר באיזור פנוי על גבי משטח הקרטון. מפני שפירוק והרכבת משטחי הקרטונים, זוהי עטיפה שאינה בזבזנית, יוצא מצב שהינכם לא מוציאים כסף על קרטונים בלתי דחוסים, אם כבר, ההיפך: אך ורק על הכבודה שהינכם מניעים.

  עלות העברת משטחים במגשימים? בצורה זאת יקבע המחיר:

  בואו ניגש לזה, באיזה אופן באתר זה קובעים את מחירי העברת משטחי הקרטון? ראשית, מאסה ומספר המשטחים. גודל ההובלה הוא המשתנה הכי משמעותי, ובשביל זה אנו צריכים להכניס אל הראש את מס' משטחי הקרטון אתם רוצים לנייד וכמה הם שוקלים בסה"כ. לדוגמא: מעבר מניין משטחים של ארגזים וקופסאות שאין בהן כלום תהיה זולה יותר בהשוואה אל הובלת עשר משטחי קרטון שיש בהם זגוגית. במקביל, יהיה ברצוננו להבין כמה שעות נסיעה יש מנק' המוצא שמשם אנו מבצעים את השינוע מנק' היעד אשר לשם אנו מוציאים לפועל את ההובלה. אנו מחוייבים לספק בשבילכם הצעת עלות זולה, בלי אותיות קטנות, ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים במגשימים שינוע ציוד כבד במגשימים

  Movers-palet