📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים במגדל שינוע ציוד כבד במגדל

הובלות משטחים במגדל

הובלות במגדל לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה במגדל לכלל סגנונות משטחי הקרטון אתר "הובלות" נותן לכם את האופציה לתפוס לכם טיפול מיוחד ושיש עליו המלצות רבות עבור שינוע משטחי הקרטון פלוס העמסה ומארז! השירות והטיפול שאנחנו מעניקים מוגש עוד יותר לקבוצת העסקנים, אבל גם אנשים פרטיים שעושים אריזה של הפריטים שלהם כמיועדת למשטחי קרטונים, ימצאו שימוש רב בשירותי ההובלה של שינוע ציוד כבד במגדל. מחירון שירותים של הובלת משטחי קרטון באיזור מגדל הינו תעריף לא מוגזם, משתלם שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! בואו ניגש לעניין, באיזו דרך בחברת שינוע ציוד כבד במגדל אנו מעבירים את המשטחים שרכשתם ובאיזה מקרה הסיוע שאנחנו מעניקים עלול לעזור?

 • הובלות משטחים במגדל הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים במגדל לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים במגדל מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים במגדל בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים במגדל בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים במגדל
 • הובלות משטחים במגדל וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים במגדל
 • שינוע משטחים וגם הנפה בעלות הנמוכה ביותר!
 • הרמת משטחים לטנדר או מסחרית יחד עם ראמפה
 • עטיפת סחורה מעל משטחים שמיועדים לקרטונים
 • יכולת לקיים אריזה וטעינת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • עבודות בכל נקודה מרכזית בארץ ובייחוד בסביבת מגדל
 • בואו לקבל הצעה שאין כמוה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם במגדל

  טנדר או מסחרית הכבש, בצורה זאת אנחנו עושים מעבר

  הובלה של משטחים הינה הובלה ספציפית אפילו יותר, אשר שונה בהרבה מפרוצדורה המתבצעת באמצעות הסבל זה בדיוק מדוע אנו שולחים אליכם חברות מעבר רצויות שיש להן טנדר או משאית מובחנת, טנדר או מסחרית כבש. הטנדר או המשאית הזו לא דומה למשאיות שאתם רגילים לראות שעל-ידן בחברת שינוע ציוד כבד במגדל מבצעים את המעבר, מהסיבה שהיא נועדה לסחיבה ופירוק משטחים. מהו הרווח שלכם ושלנו עם שימוש בטנדר או מסחרית שכזאת? בראש ובראשונה, המהירות. בזמן שהרמפה האלקטרית שיש אצלנו באתר נכנסת לפעולה, תוכלו לקחת את המשטחים שמיועדים לקרטונים שבבעלותכם, לא חשוב מה הסוג, גדולים ככל שיהיו, במהלך כמה רגעים. זכרו שהמון פעמים המשטחים הם כבדי משקל, בגלל זה, מלאכת סבלים לא מתאימה בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. חשוב לציין, הנוחות שבהובלה. הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים דרך טנדר או מסחרית כבש. מביאה אפשרות של מוקד עבודה נעים לאזור ההעברה, זה מהסיבה שמובילי הדירות שאנחנו מציעים יכולים שלא להעביר משקלים רבים, ואתם גם לא קבועים במאסת העבודה שעומדת על המשטחים. עניין נוסף והרה גורל זהו נושא ההגנה. העברות משטחים הנעשית מבלי כוח מכונה מחזיקה בחובה סכנות, הן למזיזים ואף לפריטים שברשותכם. אין לצפות באיזו דרך יתמודדו המובילים עם משקל כבד מהרגיל, לכן יש סצנות שבהן משקל התכולה יגבור והמשטח יתרסק ארצה. במצב בו מעל משטח הקרטון יש זכוכיות / חומרים שבירים, יוצא שהכבודה עתידה להיחבל.

  מעבירים סחורה מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? הובלה וסחיבת משטחי קרטון במגדל

  הינכם תאגיד גדול בעל אגף אפסנאות מקיף ואתם זקוקים לשירות של אספקה של חפצים לעסקים בנקודות שבשוק? שירותי הובלת משטחים בעלי משקל גדול זה המומחיות שלנו ויש לנו את האופציה לענות על הצורך שלכם ברמה הגבוהה שיש. נוכל לגשת לאזורי האחסון שברשותכם, להשיב את הרפסודות של הבד, המזונות ולחלופין כלי וחומרי הבנייה, ולהסיעם למוקדים שתאמרו לנו. ביכולתנו לפזר את המשטחים שמיועדים לקרטונים בסביבה יחידה, ו/או לנסוע דרך כמות מסוימת של איזורים שונים. כל זאת לפי רצונכם. בהתאם לגודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נהיה בטוחים אם להשתמש במסחרית כבש ו/או משאית שיש ביכולתה לקיים הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים תוך שימוש במנוף.

  הובלה ע"י משטחי קרטון זו פעולה מוצלחת!

  אולי אינכם חושבים על זה במיידיות, ואע"פ כן, הובלה הנעשית כהזזת משטחים היא העברה חכמה. כפי שאתם ודאי יודעים, בזמן שמערבבים תכולה מכל סוג על גבי משטחי קרטון, מכניסים הכל בצורה מסודרת במיוחד ואז בגלל זה, לא יהיה שום שימוש מיותר בגודל מעל משטח הקרטון. מהסיבה שאריזה ופירוק של משטחי הקרטון, היא אריזה חסכונית, מסתבר שאינכם זורקים כסף עבור אריזות מקרטון בלתי דחוסים, להיפך: שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם לוקחים.

  מה מחיר מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים במגדל? בצורה זאת יוסכם מחירנו:

  ובכן, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד במגדל מסיקים את העלויות של הובלת משטחי הקרטון? פתח דבר, כובד וכמות משטחי המעבר. גודל השינוע זהו הפרמטר הכי הכרחי, ובשביל זה נתחייב לדעת כמה משטחים שמיועדים לקרטונים בחרתם להסיע ומה משקלם הכולל. להדגמה: שינוע 10 משטחים קרטונים לקופסאות שאין בהן דבר תהיה זולה יותר מול הובלה של עשר משטחי קרטון שיש בהם שמשות. בנוסף לכך, נדרוש להבין כמה קילומטרים יש בין הנקודה שממנה אנו מוציאים לפועל את השינוע ובין הנקודה אליה תפקידנו הוא להוביל. אנו מתחייבים להתאים עבורכם הצעת עלות הוגנת, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולא משנה מה התקציב שלכם!

  הובלות משטחים במגדל שינוע ציוד כבד במגדל

  Movers-palet