📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים במגדים שינוע ציוד כבד במגדים

הובלות משטחים במגדים

הובלות במגדים לכל סוגי המשטחים

הובלות במגדים למגוון מיני המשטחים חברת "הובלות" מנגיש עבורכם לרכוש טיפול יחיד במינו ושיש עליו המלצות רבות עבור שינוע משטחים פלוס סחיבה ופירוק! המענה שאנו מעניקים ניתן עוד יותר לקהילת העסקנים, אבל גם עוברים שמכינים את החפצים שברשותם כמיועדת למשטחי קרטון, ימצאו שימוש רב במעברים של החברה. תעריף העברות משטחים לארגזים באיזור מגדים זהו מחירון ראוי, משתלם שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! ובכן, כיצד הננו מובילים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ומתי בדיוק המענה שאנו מעניקים ייתן לכם מענה?

 • הובלות משטחים במגדים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים במגדים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים במגדים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים במגדים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים במגדים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים במגדים
 • הובלות משטחים במגדים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים במגדים
 • הזזת משטחים ובנוסף מנוף בעלויות הכי זולות!
 • סחיבת משטחים למסחרית פלוס כבש
 • עיטוף פריטים מעל משטחים
 • אופציית לעשות אריזה והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • טיפולי בכל נקודה במדינה ובמיוחד במגדים
 • קבלו הצעה הוגנת ברמה גבוהה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם במגדים

  מסחרית הראמפה, בצורה זו, בחברת שינוע ציוד כבד במגדים מוציאים לפועל העברה

  הובלה של משטחים זוהי מעבר, העברה מסוימת יותר, ששונה משמעותית מהעברה המתבצעת על ידי כוחות אנושיים זה בדיוק מדוע בחברת שינוע ציוד כבד במגדים מזמינים לכם בעלי עסקים וחברות מעבר עדיפות כולל משאית קונקרטית, רכב או משאית כבש. משאית זו לא דומה בהשוואה למשאיות מהשורה שדרכן הננו מביאים את המעבר, מהסיבה שהיא מותאמת לסחיבה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם כשלוקחים משאית בסגנון? בראש ובראשונה, המהירות. כאשר הכבש האלקטרונית שתראו אצלנו נכנסת לפעולה, אפשר לבצע סחיבה של משטחי הקרטון שבבעלותכם, לא משנה מה הסוג, לא משנה מה המאסה, במעט מאוד זמן. כדאי להבין שהרבה פעמים משטחי הקרטון הם שוקלים המון, לכן מלאכת סבלים לא מתאימה בכל מקרה כזה. יש לציין, הובלה נוחה. הזזה של משטחים על ידי מסחרית כבש. מגישה אופציה של מוקד עבודה נעים לסביבת המעבר, זה בגלל שהצוות שתראו אצלנו לא מוכרחים לשאת משקלים רבים, ואינכם מוגדרים בכל סוג של משקל שעומדת על המשטח. יסוד נלווה וחשוב זהו נושא הבטיחות. שינוע משטחים המתבצעת רק עם הידיים ללא תיווך מחזיקה בחובה סיכונים, אף לסבלים ובנוסף לפריטים שברשותכם. א"א לדעת מראש כיצד יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאד, מסיבה זו, יש סיטואציות שבהן משקל התכולה ינצח ומשטח הקרטונים יתרסק ארצה. במידה ועל המשטח זכוכית או לחלופין חומרים שבירים, מן ההיגיון שהאביזרים ושאר הכבודה עתידה להתרסק.

  מקפיצים תכולה מאגף לוגיסטיקה לבית העסק? העברה ונשיאת משטחי קרטון במגדים

  הינך חלק מתאגיד גדול שיש לו אגף לוגיסטיקה רחב ואתם מעוניינים בטיפולי ייבוא טובין למוקדים והחנויות המגוונות? שינועים של משטחים בעלי משקל רב זה המומחיות שלנו ויש לנו את היכולת לענות על הצורך שלכם באופן הטוב שיש לשוק להציע. יש לנו את האפשרות לקפוץ לסניפי האיחסון שברשותכם, לאסוף את הרפסודות של הבד, האוכל / כלי הבנייה, ולהובילם אל הנקודות שתגדירו לנו. נוכל לבצע חלוקה של המשטחים בתחום יחיד, או לנסוע דרך מס' מוקדים שונים. השירות ניתן בקורולציה לצרכי היום יום. על-פי רוחב המשטחים שמיועדים לקרטונים, נהיה בטוחים אם לעשות שימוש במסחרית כבש או לחלופין רכב או לחלופין משאית , אחת כזו שתוכל לבצע שינוע משטחי קרטון בעזרת מנוף.

  הובלה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים היא העברה מוצלחת!

  ייתכן שלא יוצא שאתם מודעים לכך מיד, ואע"פ כן, שינוע שיוצאת לפועל כשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים היא העברה טובה. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבזמן שמשרשרים תכולה , לא חשוב הסוג, על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל בשימת לב רבה נורא ואז בגלל זה, אין בזבוז של מקום על המשטח. מהסיבה שפירוק של משטחי הקרטונים, היא התארגנות שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שהינכם לא זורקים כסף על אריזות קרטון בלתי דחוסים, אם כי רק על מה שאתם משנעים.

  כמה עולה הזזת משטחים במגדים? בצורה זו, יוסכם המחירון:

  בואו ניגש לזה, כיצד בחברת שינוע ציוד כבד במגדים אנו מגיעים להחלטה על המחירים של שינוע משטחי הקרטון? קודם כל, משקל ומספר משטחי המעבר. שעות ההעברה זהו הגורם הקריטי ביותר, ובגלל זה אנו צריכים לבדוק את מס' משטחי הקרטון הינכם צריכים לקחת וכמה הם שוקלים בסך הכל. להדגמה: הזזת עשרה משטחים קרטונים לעטיפות שאין בהן דבר תעלה פחות בהשוואה אל הובלת 10 משטחי קרטון שיש בהם זכוכית. בנוסף, נבקש להבין מה המרחק בין הנקודה שממנה אנו מבצעים את השינוע ובין הנקודה אליה תפקידנו הוא להוביל. אנחנו מתחייבים לספק עבורכם הצעה מצוינת, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים במגדים שינוע ציוד כבד במגדים

  Movers-palet