📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים במבועים שינוע ציוד כבד במבועים

הובלות משטחים במבועים

הובלות במבועים לכל סוגי המשטחים

העברות בעיר מבועים למגוון מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” מעניק לכם את האפשרות לרכוש ביצוע מיוחד ומומלץ עבור הובלה של משטחי הקרטון וגם סחיבה ופריקה! המענה שאנו מעניקים ניתן במיוחד לקהילת העסקנים, אך גם אנשים פרטיים שאורזים את הכבודה שלהם כמיועדת למשטחי קרטונים, ימצאו שימושיות בטיפולי ההעברה אצלנו. מחיר העברות משטחי קרטון במבועים והסביבה הוא תמחור סביר, הוגן וזול שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! ובכן, מהי הדרך בה הננו לוקחים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאיזה מצבים הטיפול שאנו מעניקים עלול לעזור?

 • הובלות משטחים במבועים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים במבועים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים במבועים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים במבועים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים במבועים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים במבועים
 • הובלות משטחים במבועים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים במבועים
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים כולל הנפות בעלות הנמוכה ביותר!
 • הנעת משטחי הקרטון למסחרית יחד עם כבש
 • עטיפת טובין על גבי משטחי הקרטון
 • יכולת לעשות אריזה ופירוק והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות מהדרום לצפון ובייחוד במבועים והסביבה
 • כדי לקבל הצעה הוגנת נוחה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם במבועים

  טנדר או משאית הכבש, ככה אנחנו מעניקים מעבר

  שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים הינה העברה פרטיקולארית אקסטרה, אשר אחרת באופן מובהק מפעולה הנעשית בעזרת כח אנושי זו הסיבה שאנו שולחים אליכם חברות להובלת דירה מוטבות בעלות טנדר או משאית סגולית, טנדר או משאית כבש. הרכב או לחלופין המשאית הזו לא דומה בהשוואה למשאיות נורמליות שעמן אנו מביאים את ההובלה, שכן היא מיועדת לסחיבה ופריקת משטחים. מהו הרווח שלכם ושלנו עם שימוש בטנדר או משאית בסגנון? ראשית, הזריזות. אמנם הרמפה האלקטרונית בה אנו משתמשים פועלת, אפשרי לפרוק ולהעמיס את משטחי הקרטון שבבעלותכם, מכלל הסוגים בכל משקל, וזה בזמן קצר. הכרחי להבין שבמקרים רבים משטחי הקרטון הם שוקלים הרבה, לכן עבודת סבלות לא תתאים בכל מקרה כזה. יש לציין, הנוחות שבהובלה. הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת טנדר או מסחרית ראמפה. מגישה אפשרות של מוקד עבודה נעים למרחב השינוע, זה בגלל שצוות המובילים שיש אצלנו באתר לא חייבים לסחוב משקלים רבים, ואתם גם לא קבועים במשקל התכולה שעל המשטח. אלמנט נלווה והרה גורל זהו עניין ההגנה. הובלה של משטחי הקרטון שמתבצעת עם הידיים יש בה סיכונים, גם למשנעים ובנוסף לחפצים שבבעלותכם. א"א לדעת מראש באיזה אופן יתמודדו המובילים עם משקל כבד נורא, מסיבה זו, מצויים סיטואציות שבהן משקל הכבודה יכריע ומשטח הקרטון יתרסק ארצה. במידה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות / חרסינה, ההיגיון אומר שהציוד ושאר הכבודה יכולה להישבר.

  משנעים סחורה מאגף לוגיסטיקה לחנות? העברה והנעת משטחי קרטון במבועים

  הינכם משרד פלוס אזור לוגיסטי רחב והינכם זקוקים לשירותי הבאת חפצים אל החנויות השונות? מעבר של משטחים כבדים וגדולים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ונוכל להעניק לכם מענה על הצד הטוב ביותר. בכוחנו לגשת לסניפי האיחסון שברשותכם, ללקט את המשטחים של הבד, האוכל או לחלופין חומרי הבניין, ולהניע אותם לאיזורים שתציינו בשבילנו. נוכל לבצע פיזור של המשטחים שמיועדים לקרטונים בלוקיישן בודד, ו/או להגיע אל מס' איזורים שונים. הטיפול כולו בקורולציה להצרכים שלכם. ע"פ היקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נבין אם לעשות שימוש ברכב ראמפה או משאית ראמפה ולחלופין משאית אחת שאפשרי עבורה להוציא לפועל שינוע משטחים ע"י מנוף.

  מעבר ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו פעולה איכותית!

  אמנם לא יוצא שאתם תוהים על כך ישר, אך עם זאת, מעבר שמתבצעת כהעברת משטחים שמיועדים לקרטונים היא הובלה חסכונית יותר. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שכשמשרשרים סחורה מכלל הסוגים על משטחים, מכניסים הכל בתשומת לב גדולה לחלוטין ובגלל זה, לא קיימת בזבוז של איזור פנוי מעל משטח הקרטון. מהסיבה שאריזת משטחי הקרטון, היא עיטוף ואריזה שמרנית, מסתבר שאתם לא מזרימים כסף עבור קופסאות קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כבר, ההיפך: שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם משנעים.

  תעריף הזזת משטחים במבועים? ככה מוחלט המחיר:

  ובכן, כיצד הננו מסיקים את העלות של העברת משטחי הקרטון? לפני שנתחיל, נפח וכמות משטחי הקרטון. גודל ההובלה זה הגורם הקריטי ביותר, ולפיכך נאלץ להבין את המספר של משטחים אתם אמורים להעביר וכמה המשקל שלהם בסה"כ. כדוגמה: שינוע 10 משטחים של אריזות בלי חפצים תהיה זולה יותר לעומת הזזה של מניין משטחי קרטון שיש בהם שמשות. בנוסף לכך, נרצה לבדוק כמה קילומטרים יש מנק' המוצא שמשם נבצע את השינוע בין נק' היעד שלשם אנחנו מובילים. אנו מתחייבים לספק לכם הצעת עלות שאין כמוה, בלי אותיות קטנות, ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים במבועים שינוע ציוד כבד במבועים

  Movers-palet