📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בלפיד שינוע ציוד כבד בלפיד

הובלות משטחים בלפיד

הובלות בלפיד לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה בעיר לפיד לכל גדלי המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “moving ” מציע לכם לרכוש טיפול יחיד במינו ושיש עליו המלצות רבות לשינוע משטחים יחד עם העמסה ופריקה! שירותנו ניתן בדגש לחברות, אבל אף מזמינים שמכינים את התכולה שלהם כנצרכת עבור משטחים, ימצאו שימושיות בטיפולי המעבר אצלנו. מחיר שינוע משטחי קרטון בלפיד זהו תעריף סביר, נמוך ונפלא שיתאים לכם, לכלל התקציבים! אז באיזו דרך אנחנו לוקחים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצב הטיפול והשירות שאנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בלפיד הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בלפיד לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בלפיד מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בלפיד בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בלפיד בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בלפיד
 • הובלות משטחים בלפיד וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בלפיד
 • הובלה של משטחים וגם השכרת מנוף בעלות הנמוכה ביותר!
 • הנעת משטחי הקרטון לטנדר או מסחרית בעלת כבש
 • אריזת חפצים על גבי משטחי הקרטון
 • אופציית לעשות פירוק והעמסת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • טיפולי ברחבי המדינה ובמיוחד בלפיד
 • בואו להשיג הצעה הוגנת נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בלפיד

  משאית הרמפה, בצורה זו, אנו מספקים מעבר

  העברות משטחים שמיועדים לקרטונים היא לא אחרת מאשר העברה מיוחדת מן הרגיל, אשר שונה במידה רבה מהעברה שמתבצעת ע"י שרירים אנושיים זה למה בחברת שינוע ציוד כבד בלפיד מביאים עבורכם חברות מעבר מוטבות בעלות רכב או לחלופין משאית סגולית, טנדר או משאית ראמפה. הרכב או לחלופין המשאית הזו אחרת ממסחריות, משאיות שבשגרה שבאמצעותן אנחנו מבצעים את השינוע, מהסיבה שהיא נצרכת להטענה ופריקת משטחים. איפה הרווח שלכם ושלנו עם שימוש במסחרית שכזו? קודם כל, המהירות. כאשר הכבש האלקטרית שאנחנו מציעים מתחילה לעבוד, יתאפשר לכם להרים את משטחי הקרטון שברשותכם, מכלל הסוגים מאסיביים ככל שיהיו, ברגעים מעטים. צריך להבין שבהרבה מקרים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם כבדי משקל, אז בגלל זה, מלאכת סבלים אינה רלוונטית בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. יש להוסיף, מעבר נוח. מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים בעזרת מסחרית כבש. נותנת אפשרות למוקד עבודה נעים לסביבת השינוע, זה מהסיבה שהמקצוענים שיש אצלנו באתר לא חייבים לשאת עשרות ומאות קילוגרמים, ואתם גם לא קבועים במשקל התכולה אשר על המשטחים. עניין נוסף ומשמעותי הוא אישיו הבטיחות. מעבר משטחי הקרטון הנעשית מבלי עוצמת מכונה מחזיקה בחובה סיכון, הן למעבירים פלוס לחפצים שבבעלותכם. בלתי אפשרי לצפות באיזה אופן יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד נורא, אז בגלל זה, מצויים סיטואציות שבהן הגודל והמשקל יכריע ומשטח הקרטון יפול. במקרה ועל המשטח זכוכית או קרמיקה, תמיד יוצא שהאיבזור ושאר הכבודה עלולה להיהרס.

  מעבירים תכולה מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? מעבר וסחיבת משטחי קרטון בלפיד

  הינכם בית עסק כולל מרכז לוגיסטיקה רחב וברצונכם עבודות ייבוא טובין לעסקים בנקודות המגוונות? העברות משטחים כבדים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ואנו מסוגלים לספק לכם מענה ברמה הגבוהה שיש. אנחנו יכולים לעשות גיחה לנקודות האחסון שברשותכם, לאסוף את הרפסודות של הבד, המזונות ולחלופין כלי וחומרי הבנייה, ולהעביר אותם למיקומים שתגדירו לנו. נוכל לחלק את משטחי הקרטון במוקד יחיד, או לחלופין לנסוע דרך מספר איזורים שונים. הטיפול כולו בהתאם להצרכים שלכם. בהתאמה למאסת המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע אם להסיע אליכם טנדר ראמפה או מסחרית ראמפה או טנדר או משאית שיכולה לקיים הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים בהזמנת מנוף.

  העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו פעולה מוצלחת!

  אולי לא יוצא שאתם חושבים על זה באופן מיידי, אבל העברה שיוצאת לפועל כהעברות משטחים היא העברה איכותית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכשממזגים סחורה מכלל הסוגים על משטחים, ממזגים הכל בצורה מסודרת עד-מאוד ובגלל זה, אין בנמצא שימוש לא חכם בגודל מעל משטח הקרטון. מפני שפירוק של משטחי הקרטון, היא לא אחרת מאשר עטיפה בלתי בזבזנית, כך אתם לא משלמים על ארגזים שאינם משומשים במלואם, אלא שום דבר אחר חוץ מעל הפריטים שהינכם משנעים.

  כמה עולה העברות משטחים בלפיד? ככה מוחלט התעריף:

  בואו ניגש לעניין, כיצד הננו מסיקים את המחיר של מעבר משטחי הקרטון? בטרם שנתחיל, משקל ומספרם של המשטחים. שעות המעבר הינו המשתנה הכי הכרחי, ועל כן אנו צריכים להכניס לראש כמה משטחי הקרטון בחרתם להסיע וכמה הם שוקלים בסה"כ. לקבלת מושגים: העברות עשר משטחי קרטון לאריזות בלי חפצים העלות שלה תהיה נמוכה בהשוואה אל הובלות של עשר משטחי קרטון שיש בהם שמשות. בנוסף, נבקש להכניס אל הראש כמה זמן נסיעה יש בין נק' המוצא שמשם אנו מוציאים לפועל את השינוע בין נק' היעד אשר לשם אנו מוציאים לפועל את השינוע. אנחנו מתחייבים לספק עבורכם הצעת עלות שאין כמוה, לא יקרה ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים בלפיד שינוע ציוד כבד בלפיד

  Movers-palet