📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בלהבים שינוע ציוד כבד בלהבים

הובלות משטחים בלהבים

הובלות בלהבים לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה בלהבים והסביבה לכלל מיני המשטחים חברת "הובלה" מזמין אתכם לקבל ביצוע מיוחד וזריז למעבר משטחי הקרטון פלוס הטענה ופריקה! הטיפול והשירות שאנו מעניקים מוגש בדגש לחברות, אמנם גם עוברי דירה שעושים אריזה של תכולת ביתם כנדרשת עבור משטחים, מסוגלים לעשות שימוש במעברים של חברת שינוע ציוד כבד בלהבים. תמחור שינועים של משטחי קרטון בעיר להבים זה מחירון הגיוני, נמוך ומשתלם שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! בואו ניגש לזה, כיצד אנו מזיזים את המשטחים שרכשתם ובאיזה מקרה השירות והטיפול שאנחנו מעניקים ייתן לכם מענה?

 • הובלות משטחים בלהבים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בלהבים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בלהבים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בלהבים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בלהבים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בלהבים
 • הובלות משטחים בלהבים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בלהבים
 • שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם השכרת מנוף בעלות הנמוכה ביותר!
 • נשיאת משטחים שמיועדים לקרטונים לרכב או לחלופין משאית בעלת ראמפה
 • עטיפת פריטים מעל משטחים
 • אפשרות לבצע פריקה והעמסת משטחי הקרטון
 • שירותי ברחבי הארץ ובייחוד בלהבים והסביבה
 • להשגת הצעת עלות ברמה גבוהה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בלהבים

  טנדר או מסחרית הראמפה, ככה הננו מעניקים שינוע

  הובלת משטחי הקרטון היא בעצם שינוע, העברה קונקרטית אף יותר, ששונה במובהק מהעברה הנעשית בעזרת כח של סבלים זאת מדוע בחברת שינוע ציוד כבד בלהבים אנו מוציאים לכם בעלי עסקים וחברות מעבר נהדרות פלוס טנדר או מסחרית מוגדרת, משאית רמפה. משאית זו אחרת בהשוואה למסחריות, משאיות שאתם רגילים לראות אשר עמהן אנו מבצעים את ההובלה, בגלל שהיא מתאימה להעמסה ושחרור של משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שלכם ושלנו כשמשתמשים בטנדר או משאית כדוגמת זו? בראש ובראשונה, המהירות. כשהרמפה החשמלית שלנו מתחילה לפעול, אופציונלי לסחוב את המשטחים שמיועדים לקרטונים שלכם, לא חשוב מה הסוג, בכל משקל, וזה ברגעים מעטים. ראוי להבין שבמקרים רבים משטחי הקרטון הם שוקלים המון, אם כן, מלאכת מרימים בסבלות לא קשורה ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. שנית, מעבר נוח. העברות משטחים על ידי טנדר או משאית ראמפה. מביאה אפשרות של איזור נעים מהרגיל לאיזור ההובלה, הסיבה לכך היא שהצוות שאנו מציעים לא מוכרחים לעשות עבודת סבלות עם משקלים רבים, ומן ההיגיון שאינכם מדודים במאסת העבודה שנמצאת על המשטחים. אלמנט נוסף ובר-חשיבות הינו אישיו הזהירות. הובלות של משטחי הקרטון הנעשית רק עם הידיים ללא תיווך מחזיקה בחובה הימורים וסיכון, הן למובילים יחד עם לכבודה שברשותכם. אין להעריך כיצד יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד במיוחד, לכן קיימים מקרים בהם המאסה הענקית והגודל ינצח ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במידה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות / קרמיקה, מן ההיגיון שהחפצים ושאר הכבודה יכולה להיהרס.

  מעבירים פריטים מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? מעבר ושינוע משטחי קרטון בלהבים

  אתה חלק מעסק פלוס אזור לוגיסטי מקיף והינכם נצרכים לשירות של אספקת פריטים למוקדים והחנויות שבשוק? שינועי משטחים כבדים זה מה שהיננו מומחים בו וביכולתנו לתת לכם מענה ברמה הכי גבוהה שקיימת. ביכולתנו לנסוע אל מוקדי האפסנאות שברשותכם, להשיב את הרפסודות של האריגים, האוכל ולחלופין החומרים של השיפוצים, ולהניעם ללוקיישנים שתציינו עבורנו. ביכולתנו לבצע חלוקה של משטחי הקרטון בסביבה יחידה, / לנסוע דרך כמה נקודות שונות. כל זה לפי צרכיהם. בהתאמה למאסת המשטחים שמיועדים לקרטונים, נסיק אם לעשות שימוש בטנדר ראמפה או מסחרית ראמפה ולחלופין רכב או לחלופין משאית שיכולה לקיים הובלת משטחי קרטון עם מנוף.

  העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו הובלה טובה!

  יכול להיות שלא יוצא שאתם חושבים על זה במיידיות, אך שינוע שנעשית כהובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים זו הובלה חסכונית יותר. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבזמן שמשלבים פריטים , לא משנה הסוג, מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בהרבה זהירות ובצורה מחושבת נורא ולכן שום בזבזנות של מקום פנוי מעל משטח הקרטון. מאחר והרכבה ופירוק של המשטח היא לא אחרת מאשר אריזה שאינה מבזבזת, יוצא מצב שאינכם זורקים כסף עבור ארגזי קרטון שרק דחוסים במלואם, אלא רק על התכולה שהינכם לוקחים.

  כמה תעלה מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים בלהבים? ככה יקבע המחיר:

  בואו ניגש לזה, באיזה אופן אנחנו קובעים את עלויות שינוע משטחי הקרטון? ראשית, מאסה וכמות משטחי הקרטון. כמות המעבר זהו הגורם הקריטי ביותר, ולפיכך נאלץ לבדוק את הכמות של משטחים שמיועדים לקרטונים בחרתם לשנע וכמה הם שוקלים בטוטאל. סתם כדוגמה: העברת מניין משטחי קרטון לעטיפות שאין בהן דבר תהיה זולה יותר לעומת הובלות של עשר משטחי קרטונים שיש בהם זגוגיות. כתוספת, נדרוש לבדוק מהו מספר הקילומטרים מנקודת המוצא אשר משם נבצע את השינוע בין נק' היעד אשר לשם אנו מוציאים לפועל את השינוע. אנו מחוייבים להתאים לכם הצעת עלות נפלאה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים בלהבים שינוע ציוד כבד בלהבים

  Movers-palet