📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים ביקיר שינוע ציוד כבד ביקיר

הובלות משטחים ביקיר

הובלות ביקיר לכל סוגי המשטחים

הובלות באיזור יקיר לכלל מיני המשטחים חברת "הובלה" מאפשר לכם לתפוס לכם שירות ייחודי ויעיל של הובלת משטחי הקרטון כולל טעינה ומארז! הטיפול והשירות שאנו מעניקים אפשר לקבל בדגש לחברות, אמנם גם אנשים פרטיים שאורזים את הכבודה שלהם כמיועדת למשטחי קרטון, ימצאו שימושיות בשירותי ההובלה של שינוע ציוד כבד ביקיר. מחירון שינוע משטחי קרטון בעיר יקיר זה תמחור מתון, נפלא ונמוך שיתאים לכם, לכלל התקציבים! בואו ניגש לעניין, איך אנחנו משנעים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה סיטואציות הטיפול והשירות שאנו מעניקים עלול לעזור?

 • הובלות משטחים ביקיר הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים ביקיר לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים ביקיר מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים ביקיר בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים ביקיר בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים ביקיר
 • הובלות משטחים ביקיר וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים ביקיר
 • הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף הנפות בתעריפים הכי משתלמים!
 • הרמת משטחי הקרטון למשאית יחד עם כבש
 • כריכת סחורה על גבי משטחי הקרטון
 • אופציית להוציא לפועל פירוק והטענת משטחי הקרטון
 • עבודות ברחבי המדינה ובמיוחד ביקיר
 • קבלו הצעה הוגנת שאין כמוה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם ביקיר

  טנדר או משאית הראמפה, בצורה זו, הננו מספקים העברה

  מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים היא לא אחרת מאשר שינוע, העברה מובחנת אקסטרה, שאחרת באופן מובהק מפעולה היוצאת לפועל דרך הסבל זו הסיבה שבחברת שינוע ציוד כבד ביקיר אנו מזמינים עבורכם אתרים וחברות מעבר רצויות בעלות טנדר או מסחרית קונקרטית, מסחרית ראמפה. המסחרית הזו אחרת בהשוואה למשאיות סטנדרטיות שאיתן באתר זה מעניקים את ההובלה, כי היא נדרשת להטענה ופריקת משטחי קרטון. מה היתרונות שלכם ושלנו כשעושים שימוש בטנדר או מסחרית בסגנון? קודם כל, הזריזות. כאשר הכבש החשמלית שיש אצלנו באתר פועלת, תוכלו לבצע סחיבה של משטחי הקרטון אשר ברשותכם, לא חשוב מה הסוג, גדולים ככל שיהיו, וכל זה בכמה רגעים. רצוי להבין שהמון פעמים המשטחים הם כבדים מאוד, אז בגלל זה, מלאכת סחיבה לא תתאים בכל המקרים הללו. יש להוסיף, היכולת לבצע הובלה נוחה. הזזת משטחי קרטון בעזרת טנדר או מסחרית כבש. מביאה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאיזור המעבר, הסיבה לכך היא שהצוות שבשורותינו לא מוכרחים לסחוב מאות ק"ג, וגם אינכם מוגדרים במשקלה של הכבודה שעומדת על המשטחים. עניין נוסף והרה גורל הינו נושא הזהירות. הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים שמתבצעת מבלי כוח מכונה יש בה ריזיק (סיכון), גם לפועלים פלוס לרהיטים שברשותכם. אי אפשר לצפות כיצד יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, מסיבה זו, מצויים סצנות שבהן משקל התכולה יכריע ומשטח הקרטון יפול. אם מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרסינה, הרי מן הסתם שהדברים ושאר הכבודה מתעתדת להיפגע.

  מסיעים תכולה מהאיזור הלוגיסטי לעסק? הובלה ושינוע משטחי קרטון ביקיר

  אתה חלק מבית עסק כולל מרכז לוגיסטיקה רחב ואתם צריכים שירות של הבאת תכולה לחנויותיכם השונות? מעבר של משטחים כבדים וגדולים זה המומחיות שלנו ואנו מסוגלים לענות על הצורך שלכם ברמה הגבוהה שיש. יש לנו את האופציה לבקר בנקודות הלוגיסטיקה שברשותכם, לעשות איסוף של משטחי הבד, המזונות ו/או כלי וחומרי הבנייה, ולהניע אותם לאיזורים שתגידו לנו. יש לנו את האפשרות לחלק את המשטחים שמיועדים לקרטונים באזור אחד, או לעבור בכמות של מוקדים שונים. השירות ניתן בהתאם לצרכיהם. בהתאמה לגודל משטחי הקרטון, נבין אם להשתמש בטנדר כבש או משאית כבש או לחלופין טנדר או מסחרית שיש ביכולתה להוציא לפועל הובלות של משטחים עם מנוף.

  הובלה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו העברה חכמה!

  יכול להיות שאתם לא חושבים על זה במיידיות, אך שינוע היוצאת לפועל כהובלה של משטחים זו פעולה נכונה. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שבעת שמקשרים חפצים מכלל הסוגים על משטחים, מערבבים הכל בזהירות רבה מאוד ואז בגלל זה, אפס בזבוז של גודל על המשטח. מאחר ואריזה ופירוק של משטחי הקרטונים, היא לא אחרת מאשר התארגנות שאינה מבזבזת, יוצא מצב שאתם לא פותחים את הארנק יתר על המידה עבור קופסאות קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כי אך ורק על הפריטים שהינכם מניעים.

  מה יעלה הזזת משטחים ביקיר? באופן זה, נקבע התמחור:

  אם כן, באיזה אופן באתר זה מגיעים להחלטה על המחיר של הזזת משטחי הקרטונים? א' – כובד וכמות משטחי הקרטון. כמות השינוע זה הגורם הכי משמעותי, ועל כן נצטרך להבין את הכמות של משטחי הקרטון אתם אמורים לנייד וכמה המשקל שלהם בסך הכל. להדגמה: הובלת עשרה משטחים קרטונים לקופסאות שאין בהן פריטים תוציאו עליה פחות כסף אל מול מעבר עשר משטחי קרטונים שיש בהם זכוכית. כמו כן, נרצה לברר כמה זמן נסיעה יש בין נק' המוצא אשר משם נבצע את ההובלה מנקודת היעד אשר לשם אנו נוביל. הננו מחוייבים להתאים לכם הצעה מדהימה, זולה ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים ביקיר שינוע ציוד כבד ביקיר

  Movers-palet