📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים ביסוד המעלה שינוע ציוד כבד ביסוד המעלה

הובלות משטחים ביסוד המעלה

הובלות ביסוד המעלה לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה ביסוד המעלה לכלל מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים חברת "הובלה" מנגיש עבורכם להשיג ביצוע יחיד במינו ומומלץ עבור שינוע משטחים וגם העמסה ופירוק! השירות והטיפול שאנחנו מעניקים תקבלו בעיקר לקהילת העסקנים, אבל גם בני אדם שמכינים את הפריטים שברשותם כמותאמת למשטחים, מסוגלים לעשות שימוש בטיפולי המעבר של חברת שינוע ציוד כבד ביסוד המעלה. מחיר שירותים של הובלת משטחי קרטון ביסוד המעלה והסביבה הינו מחירון נוח, מעולה ונמוך שיהיה לכם טוב, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! בואו ניגש לעניין, איך הננו מובילים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ומתי בדיוק הסיוע שאנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים ביסוד המעלה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים ביסוד המעלה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים ביסוד המעלה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים ביסוד המעלה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים ביסוד המעלה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים ביסוד המעלה
 • הובלות משטחים ביסוד המעלה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים ביסוד המעלה
 • מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם הנפה בעלויות הוגנות!
 • הזזת משטחי הקרטון למשאית בעלת ראמפה
 • עטיפת תכולה מעל משטחים
 • אפשרות לעשות פירוק וטעינת משטחי הקרטון
 • טיפולי בכל הארץ ובייחוד ביסוד המעלה והסביבה
 • כדי לקבל הצעת מחיר נהדרת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם ביסוד המעלה

  טנדר או משאית הראמפה, בצורה זו, בחברת שינוע ציוד כבד ביסוד המעלה אנו מעניקים הובלה

  הובלות של משטחים זוהי הובלה מיוחדת אקסטרה, ששונה במובהק מהליך של הובלה הנעשית על ידי שרירים אנושיים זה בדיוק מדוע אנו מביאים לכם אתרים וחברות מעבר מומלצות יחד עם מסחרית קונקרטית, רכב או משאית כבש. המסחרית הזו שונה ממסחריות בשגרה אשר על-ידן בחברת שינוע ציוד כבד ביסוד המעלה מוציאים לפועל את השינוע, מהסיבה שהיא נדרשת לסחיבה ופירוק משטחי קרטון. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם כשמשתמשים במשאית שכזאת? לפני הכל, המהירות. בזמן שהראמפה האלקטרונית שאנו מציעים נכנסת לפעולה, אופציונלי לבצע הרמה של משטחי הקרטון אשר ברשותכם, מכל סוג לא משנה מה משקלם, וזה ברגעים ספורים. חשוב לזכור כי במקרים תכופים המשטחים שמיועדים לקרטונים הינם שוקלים המון, כך שמלאכת סבלים לא מתאימה כמעט תמיד. יש לציין, מעבר נוח. הובלות של משטחי קרטון באמצעות רכב או משאית ראמפה. מגישה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאזור ההעברה, זה מפני שהצוות שבשורותינו לא צריכים להרים מאות ק"ג, ומן ההיגיון שאינכם מוגדרים במשקלה של הכבודה שעל המשטח. עניין נלווה ומשמעותי הינו אלמנט הבטיחות. שינוע משטחים שנעשית מבלי עוצמת מכונה מחזיקה בחובה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, אף למובילים כולל לרהיטים שבבעלותכם. לא ניתן להתכונן לבאיזה אופן יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד במיוחד, בגלל זה, ישנם מקרים בהם המשקל הכבד יכריע והמשטח ימצא את דרכו במהירות לרצפה. אם מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין קרמיקה, יוצא שהאיבזור ושאר הכבודה מתעתדת להישבר.

  מניידים פריטים ממרכז לוגיסטי לבית העסק? שינוע וסחיבת משטחי קרטון ביסוד המעלה

  אתם תאגיד גדול פלוס אגף אפסנאות רחב ואתם צריכים טיפולי הבאת סחורה אל החנויות שבשוק? הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ויש לנו את האפשרות לספק לכם מענה על הצד הטוב ביותר. נוכל לנסוע אל סניפי הלוגיסטיקה שברשותכם, להשיב את הרפסודות של הטקסטיל, המזון או כלי הבנייה, ולהניעם ללוקיישנים שתאמרו לנו. נוכל לפזר את משטחי הקרטון בסביבה יחידה, ולחלופין לנסוע בין כמות מסוימת של מוקדים שונים. כל זה בקורולציה להצרכים שלכם. ע"פ היקף ומשקל המשטחים, נבין אם להשתמש במסחרית ראמפה או לחלופין משאית שאפשרי עבורה לעשות מעבר משטחי קרטון ע"י מנוף.

  העברה ע"י משטחי קרטון זו הובלה טובה!

  אמנם אתם לא מודעים לכך במיידיות, אולם מעבר שיוצאת לפועל כהובלה של משטחי קרטון זו החלטה מוצלחת. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכאשר ממזגים טובין מכלל המינים על גבי משטחי קרטון, ממזגים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת במיוחד ומסיבה זו, אין בזבזנות של מקום מעל משטח הקרטון. כי הרכבה ופירוק של משטחי הקרטון, זוהי עיטוף ואריזה חסכונית, כך אתם לא מוציאים כסף על קרטונים בלתי דחוסים, אם כי רק על הפריטים שהינכם משנעים.

  עלות הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים ביסוד המעלה? כך נקבע המחיר:

  בואו ניגש לעניין, באיזו דרך אנו מסיקים את המחירים של הובלת משטחי הקרטונים? א' – גודל ומספרם של המשטחים. כמות ההובלה זהו הגורם הכי חשוב, ולפיכך נצטרך להכניס אל הראש את הכמות של משטחי הקרטון הינכם צריכים להוביל וכמה הם שוקלים בסה"כ. כדי שתקבלו מושגים: העברות עשר משטחי קרטון לארגזים וקופסאות ריקות תוציאו עליה פחות כסף מול הובלה של מניין משטחי קרטונים שיש בהם זכוכית. יחד עם זאת, נדרוש להכניס לראש מה מס' הקילומטרים בין נק' המוצא שמשם אנו מבצעים את השינוע מנקודת היעד אשר לשם אנחנו מובילים. אנו מתחייבים לספק עבורכם הצעה זולה, משתלמת ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים ביסוד המעלה שינוע ציוד כבד ביסוד המעלה

  Movers-palet