📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים ביהוד שינוע ציוד כבד ביהוד

הובלות משטחים ביהוד

הובלות ביהוד לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה ביהוד והסביבה לכל גדלי המשטחים שמיועדים לקרטונים חברת "הובלה" מזמין אתכם לתפוס לכם שירות ייחודי וזריז עבור הובלה של משטחים יחד עם הטענה ופירוק! המענה שאנו מעניקים אפשר לקבל עוד יותר לחברות, אבל גם גולשים שעושים אריזה של החפצים שלהם כמתאימה עבור משטחים, מסוגלים להיעזר בשירותי ההובלה שלנו כאן. תמחור העברות משטחים לארגזים באיזור יהוד הינו תמחור לא מוגזם, נמוך ונפלא שיהיה לכם טוב, לכלל התקציבים! בואו ניגש לעניין, מהי הדרך בה בחברת שינוע ציוד כבד ביהוד אנו לוקחים את המשטחים שברשותכם ובאילו מקרים הסיוע שאנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים ביהוד הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים ביהוד לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים ביהוד מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים ביהוד בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים ביהוד בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים ביהוד
 • הובלות משטחים ביהוד וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים ביהוד
 • הזזה של משטחים כולל מנוף בתעריף הכי זול!
 • נשיאת משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או משאית בעלת ראמפה
 • ליפוף פריטים מעל משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לקיים אריזה והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירותי בפריסה ארצית רחבה ובמיוחד ביהוד
 • כדי לקבל הצעה מצוינת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם ביהוד

  טנדר או מסחרית הכבש, בצורה זאת אנחנו מבצעים מעבר

  הובלות של משטחים היא למעשה הובלה מסוימת מן הרגיל, ששונה במידה רבה מהובלה הנעשית על ידי כוח הסבלים זה בדיוק מדוע הננו מוציאים לכם חברות הובלה עדיפות כולל טנדר או משאית סגולית, מסחרית כבש. משאית זו אחרת ממשאיות, מסחריות בשגרה אשר עמן אנחנו מעניקים את המעבר, כי היא נועדה לטעינה ושחרור של משטחים. איפה הרווח שלכם ושלנו כאשר עושים שימוש בטנדר או משאית שכזאת? בראש ובראשונה, הזריזות. כשהרמפה החשמלית בה אנו משתמשים מתחילה לעבוד, יש לכם את היכולת לבצע העמסה של המשטחים שמיועדים לקרטונים שבבעלותכם, לא חשוב מה הסוג, מאסיביים ככל שיהיו, בעת רגעים ספורים. ראוי להבין שבמצבים תכופים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם גדולים וכבדים, על-כן עבודה של סבלים לא מתאימה בכל המקרים הללו. בנוסף, היכולת לבצע הובלה נוחה. הזזת משטחים ע"י מסחרית ראמפה. נותנת אופציה לאיזור נעים מהרגיל למרחב ההובלה, הסיבה לזה: אנשי המקצוע שיש אצלנו באתר לא צריכים לשאת מאות ק"ג, וגם אינכם מוגדרים במשקלה של הכבודה שעומדת על כהמשטחים. עניין נלווה ובר-חשיבות זהו נושא הזהירות. העברות משטחים שמיועדים לקרטונים המתבצעת ידנית אוצרת בה סיכון, הן למעבירים ובנוסף לכבודה שבבעלותכם. א"א לדעת מראש איך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד ממש, מסיבה זו, ייתכנו סצנות שבהן משקל הכבודה יכריע ומשטח הקרטון ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה שעל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חומרים שבירים, יוצא שהחפצים ושאר הכבודה עומדת להתרסק.

  מקפיצים חפצים מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? שינוע והזזת משטחי קרטון ביהוד

  אתה חלק מבית עסק כולל מרכז לוגיסטיקה מקיף ואתם נצרכים לשירותי אספקת פריטים אל החנויות השונות? שירותים של הובלת משטחים בעלי משקל רב זה הספצליטה שלנו ונוכל להעניק לכם מענה ברמה הכי גבוהה שקיימת. אנו מסוגלים להגיע אל אזורי הלוגיסטיקה שברשותכם, להשיב את משטחי הטקסטיל, המזון ו/או החומרים של השיפוצים, ולהובילם ללוקיישנים שתאמרו לנו. יש לנו את האפשרות לבצע פיזור של משטחי הקרטון בלוקיישן בודד, ו/או לנסוע דרך כמות של מוקדים שונים. כל זאת ע"פ רצונותיהם. בקורולציה לרוחב המשטחים, נסיק אם לעשות שימוש במסחרית כבש ולחלופין משאית שמסוגלת להוציא לפועל הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים ע"י מנוף.

  העברה ע"י משטחי קרטון זו פעולה מוצלחת!

  סביר להניח שלא יוצא שאתם חושבים על זה מיד, אך שינוע המתבצעת כשינוע משטחים היא הובלה טובה. כידוע, כשממזגים טובין מכל סוג על גבי משטחי קרטון, מכניסים הכל בתשומת לב גדולה לגמרי כך ששום בזבזנות של מרחב על המשטח. כי פירוק של המשטח היא לא אחרת מאשר עיטוף ואריזה שאינה מבזבזת, מסתבר שהינכם לא מוציאים כסף על אריזות קרטון בלתי דחוסים, אם כבר, ההיפך: רק על התכולה שהינכם מובילים.

  מה מחיר העברת משטחים שמיועדים לקרטונים ביהוד? בצורה זו, יוסכם מחיר זה:

  בואו ניגש לזה, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד ביהוד אנו קובעים את עלויות הובלה של משטחי הקרטון? קודם כל, כובד ומספרם של המשטחים. שעות המעבר הוא הגורם שעליו כמעט הכל מונח, ובגלל זה נצטרך להכניס אל הראש את הכמות של משטחי הקרטון ברצונכם להסיע וכמה הם שוקלים בטוטאל. לדוגמא: העברות עשרה משטחים של עטיפות ריקות מחירה יהיה נמוך מול הובלת עשירייה של משטחי שמשות. בנוסף לכך, יהיה ברצוננו לדעת כמה זמן נסיעה יש מנק' המוצא אשר משם אנו מבצעים את ההובלה ובין הנקודה אליה אנו מוציאים לפועל את השינוע. הננו מחוייבים לספק בשבילכם הצעת עלות משתלמת, זולה ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים ביהוד שינוע ציוד כבד ביהוד

  Movers-palet