📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בחשמונאים שינוע ציוד כבד בחשמונאים

הובלות משטחים בחשמונאים

הובלות בחשמונאים לכל סוגי המשטחים

שירותים של הובלה בחשמונאים למגוון מיני המשטחים פורטל “moving ” מזמין אתכם לרכוש ביצוע יחיד במינו ומהיר לשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס העמסה ואריזה ופירוק! הסיוע שאנו מעניקים תקבלו עוד יותר לבעלי עסקים, אמנם גם קליינטים שמבצעים אריזה של החפצים שלהם כנדרשת עבור משטחי קרטון, מסוגלים לעשות שימוש בטיפולי השינוע שלנו כאן. מחירון שירותים של הובלת משטחים לארגזים באיזור חשמונאים זה תמחור סביר, נמוך ומשתלם שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! אם כן, איך הננו משנעים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצבים הטיפול והשירות שאנו מעניקים יכול לסייע?

 • הובלות משטחים בחשמונאים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בחשמונאים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בחשמונאים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בחשמונאים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בחשמונאים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בחשמונאים
 • הובלות משטחים בחשמונאים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בחשמונאים
 • העברות משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס השכרת מנוף בעלויות הכי זולות!
 • סחיבת משטחי הקרטון לטנדר או משאית בעלת ראמפה
 • אריזה של סחורה על גבי משטחים
 • יכולת לבצע פירוק והטענת משטחים
 • שירותי ברחבי הארץ ובייחוד בעיר חשמונאים
 • קבלו הצעה הוגנת משתלמת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בחשמונאים

  מסחרית הכבש, כך בחברת שינוע ציוד כבד בחשמונאים אנו מבצעים העברה

  הזזה של משטחים הינה העברה פרטיקולארית אף יותר, אשר שונה משמעותית מהליך של הובלה הנעשית בעזרת הסבל זאת מדוע בחברת שינוע ציוד כבד בחשמונאים מביאים לכם חברות מעבר מצוינות יחד עם טנדר או משאית ייחודית, רכב או משאית כבש. הטנדר או המשאית הזו שונה ממסחריות, משאיות מהשורה אשר על-ידן אנו מציעים את השינוע, כי היא טובה להעמסה ופריקת משטחי קרטון. מהו הטוב שיש לנו ולכם כשעושים שימוש במשאית שכזו? לפני שנתחיל, הזמן. כשהרמפה החשמלית שלנו מתחילה לפעול, אפשרי לבצע סחיבה של המשטחים שבבעלותכם, לא חשוב איזה סוג, גדולים ככל שיהיו, במעט מאוד זמן. זכרו שלעיתים קרובות המשטחים הינם בעלי משקל גדול, בגלל זה, מלאכת מרימים בסבלות לא תתאים בכל המקרים הללו. יש להוסיף, הובלה נוחה. העברות משטחים שמיועדים לקרטונים דרך טנדר או משאית ראמפה. מביאה אופציה לסביבה נעימה יותר למרחב המעבר, זה מהסיבה שהסבלים שיש אצלנו באתר לא חייבים להרים מאות ק"ג, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגבלים במשקל התכולה שנמצאת על כהמשטח. יסוד נוסף וחשוב הינו נושא הזהירות. שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים הנעשית עם הידיים מחזיקה בחובה ריזיק (סיכון), גם לסבלים ואף לכבודה שבבעלותכם. לא ניתן להתכונן לבאיזה אופן יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, לכן קיימים מקרים בהם משקל הכבודה יכריע ומשטח הקרטונים יתרסק ארצה. במצב בו על המשטח זכוכית / חרס, הרי שהציוד ושאר הכבודה עלולה להתרסק.

  מסיעים סחורה מהאיזור הלוגיסטי לבית העסק? הובלה וסחיבת משטחי קרטון בחשמונאים

  אתם תאגיד גדול שיש לו אזור לוגיסטי ענק ואתם נצרכים לשירות של אספקת סחורה לחנויות אשר בשוק? העברת משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה המומחיות שלנו ואנו מסוגלים להעניק לכם מענה ברמה הכי גבוהה שקיימת. יש לנו את האופציה לנסוע אל נקודות האחסנה שלכם, ללקט את משטחי הבד, המאכלים / כלי הבנייה, ולהעביר אותם למיקומים שתציינו עבורנו. יש לנו את האופציה לחלק את המשטחים שמיועדים לקרטונים בלוקיישן בודד, ו/או לנסוע בין כמה וכמה איזורים שונים. הכל על פי דרישותיהם. בקורולציה למאסת המשטחים שמיועדים לקרטונים, נהיה בטוחים אם להביא אליכם מסחרית כבש ו/או רכב או לחלופין משאית שיש ביכולתה לבצע שינוע משטחים ע"י מנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון היא הובלה נכונה!

  יכול להיות שאתם לא מתעכבים על המחשבה הזו מיידית, ואף על-פי כן, מעבר שמתבצעת כהעברות משטחים זו פעולה חסכונית יותר. זה ודאי לא חדש לכם – כשמקשרים סחורה מכל סוג על גבי משטחי קרטון, משלבים אותה בצורה מסודרת במיוחד ולכן לא יהיה שום שימוש לא יעיל בגודל על פני משטח הקרטון. מאחר ופירוק של משטחי הקרטונים, היא לא אחרת מאשר התארגנות שאינה מבזבזת, כך אתם לא מוציאים כסף עבור אריזות קרטון שרק דחוסים במלואם, אלא אך ורק על הכבודה שהינכם מזיזים.

  מה עלות הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים בחשמונאים? ככה מוסכם המחירון:

  ובכן, באיזו דרך הננו מגיעים להחלטה על עלויות שינוע המשטח? קודם כל, גודל וכמות משטחי המעבר. שעות ההעברה זהו הפקטור הכי הרה-גורל, ולכן צריכים אנו לדעת את מס' משטחים אתם מעוניינים להעביר וכמה הם שוקלים בסך הכל. למשל: הובלות של עשירייה של משטחים של קופסאות שאין בהן כלום תעלה פחות כסף אל מול הובלת עשר משטחי קרטונים שיש בהם שמשות. בנוסף, נבקש לברר כמה קילומטרים יש בין נק' המוצא שמשם אנחנו מובילים בין נק' היעד שלשם אנו נוביל. נזכיר שאנו מתחייבים לספק לכם הצעה זולה, זולה ולא משנה מה התקציב שלכם!

  הובלות משטחים בחשמונאים שינוע ציוד כבד בחשמונאים

  Movers-palet