📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בברכה שינוע ציוד כבד בברכה

הובלות משטחים בברכה

הובלות בברכה לכל סוגי המשטחים

הובלות בברכה והסביבה לכלל מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים אתר "הובלה" מנגיש עבורכם להשיג ביצוע מיוחד ומומלץ בשביל שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף הטענה ואריזה ופירוק! הטיפול שאנו מעניקים תקבלו בדגש לקהל העסקי, אך גם עוברים שעושים אריזה של תכולתם בשביל משטחי קרטונים, ימצאו שימוש רב בשינועים של החברה. מחירון שינועים של משטחי קרטון בברכה הינו עלות הגיוני, נהדר ונמוך שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! ובכן, איך אנו משנעים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצב השירות והטיפול שאנחנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים בברכה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בברכה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בברכה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בברכה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בברכה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בברכה
 • הובלות משטחים בברכה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בברכה
 • העברת משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם הנפה בעלות הנמוכה ביותר!
 • הזזת משטחים למסחרית בעלת רמפה
 • עיטוף תכולה על משטחי הקרטון
 • אופציית לעשות פריקה והטענת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות בכל הארץ ובייחוד בעיר ברכה
 • קבלו הצעה לעלות נוחה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בברכה

  טנדר או משאית הכבש, בצורה זו, הננו מעניקים הובלה

  הובלה של משטחי הקרטון היא הובלה מיוחדת מן הרגיל, ששונה באופן מובהק מהובלה שמתבצעת בעזרת הסבל על כן הננו מביאים לכם חברות מעבר מצוינות עם רכב או לחלופין משאית מיוחדת, מסחרית ראמפה. המסחרית הזו לא דומה בהשוואה למכוניות מסחריות מהשורה אשר בידיהן בחברת שינוע ציוד כבד בברכה מביאים את ההובלה, כי היא מתאימה לטעינה ופריקת משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הטוב שיש לנו ולכם בשימוש במשאית שכזאת? קודם כל, כמות הזמן. בעת שהראמפה האלקטרונית שלנו פועלת, אתם מוזמנים לקחת את המשטחים אשר ברשותכם, מכל סוג לא משנה מה המשקל, וכל זה בזמן קצר. ראוי להבין שלעיתים קרובות משטחי הקרטון הינם כבדי משקל, בגלל זה, מלאכת סבלים לא יעילה כמעט תמיד. שנית, מעבר נוח. הזזה של משטחי קרטון על ידי מסחרית כבש. מאפשרת סביבה נעימה יותר לסביבת ההעברה, זאת מאחר ואנשי המקצוע שלנו לא מוכרחים לשאת עשרות ומאות ק"ג, ואינכם מוגדרים במאסת העבודה שעומדת על כהמשטח. אלמנט נלווה וקריטי זה אלמנט האבטחה. הובלה של משטחי הקרטון שיוצאת לפועל רק עם הידיים ללא תיווך מגלמת בתוכה סיכונים, גם לפועלים וגם לרהיטים שברשותכם. בלתי אפשרי לנבא איך יתמודדו המובילים עם משקל כבד במיוחד, אז בגלל זה, ישנם מקרים בהם המאסה הענקית והגודל יהיה עם היד על העליונה ומשטח הקרטון ימצא את דרכו במהירות לרצפה. אם על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חרסינה, הרי שהאביזרים ושאר הכבודה עלולה להיפגע.

  משנעים טובין ממרכז לוגיסטי לחנות? העברה והנעת משטחי קרטון בברכה

  הינך חלק מתאגיד גדול כולל אזור לוגיסטי רחב ואתם נצרכים לטיפולי אספקת תכולה לעסקים בנקודות השונות? שינועי משטחי הקרטון מאסיביים זה מה שהיננו מומחים בו ואנו מסוגלים לספק לכם מענה ברמה הגבוהה שיש. אנחנו יכולים לנסוע אל נקודות הלוגיסטיקה שברשותכם, לאסוף את משטחי האריגים, האוכל / החומרים של השיפוצים, ולהוביל אותם למקומות שתאמרו לנו. יש לנו את האופציה לבצע חלוקה של המשטחים במוקד בודד, ו/או לנסוע דרך מס' איזורים שונים. הכל בקורולציה לרצונכם. ע"פ גודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נוכל לדעת אם להשתמש בטנדר ראמפה או מסחרית ראמפה או מסחרית שאפשרי עבורה לבצע מעבר משטחים בעזרת מנוף.

  מעבר ע"י משטחי קרטון זו פעולה איכותית!

  סביר להניח שאתם לא מודעים לכך מיידית, אולם מעבר שיוצאת לפועל כהזזת משטחי קרטון זו פעולה נכונה. כידוע, כאשר מקשרים פריטים , לא חשוב הסוג, על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל בצורה מסודרת במיוחד ויוצא שלא יהיה שום בזבוז של ספייס על פני משטח הקרטון. מפני שפירוק של משטחי הקרטונים, זוהי עטיפה שאינה מבזבזת, מן ההיגיון שאינכם מוציאים כסף על קרטונים חצי מלאים, אם כבר, ההיפך: אך ורק על הפריטים שהינכם מזיזים.

  כמה תעלה הזזה של משטחים בברכה? בצורה זאת מוסכם התמחור:

  אז איך אנחנו מסכימים על המחירים של הזזה של המשטח? קודם כל, משקל ומספר המשטחים. כמות השינוע הינו הפרמטר שעליו כמעט הכל מונח, ולכן חובה עלינו לדעת את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים אתם אמורים לשנע וכמה המשקל שלהם בסך הכל. סתם כדוגמה: הזזה של מניין משטחים של קופסאות בלי פריטים תעלה פחות מול מעבר עשר משטחי קרטון שיש בהם זכוכיות. גם כן, יהיה ברצוננו לדעת כמה זמן נסיעה יש מנקודת המוצא שמשם אנו מבצעים את השינוע מנקודת היעד שלשם אנו מוציאים לפועל את ההובלה. אנו מחוייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות הוגנת, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים בברכה שינוע ציוד כבד בברכה

  Movers-palet