📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בבני עי"ש שינוע ציוד כבד בבני עי"ש

הובלות משטחים בבני עי"ש

הובלות בבני עי"ש לכל סוגי המשטחים

שינועים בעיר בני עי"ש לכל סוגי משטחי הקרטון פורטל “moving ” מעניק לכם את האפשרות לרכוש טיפול מיוחד ושיש עליו המלצות רבות לשינוע משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם הטענה ואריזה ופירוק! המענה שאנחנו מעניקים תקבלו בעיקר לחברות ועסקים, אמנם גם קליינטים שאורזים את החפצים שלהם בשביל משטחים, ימצאו שימושיות בהובלות של חברת שינוע ציוד כבד בבני עי"ש. תעריף שירותי הובלה של משטחי קרטון באיזור בני עי"ש זה תמחור נוח, נהדר ונמוך שיתאים לכם, לא משנה מה התקציב שלכם! בואו ניגש לעניין, באיזה אופן אנו משנעים את המשטחים שרכשתם ומתי הטיפול שאנו מעניקים יכול לסייע?

 • הובלות משטחים בבני עי"ש הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בבני עי"ש לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בבני עי"ש מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בבני עי"ש בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בבני עי"ש בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בבני עי"ש
 • הובלות משטחים בבני עי"ש וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בבני עי"ש
 • מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים כולל הנפה בעלויות הכי טובות!
 • לקיחת משטחי הקרטון למשאית פלוס רמפה
 • אריזת טובין על משטחים
 • אופציית לקיים מארז והעמסת משטחי הקרטון
 • שירותי בפריסה ארצית רחבה ובייחוד בבני עי"ש והסביבה
 • קבלו הצעה נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בבני עי"ש

  מסחרית הראמפה, בצורה זאת בחברת שינוע ציוד כבד בבני עי"ש אנו מציעים העברה

  שינוע משטחי הקרטון היא לא אחרת מאשר שינוע, העברה סינגולארית אפילו יותר, ששונה מאוד מהליך של הובלה הנעשית דרך כח אנושי ממש בגלל זה באתר זה מוציאים לכם חברות מעבר נפלאות יחד עם רכב או לחלופין משאית פרטיקולארית, מסחרית כבש. משאית זו לא דומה בהשוואה למסחריות סטנדרטיות שעמן בחברת שינוע ציוד כבד בבני עי"ש עושים את המעבר, מפני שהיא נדרשת להעמסה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שלנו ושלכם עם שימוש בטנדר או משאית שכזאת? לפני הכל, הזמן. בזמן שהרמפה החשמלית שיש אצלנו באתר מתחילה לפעול, תוכלו לבצע העמסה של המשטחים שבבעלותכם, לא חשוב מה הסוג, בכל משקל, במהלך מעט מאוד זמן. זכרו שהרבה פעמים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט כבדי משקל, אם כן, הרמת סבלים אינה רלוונטית בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. בנוסף, שינוע נוח. שינוע משטחי קרטון בעזרת טנדר או מסחרית כבש. מעניקה אפשרות של סביבה נעימה יותר למרחב המעבר, זאת מאחר והסבלים שלנו לא מוכרחים להעביר מאות ק"ג, ואינכם מוגבלים במאסת העבודה אשר על המשטחים. אלמנט נוסף ומהותי הינו עניין הבטיחות. שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים שנעשית ללא אמצעים פרט לידיים אוצרת בה ריזיק (סיכון), הן לפועלים ואף לכבודה שבבעלותכם. א"א להתכונן לאיך יתנהלו המובילים עם משקל כבד במיוחד, בגלל זה, יש סצנות שבהן המאסה הענקית והגודל יכריע והמשטח יפול. אם על המשטח זכוכית / חרסינה, הרי מן הסתם שהכבודה מתעתדת להיהרס.

  משנעים חפצים מהאיזור הלוגיסטי לעבודה? הובלה וסחיבת משטחי קרטון בבני עי"ש

  הינכם תאגיד גדול בעל אזור לוגיסטי מקיף ואתם זקוקים לטיפולי ייבוא חפצים לחנויות אשר בשוק? העברת משטחי הקרטון כבדים זה מה שהיננו מומחים בו ואנו מסוגלים לענות על הצורך שלכם ברמה הגבוהה שיש. ביכולתנו לקפוץ לאזורי הלוגיסטיקה שברשותכם, לבצע איסוף של המשטחים של הבד, המאכל ו/או כלי הבנייה, ולהעבירם למקומות שתאמרו לנו. יש לנו את היכולת להפריד את משטחי הקרטון בלוקיישן יחיד, ו/או לנסוע דרך כמות מסוימת של מוקדים שונים. השירות ניתן ע"פ צרכי היום יום. בהתאם לגודל משטחי הקרטון, נוכל לדעת אם להשתמש בטנדר ראמפה או משאית ראמפה או לחלופין משאית אשר בכוחה לקיים הובלה של משטחי קרטון תוך שימוש במנוף.

  מעבר ע"י משטחי קרטון זו פעולה חכמה!

  אמנם לא יוצא שאתם מתעכבים על המחשבה הזו ישר, ואף על-פי כן, הובלה המתבצעת כמעבר משטחים זו הובלה נכונה. כפי שכולם יודעים, כשמערבבים תכולה מכל סוג מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל באופן עדין ומחושב במיוחד ויוצא שאין בנמצא שימוש מיותר בגודל על גבי משטח הקרטון. מפני שאריזה של המשטח היא אריזה שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שאינכם מזרימים כסף עבור אריזות מקרטון שרק דחוסים במלואם, אם כבר, ההיפך: אך ורק על מה שאתם מעבירים.

  עלות הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים בבני עי"ש? כך יוחלט המחיר:

  בואו ניגש לזה, באיזה אופן אנו מסיקים את מחירי העברות המשטח? לפני הכל, מאסה ומספר משטחי המעבר. היקף השינוע זהו הפרמטר הכי הרה-גורל, ולפיכך נתחייב לדעת את המספר של משטחים שמיועדים לקרטונים בחרתם להסיע וכמה הם שוקלים בטוטאל. כדוגמה: הזזה של 10 משטחים קרטונים לעטיפות שאין בהן דבר תהיה זולה יותר בהשוואה אל הובלה של עשרה משטחי קרטונים שיש בהם זגוגיות. בנוסף, יהיה ברצוננו לברר כמה זמן נסיעה יש מנק' המוצא אשר משם אנו מבצעים את ההובלה מנקודת היעד שלשם אנו מבצעים את ההובלה. אנו מתחייבים להתאים עבורכם הצעה מעולה, משתלמת ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים בבני עי"ש שינוע ציוד כבד בבני עי"ש

  Movers-palet