📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בבית עזרא שינוע ציוד כבד בבית עזרא

הובלות משטחים בבית עזרא

הובלות בבית עזרא לכל סוגי המשטחים

שינוע בבית עזרא לכלל מיני משטחי הקרטון פורטל “הובלות ” מזמין אתכם לקבל שירות ייחודי וזריז בשביל שינוע משטחים ובנוסף הטענה ומארז! שירותנו תקבלו בעיקר לקהל העסקי, אבל אף בני אדם שמבצעים אריזה של הפריטים שברשותם כנצרכת עבור משטחי קרטון, מסוגלים לעשות שימוש בהעברות אצלנו. תמחור שינועים של משטחים לארגזים באיזור בית עזרא הינו מחיר סביר, נמוך ונפלא שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! אם כן, באיזו דרך באתר זה מובילים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאיזה מצבים הסיוע שאנחנו מעניקים יעזור?

 • הובלות משטחים בבית עזרא הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בבית עזרא לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בבית עזרא מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בבית עזרא בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בבית עזרא בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בבית עזרא
 • הובלות משטחים בבית עזרא וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בבית עזרא
 • מעבר משטחי הקרטון וגם שירותי מנוף בעלות הנמוכה ביותר!
 • נשיאת משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או מסחרית פלוס ראמפה
 • עיטוף תכולה על גבי משטחים
 • אפשרות לעשות אריזה והעמסת משטחים
 • טיפולי בפריסה ארצית רחבה ובייחוד בסביבת בית עזרא
 • לקבלת הצעה הוגנת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בבית עזרא

  טנדר או מסחרית הכבש, בצורה זו, באתר זה מבצעים העברה

  הובלה של משטחים היא למעשה הובלה מובחנת אף יותר, אשר שונה במובהק מפעולה המתבצעת באמצעות כח של סבלים בעקבות כך באתר זה מביאים לכם אתרים וחברות מעבר עדיפות פלוס משאית פרטיקולארית, מסחרית כבש. הטנדר או המשאית הזו אחרת ממשאיות, מסחריות בשגרה שבידיהן אנו מציעים את השינוע, שכן היא תואמת לטעינה ופריקה של משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם כשלוקחים טנדר או משאית בסגנון? א' – כמות הזמן. אמנם הראמפה האלקטרית שיש אצלנו באתר פועלת, אתם יכולים לקחת את המשטחים אשר ברשותכם, לא חשוב מה הסוג, גדולים ככל שיהיו, וזה ברגעים מעטים. צריך להבין שבמקרים תכופים משטחי הקרטון הם פשוט גדולים וכבדים, כך שמלאכת מרימים בסבלות לא תתאים ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. שנית, העברה נוחה. הובלה של משטחים בעזרת מסחרית כבש. מעניקה אופציה של מוקד עבודה נעים למרחב השינוע, הסיבה לזה: הצוות שלנו לא צריכים לעשות עבודת סבלות עם מאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם מוגדרים בכל סוג של משקל שעומדת על המשטחים. עניין נלווה וחשוב זה אישיו הבטיחות. מעבר משטחי הקרטון הנעשית רק עם הידיים ללא תיווך יש בה ריזיק (סיכון), הן למעבירים ואף לפריטיכם. אי אפשר לנבא איך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד נורא, לכן יכולים להיות מצבים שבהם משקל התכולה יהיה עם היד על העליונה ומשטח הקרטון יתרסק ארצה. במקרה שעל המשטח זכוכית או קרמיקה, ההיגיון אומר שהאיבזור ושאר הכבודה עתידה להתרסק.

  מובילים טובין מהאיזור הלוגיסטי לבית העסק? העברה וסחיבת משטחי קרטון בבית עזרא

  הינך חלק ממשרד כולל מרכז לוגיסטיקה גדול ואתם צריכים שירות של אספקת תכולה לחנויות אשר בשוק? העברת משטחי הקרטון כבדים וגדולים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ונוכל להעניק לכם מענה ברמה הכי גבוהה שקיימת. יש לנו את האפשרות לגשת למוקדי האיחסון שברשותכם, ללקט את משטחי הבד, האוכל / החומרים של השיפוצים, ולהובילם למקומות שתגידו לנו. בכוחנו לפזר את המשטחים בלוקיישן יחיד, ו/או לנסוע דרך כמה נקודות שונות. כל זאת ע"פ הצרכים שלכם. בהתאם למאסת המשטחים, נבין האם לשלוח אליכם משאית רמפה ו/או טנדר או מסחרית שיכולה להוציא לפועל שינוע משטחים עם מנוף.

  שינוע ע"י משטחי קרטון זו פעולה נכונה!

  אולי לא יוצא שאתם חושבים על זה במיידיות, אך עם זאת, העברה שנעשית כמעבר משטחים זו העברה חסכונית יותר. כידוע, כאשר ממזגים תכולה מכלל הסוגים מעל משטחי קרטון, מערבבים הכל בהרבה זהירות ובצורה מחושבת לגמרי ואם כן, לא יהיה שום בזבוז של מקום פנוי על פני משטח הקרטון. מהסיבה שאריזה ופירוק של משטחי הקרטון, היא התארגנות שאינה מבזבזת, כך אתם לא מוציאים כסף על ארגזי קרטון שלא נעשה בהם שימוש מלא, אם כי שום דבר אחר חוץ מעל התכולה שהינכם מובילים.

  כמה עולה הזזת משטחים בבית עזרא? בצורה זאת מוסכם המחירון:

  ובכן, באיזה אופן אנו מגיעים להחלטה על העלויות של שינוע המשטח? פתח דבר, מאסה ומספר המשטחים. שעות המעבר הינו המשתנה הכי משמעותי, ובשביל זה נתחייב להכניס אל הראש את הכמות של משטחים שמיועדים לקרטונים אתם מחפשים לנייד וכמה הם שוקלים בסך הכל. להדגמה: הזזת עשרה משטחים קרטונים לקופסאות בלי פריטים תעלה פחות מול הובלות של עשירייה של משטחי זכוכיות. כתוספת, ננסה להכניס לראש כמה שעות נסיעה יש בין הנקודה שממנה אנו מוציאים לפועל את השינוע מנק' היעד שלשם תפקידנו הוא להוביל. אנו מתחייבים להתאים לכם הצעת עלות נוחה, לא יקרה ושווה לכל כיס!

  הובלות משטחים בבית עזרא שינוע ציוד כבד בבית עזרא

  Movers-palet