📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בבית השיטה שינוע ציוד כבד בבית השיטה

הובלות משטחים בבית השיטה

הובלות בבית השיטה לכל סוגי המשטחים

שינועים בבית השיטה למגוון מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים אתר "הובלה" נותן לכם את האופציה ליהנות מ# טיפול מיוחד ושיש עליו המלצות רבות למעבר משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם העמסה ומארז! הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים מוגש עוד יותר לעסקים, אך גם אנשים פרטיים שעושים אריזה של תכולת ביתם כמותאמת למשטחי קרטונים, יכולים להסתייע בהעברות שלנו פה. מחיר שינוע משטחים לארגזים בבית השיטה והסביבה הינו מחירון לא מוגזם, נמוך ונפלא שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! בואו ניגש לעניין, איך אנו משנעים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ומתי השירות שלנו נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים בבית השיטה הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בבית השיטה לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בבית השיטה מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בבית השיטה בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בבית השיטה בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בבית השיטה
 • הובלות משטחים בבית השיטה וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בבית השיטה
 • הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס הנפות בעלויות הכי טובות!
 • הרמת משטחי הקרטון לטנדר או משאית יחד עם רמפה
 • עיטוף פריטים על גבי משטחי הקרטון
 • אופציית לבצע פריקה והטענת משטחים
 • שירותי ברחבי הארץ ובייחוד בעיר בית השיטה
 • כדי לקבל הצעה נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בבית השיטה

  טנדר או מסחרית הכבש, ככה בחברת שינוע ציוד כבד בבית השיטה מעניקים העברה

  העברת משטחים היא הובלה סגולית אקסטרה, ששונה במובהק מפעולה המתבצעת על ידי כח אנושי לכן באתר זה מביאים עבורכם חברות הובלה רצויות פלוס טנדר או משאית סינגולארית, רכב או משאית כבש. הטנדר או המסחרית הזו לא דומה בהשוואה למשאיות, מסחריות טבעיות שעמן אנו מעניקים את ההובלה, שכן היא מתאימה להעמסה ופריקת משטחים שמיועדים לקרטונים. מה היתרונות שיש לנו ולכם כשעושים שימוש בטנדר או משאית בסגנון? קודם כל, המהירות. כשהרמפה האלקטרית בה אנו משתמשים פועלת, אפשר לבצע סחיבה של המשטחים אשר באמתחתכם, לא חשוב איזה סוג, לא משנה מה המשקל, וזה ברגעים ספורים. תבינו שבמקרים רבים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם מאסיביים ושוקלים הרבה, אם כן, עבודה של סבלים אינה רלוונטית בכל מקרה כזה. באמירה נוספת, הובלה נוחה. הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים דרך רכב או משאית ראמפה. מביאה אופציה למוקד עבודה נעים למרחב המעבר, זאת כי הסבלים שלנו לא צריכים לקחת עשרות ומאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם מוגבלים במשקלה של הכבודה אשר על המשטח. עניין נוסף ובר-חשיבות זה נושא האחראיות. הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים שנעשית מבלי כוח מכונה אוצרת בה סיכונים מיותרים, אף לפועלים ובנוסף לכבודה שבבעלותכם. בלתי אפשרי לדעת מראש באיזו דרך יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, לכן ישנם סצנות שבהן המשקל הכבד יגבור ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במידה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות / קרמיקה, יוצא שהתכולה עתידה להיפגע.

  משנעים טובין מאגף אפסנאות לחנות? שינוע והזזת משטחי קרטון בבית השיטה

  הינך חלק מעסק עם אגף לוגיסטיקה ענק ואתם נצרכים לעבודות אספקת חפצים לחנויות השונות? שירותים של הובלת משטחי הקרטון מאסיביים זה המומחיות שלנו ואנחנו יכולים להעניק לכם מענה באופן הטוב שיש לשוק להציע. ביכולתנו לעשות גיחה לסניפי האפסנאות שברשותכם, ללקט את משטחי האריגים, המזונות / החומרים של השיפוצים, ולהוביל אותם למוקדים שתגידו לנו. אנו מסוגלים לבצע חלוקה של משטחי הקרטון בתחום בודד, / להגיע אל כמות של מוקדים שונים. הטיפול כולו בקורולציה לצרכי היום יום. בהתאמה למאסת המשטחים, נסיק אם להשתמש במסחרית כבש ולחלופין טנדר או משאית אחת שאפשרי עבורה לקיים הזזה של משטחים בהזמנת מנוף.

  מעבר עם משטחים זו הובלה רצינית!

  אולי לא יוצא שאתם מודעים לכך במיידיות, אך שינוע הנעשית כשינוע משטחי קרטון זו העברה מוצלחת. זה ודאי לא חדש לכם – בעת שממזגים סחורה מכלל הסוגים מעל משטחי קרטון, מערבבים הכל באופן עדין ומחושב למדי כך שאפס שימוש לא חכם בגודל על המשטח. מהסיבה שאריזת המשטח זוהי עיטוף ואריזה שאינה מבזבזת, כך אינכם מוציאים כסף על ארגזי קרטון בלתי דחוסים, אם כבר, ההיפך: רק על הפריטים שהינכם מזיזים.

  מה יעלה הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים בבית השיטה? ככה מוחלט המחיר:

  בואו ניגש לזה, באיזו דרך באתר זה מסיקים את העלות של הובלה של משטחי הקרטון? לפני שנתחיל, כובד ומספרם של המשטחים. שעות מעבר הדירה זהו הפרמטר שעליו כמעט הכל מונח, ובגלל זה אנו צריכים לבדוק כמה משטחים אתם מעוניינים להעביר וכמה הם שוקלים בסך הכל. למשל: שינוע מניין משטחים קרטונים לארגזים וקופסאות בלי חפצים תהיה זולה יותר בהשוואה לשינוע 10 משטחי קרטון שיש בהם זגוגית. במקביל, ננסה להבין מהו מספר הקילומטרים מנק' המוצא שמשם אנו מבצעים את השינוע ובין הנקודה אליה אנו מבצעים את השינוע. אנו מתחייבים להתאים לכם הצעה נפלאה, משתלמת ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בבית השיטה שינוע ציוד כבד בבית השיטה

  Movers-palet