📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בביתר עילית שינוע ציוד כבד בביתר עילית

הובלות משטחים בביתר עילית

הובלות בביתר עילית לכל סוגי המשטחים

הובלות בעיר ביתר עילית למגוון מיני משטחי הקרטון חברת "הובלה" מעניק לכם את האפשרות לתפוס לכם טיפול מיוחד ומומלץ לשינוע משטחים וגם טעינה ואריזה ופירוק! הטיפול שאנו מעניקים מוגש עם דגש לחברות, אמנם גם לקוחות רגילים שעושים אריזה של החפצים שלהם כטובה עבור משטחי קרטון, מסוגלים להיעזר בהעברות של שינוע ציוד כבד בביתר עילית. עלות שירותי הובלה של משטחי קרטון בעיר ביתר עילית זה תעריף מתון, נמוך ומשתלם שיתאים לכם, לא משנה כמה כסף יש לכם! אז איך אנחנו מובילים את המשטחים שרכשתם ובאיזה מקרה השירות והטיפול שאנחנו מעניקים עלול לעזור?

 • הובלות משטחים בביתר עילית הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בביתר עילית לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בביתר עילית מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בביתר עילית בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בביתר עילית בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בביתר עילית
 • הובלות משטחים בביתר עילית וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בביתר עילית
 • הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס הנפות בעלות הנמוכה ביותר!
 • לקיחת משטחים שמיועדים לקרטונים לטנדר או מסחרית כולל ראמפה
 • עיטוף תכולה על גבי משטחי הקרטון
 • אופציית לבצע אריזה והעמסת משטחים
 • טיפולי בכל המדינה ובייחוד בסביבת ביתר עילית
 • לקבלת הצעת עלות שאין כמוה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בביתר עילית

  רכב או משאית הראמפה, כך אנו מציעים העברה

  שינוע משטחי הקרטון הינה שינוע, העברה קונקרטית עוד, שאחרת נורא מפרוצדורה הנעשית באמצעות הסבל ממש בגלל זה אנו מוציאים עבורכם חברות הובלה מוטבות כולל מסחרית מובחנת, טנדר או משאית ראמפה. הטנדר או המסחרית הזו לא דומה למכוניות מסחריות רגילות אשר עמהן אנו מספקים את השינוע, כי היא נועדה להטענה ופריקה של משטחי קרטון. מהו הרווח שיש הן לנו והן לכם כאשר עושים שימוש בטנדר או משאית בסגנון? בטרם כל, כמות הזמן. בזמן שהרמפה האלקטרית שאנחנו מציעים מתחילה לפעול, ביכולתכם להרים את משטחי הקרטון אשר בבעלותכם, מכלל הסוגים כבדים ככל שיהיו, בעת זמן קצר. כדאי להבין שבהרבה מקרים המשטחים הם פשוט בעלי משקל גדול, בגלל זה, הרמת סבלים לא מתאימה בכל סיטואציה כזו. חשוב לציין, היכולת לבצע הובלה נוחה. הזזה של משטחי קרטון דרך טנדר או משאית ראמפה. מספקת אופציה של סביבה נעימה יותר למרחב המעבר, זאת מאחר והצוות שבשורותינו לא מוכרחים לקחת עשרות ומאות ק"ג, ומן ההיגיון שאינכם קבועים במשקלה של הכבודה אשר על משטחי המעבר. אישיו נוסף ומשמעותי הינו אלמנט הבטיחות. הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים היוצאת לפועל מבלי כוח מכונה יש בה סיכונים מיותרים, גם למזיזים ובנוסף לכבודה שבבעלותכם. לא ניתן לדעת מראש מהי הדרך בה יתמודדו המובילים עם משקל כבד נורא, אז בגלל זה, יש מצבים שבהם משקל התכולה ינצח ומשטח הקרטון יתנפץ ברצפה. אם על המשטח זכוכית או לחלופין קרמיקה, מן ההיגיון שהאביזרים ושאר הכבודה עתידה להיהרס.

  מובילים טובין מאגף אפסנאות לעסק? העברה ולקיחת משטחי קרטון בביתר עילית

  אתה חלק מחברה גדולה בעל מרכז לוגיסטיקה גדול ואתם צריכים עבודות אספקה של חפצים אל החנויות אשר בשוק? העברת משטחים שמיועדים לקרטונים מאסיביים זה מה שהיננו מומחים בו ויש לנו את האפשרות לספק לכם מענה באופן הטוב שיש לשוק להציע. בכוחנו לקפוץ לנקודות הלוגיסטיקה שברשותכם, לאסוף את משטחי הבד, המאכלים או לחלופין חומרי הבניין, ולהסיעם למקומות שתגידו לנו. יש לנו את האפשרות להפריד את משטחי הקרטון במוקד יחיד, ו/או לעבור בכמות של מוקדים שונים. כל זה על פי צרכיהם. בהתאמה לנפח משטחי הקרטון, נוכל לדעת אם לעשות שימוש בטנדר כבש או משאית כבש / משאית שיכולה לעשות העברת משטחים שמיועדים לקרטונים עם מנוף.

  שינוע עם משטחים זו הובלה רצינית!

  יכול להיות שאינכם תוהים על כך במיידיות, ואף על-פי כן, מעבר היוצאת לפועל כהובלת משטחים היא העברה איכותית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבעת שמקשרים חפצים , לא משנה הסוג, על משטחים, מכניסים הכל בשימת לב רבה נורא כך שלא קיימת בזבוז של ספייס על גבי משטח הקרטון. מהסיבה שפירוק של משטחי הקרטונים, הינה עטיפה שאינה מבזבזת, מן ההיגיון שאתם לא משלמים על אריזות קרטון חצי מלאים, להיפך: שום דבר אחר חוץ מעל מה שאתם משנעים.

  מהו התעריף של העברת משטחים שמיועדים לקרטונים בביתר עילית? ככה יקבע התעריף:

  בואו ניגש לעניין, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד בביתר עילית מסיקים את העלויות של מעבר המשטח? ראשית, משקל ומספרם של משטחי הקרטון. היקף מעבר הדירה הוא הגורם הכי הכרחי, ומסיבה זו חובה עלינו להבין את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים הינכם מחפשים לשנע וכמה הם שוקלים בסה"כ. סתם כדוגמה: הובלות של עשר משטחי קרטון לעטיפות ריקות תוציאו עליה פחות כסף לעומת הזזת עשרה משטחי זגוגיות. כמו כן, נדרוש לברר כמה שעות נסיעה יש מנקודת המוצא שמשם אנו מוציאים לפועל את השינוע מנק' היעד שלשם נבצע את השינוע. אנחנו מתחייבים לספק בשבילכם הצעת עלות שאין כמוה, משתלמת ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בביתר עילית שינוע ציוד כבד בביתר עילית

  Movers-palet