📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים בבאר שבע שינוע ציוד כבד בבאר שבע

הובלות משטחים בבאר שבע

הובלות בבאר שבע לכל סוגי המשטחים

שירותי הובלה בעיר באר שבע למגוון מיני המשטחים שמיועדים לקרטונים חברת "הובלה" מנגיש עבורכם ליהנות מ# טיפול מיוחד ומומלץ עבור מעבר משטחים כולל העמסה ומארז! השירות והטיפול שאנו מעניקים מוגש במיוחד לקבוצת העסקנים, אבל אף עוברים שמכינים את החפצים שברשותם כמותאמת למשטחי קרטון, יכולים להסתייע בהובלות שלנו. תמחור שירותים של הובלת משטחים לארגזים בעיר באר שבע זהו תעריף ראוי, נמוך ונפלא שיתאים לכם, לא משנה מה התקציב שלכם! אז באיזה אופן אנו מובילים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ובאיזה מצבים הסיוע שאנחנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים בבאר שבע הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים בבאר שבע לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים בבאר שבע מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים בבאר שבע בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים בבאר שבע בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים בבאר שבע
 • הובלות משטחים בבאר שבע וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים בבאר שבע
 • הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים יחד עם מנוף בתעריך הנמוך ביותר!
 • הנעת משטחי הקרטון לרכב או לחלופין משאית כולל כבש
 • כריכת טובין על משטחים שמיועדים לקרטונים
 • אופציית לקיים אריזה והעמסת משטחי הקרטון
 • שירותי ברחבי המדינה ובייחוד בסביבת באר שבע
 • בואו לקבל הצעה לעלות נפלאה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם בבאר שבע

  מסחרית הכבש, ככה הננו עושים מעבר

  הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים היא לא אחרת מאשר העברה סגולית מהרגיל, אשר שונה מאוד מהליך של הובלה שיוצאת לפועל דרך שרירים אנושיים זאת מדוע אנחנו מביאים לכם תאגידים וחברות מעבר כדאיות עם משאית מסוימת, טנדר או מסחרית ראמפה. הטנדר או המשאית הזו אחרת בהשוואה למשאיות, מסחריות שבשגרה שדרכן הננו מציעים את ההעברה, בגלל שהיא מיועדת לטעינה ושחרור של משטחים שמיועדים לקרטונים. מהו הרווח שלנו ושלכם כשעושים שימוש במשאית כדוגמת זו? בראש ובראשונה, הזמן. בזמן שהכבש החשמלית שלנו נכנסת לפעולה, ביכולתכם להרים את המשטחים אשר בבעלותכם, לא חשוב איזה סוג, כבדים ככל שיהיו, תוך דקות בודדות. חשוב לזכור כי בהרבה מאוד מקרים המשטחים שמיועדים לקרטונים הם בעלי משקל רב, אז בגלל זה, מלאכת סחיבה לא קשורה בכל המקרים הללו. יש לציין, הנוחות שבהובלה. העברות משטחים על ידי טנדר או משאית כבש. מביאה אפשרות של מוקד עבודה נעים למרחב ההעברה, זה בגלל שמובילי הדירות שבשורותינו אינם צריכים להעביר עשרות ומאות קילוגרמים, וגם אינכם קבועים במשקל התכולה שעומדת על כהמשטחים. נושא נוסף ומשמעותי הוא נושא הבטיחות. הזזה של משטחים המתבצעת עם הידיים מגלמת בתוכה סיכון, אף למובילים ובנוסף לפריטים שברשותכם. לא ניתן להתכונן לכיצד יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, אם כן, יש סיטואציות שבהן משקל התכולה יהיה עם היד על העליונה ומשטח הקרטון ימצא את דרכו במהירות לרצפה. במקרה ומעל משטח הקרטון יש זכוכיות ולחלופין חרסינה, מן ההיגיון שהציוד ושאר הכבודה עלולה להתפרק.

  מסיעים תכולה מהאיזור הלוגיסטי לעסק? שינוע ושינוע משטחי קרטון בבאר שבע

  הינכם חברה גדולה שיש לו אגף לוגיסטיקה ענק ואתם צריכים שירות של ייבוא תכולה אל החנויות שבסקטור? שירותים של הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים בעלי משקל גדול זה הספצליטה שלנו ויש לנו את היכולת לתת לכם מענה ברמה שאין לה תחרות. יש לנו את האפשרות לבקר במוקדי האיחסון שברשותכם, לקחת את משטחי הבד, המאכלים או כלי וחומרי הבנייה, ולהניעם לאיזורים שתאמרו לנו. יש לנו את האפשרות לפזר את משטחי הקרטון בסביבה בודדת, או לחלופין לעבור בכמה וכמה מוקדים שונים. הטיפול כולו על פי רצונכם. בהתאמה לנפח המשטחים, נסיק אם להביא אליכם טנדר כבש או משאית כבש או לחלופין טנדר או מסחרית אחת שאפשרי עבורה לעשות הובלת משטחים שמיועדים לקרטונים עם מנוף.

  שינוע ע"י משטחי המיודעים לקרטונים היא העברה חסכונית יותר!

  אולי אינכם חושבים על זה ישר, ואע"פ כן, העברה המתבצעת כמעבר משטחים היא הובלה חכמה. כידוע, כאשר משרשרים תכולה מכלל הסוגים על גבי משטחי קרטון, ממזגים הכל בעדינות רבה ובצורה מחושבת לגמרי ויוצא ששום בזבזנות של מקום על המשטח. מפני שפירוק של משטחי הקרטון, היא לא אחרת מאשר עיטוף ואריזה שאינה בזבזנית, מן ההיגיון שאתם לא פותחים את הארנק יתר על המידה עבור קרטונים שרק דחוסים במלואם, אם כי אך ורק על התכולה שהינכם לוקחים.

  מה יעלה הובלות של משטחי קרטון בבאר שבע? כך יקבע המחיר:

  בואו ניגש לזה, כיצד באתר זה מסיקים את מחירי העברת המשטח? ראשית, מאסה ומספרם של משטחי המעבר. היקף ההובלה זהו הגורם הכי הרה-גורל, ובשביל זה נצטרך להכניס לראש את הכמות של משטחים שמיועדים לקרטונים אתם מחפשים להעביר וכמה המשקל שלהם בסה"כ. למשל: הובלה של עשר משטחי קרטון לעטיפות שאין בהן פריטים תעלה פחות לעומת הובלות של עשירייה של משטחי זכוכיות. יחד עם זאת, נדרוש לדעת כמה קילומטרים יש מנק' המוצא שמשם אנו מוציאים לפועל את השינוע ובין הנקודה אליה תפקידנו הוא להוביל. אנחנו מתחייבים להתאים בשבילכם הצעת עלות זולה, שאפשר לעמוד בה מבחינה כספית ולא משנה כמה כסף יש לכם!

  הובלות משטחים בבאר שבע שינוע ציוד כבד בבאר שבע

  Movers-palet