📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים באפיקים שינוע ציוד כבד באפיקים

הובלות משטחים באפיקים

הובלות באפיקים לכל סוגי המשטחים

שינועים באפיקים למגוון מיני משטחי הקרטון אתר "הובלות" קורא לכם ליהנות מ# טיפול יחיד במינו וזריז בשביל מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס סחיבה ופירוק! השירות שלנו תקבלו במיוחד לקבוצת העסקנים, אך אף גולשים שעושים אריזה של החפצים שלהם כמותאמת למשטחי קרטונים, ימצאו שימושיות בטיפולי השינוע של שינוע ציוד כבד באפיקים. עלות העברות משטחי קרטון באפיקים והסביבה זהו תמחור לא מוגזם, מצוין ונמוך שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! בואו ניגש לעניין, באיזה אופן בחברת שינוע ציוד כבד באפיקים מעבירים את משטחי הקרטון שברשותכם ומתי הטיפול שאנחנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים באפיקים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים באפיקים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים באפיקים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים באפיקים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים באפיקים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים באפיקים
 • הובלות משטחים באפיקים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים באפיקים
 • הובלת משטחים ובנוסף שירותי מנוף במחירון הכי הוגן!
 • הנעת משטחים לטנדר או משאית כולל ראמפה
 • ליפוף חפצים על גבי משטחים
 • אופציית להוציא לפועל אריזה ופירוק וטעינת משטחים שמיועדים לקרטונים
 • שירות מהצפון לדרום ובייחוד בעיר אפיקים
 • לקבלת הצעה הוגנת:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם באפיקים

  רכב או משאית הכבש, בצורה זאת באתר זה מציעים מעבר

  הזזה של משטחים זוהי מעבר, העברה מוגדרת אף יותר, אשר שונה למדי מפרוצדורה המתבצעת באמצעות שרירי אדם מסיבה זו באתר זה מוציאים לכם תאגידים וחברות מעבר מצוינות יחד עם מסחרית מוגדרת, טנדר או משאית כבש. הרכב או לחלופין המשאית הזו שונה ממשאיות בשגרה שאיתן בחברת שינוע ציוד כבד באפיקים מעניקים את המעבר, מהסיבה שהיא תואמת לטעינה ופריקה של משטחים. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם כאשר לוקחים טנדר או משאית כדוגמת זו? פתח דבר, המהירות. כשהראמפה האלקטרונית שאנו מציעים פועלת, ביכולתכם לבצע הרמה של המשטחים שמיועדים לקרטונים שבבעלותכם, לא משנה מה הסוג, כבדים ככל שיהיו, בעת מעט מאוד זמן. תבינו שלעתים משטחי הקרטון הם שוקלים הרבה, כך שעבודת סבלות אינה רלוונטית ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. שנית, היכולת לבצע הובלה נוחה. הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים דרך רכב או משאית כבש. נותנת סביבה נעימה יותר לסביבת המעבר, זה בגלל שהמקצוענים שלנו אינם צריכים לקחת עשרות ומאות קילוגרמים, ומן ההיגיון שאינכם קבועים במשקלה של הכבודה שעל משטחי המעבר. אלמנט אקסטרה ומשמעותי הוא יסוד הבטיחות. הובלה של משטחי הקרטון המתבצעת מבלי כוח מכונה אוצרת בה ריזיק (סיכון), הן לפועלים יחד עם לפריטים שבבעלותכם. לא אפשרי להתכונן לאיך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד במיוחד, כך שקיימים סצנות שבהן המאסה הענקית והגודל יכריע ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במקרה ועל המשטח זכוכית ולחלופין חרסינה, יוצא שהתכולה מתעתדת להתפרק.

  מניידים סחורה מאגף לוגיסטיקה לעבודה? העברה ונשיאת משטחי קרטון באפיקים

  אתה חלק מבית עסק עם מרכז לוגיסטיקה נרחב והינכם נצרכים לטיפולי אספקה של סחורה לעסקים בנקודות אשר בשוק? העברות משטחים כבדים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ובכוחנו לתת לכם מענה על הצד הטוב ביותר. נוכל לבקר בסניפי הלוגיסטיקה שברשותכם, ללקט את המשטחים של הטקסטיל, המזון או לחלופין כלי הבנייה, ולהניעם למקומות שתגדירו לנו. אנחנו יכולים לפזר את המשטחים שמיועדים לקרטונים בתחום יחיד, ו/או לנסוע דרך כמה וכמה מוקדים שונים. כל זאת ע"פ רצונותיהם. על-פי היקף ומשקל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נסיק אם לעשות שימוש בטנדר ראמפה או משאית ראמפה ו/או טנדר או מסחרית אשר בכוחה לעשות הזזת משטחי קרטון בעזרת מנוף.

  העברה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים היא הובלה נכונה!

  ייתכן שאינכם תוהים על כך מיד, ואע"פ כן, העברה שמתבצעת כמעבר משטחים שמיועדים לקרטונים היא הובלה חכמה. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שכאשר משרשרים סחורה , לא חשוב הסוג, על גבי משטחי קרטון, מכניסים הכל באופן מחושב עד-מאוד ועל-כן אפס שימוש מיותר בספייס מעל משטח הקרטון. מאחר והרכבה ופירוק של המשטח היא עיטוף ואריזה חסכונית, מן ההיגיון שהינכם לא מבזבזים עבור אריזות מקרטון שרק דחוסים במלואם, אם כבר, ההיפך: אך ורק על התכולה שהינכם מניעים.

  מה מחיר הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים באפיקים? בצורה זאת מוסכם התמחור:

  בואו ניגש לזה, באיזו דרך הננו קובעים את העלות של הובלות של משטחי הקרטונים? פתח דבר, משקל וכמות משטחי הקרטון. היקף המעבר זהו הפרמטר הכי חשוב, ולפיכך נאלץ לדעת את מס' משטחים שמיועדים לקרטונים יש לכם עניין להסיע וכמה המשקל שלהם בסך הכל. לדוגמא: מעבר עשירייה של משטחים של אריזות שאין בהן דבר תוציאו עליה פחות כסף מול הובלת עשר משטחי קרטונים שיש בהם זכוכית. כמו כן, ננסה לדעת כמה שעות נסיעה יש בין הנקודה שממנה אנו נוביל בין נק' היעד אשר לשם אנו נוביל. אנו מחוייבים להתאים לכם הצעת עלות מדהימה, זולה ולכלל התקציבים!

  הובלות משטחים באפיקים שינוע ציוד כבד באפיקים

  Movers-palet