📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים באורנית שינוע ציוד כבד באורנית

הובלות משטחים באורנית

הובלות באורנית לכל סוגי המשטחים

העברות באורנית והסביבה לכל סוגי המשטחים שמיועדים לקרטונים פורטל “הובלות ” מציע לכם לרכוש שירות ייחודי ושיש עליו המלצות רבות לשינוע משטחים יחד עם טעינה ומארז! השירות והטיפול שאנחנו מעניקים ניתן בעיקר לחברות, אבל גם קליינטים שמכינים את הפריטים שלהם כמתאימה עבור משטחי קרטון, ימצאו שימושיות בהובלות שלנו פה. מחיר העברות משטחים לארגזים באורנית זה מחירון ראוי, נמוך ונפלא שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! אז כיצד הננו מזיזים את משטחי הקרטון שרכשתם ובאילו מקרים המענה שאנחנו מעניקים מסוגל לעזור?

 • הובלות משטחים באורנית הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים באורנית לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים באורנית מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים באורנית בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים באורנית בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים באורנית
 • הובלות משטחים באורנית וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים באורנית
 • מעבר משטחי הקרטון פלוס הנפה בעלויות הכי זולות!
 • הרמת משטחי הקרטון לטנדר או משאית יחד עם ראמפה
 • עיטוף תכולה על משטחי הקרטון
 • אופציית להוציא לפועל פריקה והעמסת משטחים
 • שירותי מהדרום לצפון ובמיוחד באורנית
 • קבלו הצעה הוגנת מעולה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם באורנית

  רכב או משאית הראמפה, כך אנו מבצעים העברה

  מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים היא העברה קונקרטית מהרגיל, אשר אחרת במובהק מהובלה המתבצעת באמצעות כוח הסבלים בדיוק בגלל זה אנו שולחים אליכם עסקים להובלת דירה וחברות כדאיות פלוס טנדר או משאית ייחודית, טנדר או משאית ראמפה. הטנדר או המשאית הזו אחרת בהשוואה למסחריות, משאיות מהשורה שבידיהן באתר זה עושים את ההעברה, בגלל שהיא נצרכת להעמסה ופריקה של משטחים. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם כשמשתמשים ברכב או לחלופין משאית שכזו? ראשית, הזריזות. כשהרמפה האלקטרית בה אנו משתמשים מתחילה לפעול, אפשר לבצע העמסה של משטחי הקרטון שברשותכם, מכלל הסוגים לא משנה מה המשקל, וכל זה בדקות בודדות. קריטי להבין שבמקרים רבים המשטחים הם פשוט כבדי משקל, אז בגלל זה, עבודת סבלות לא יעילה ב-% מהמצבים כדוגמת אלה. שנית, מעבר נוח. מעבר משטחי קרטון בעזרת מסחרית ראמפה. מעניקה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאיזור השינוע, זה מפני שהצוות שיש אצלנו באתר אינם צריכים להעביר עשרות ומאות קילוגרמים, ואתם גם לא קבועים בכל סוג של משקל שנמצאת על המשטחים. אלמנט נוסף וחשוב זה אלמנט המיגון. הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים היוצאת לפועל בעזרת הידיים מחזיקה בחובה ריזיק (סיכון), הן לסבלים וגם לרהיטים שברשותכם. לא אפשרי לצפות כיצד יתמודדו המובילים עם משקל כבד מהרגיל, בגלל זה, ישנם סצנות שבהן הגודל והמשקל יכריע ומשטח הקרטונים יפול. במצב בו על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות או חומרים שבירים, ההיגיון אומר שהאביזרים ושאר הכבודה עתידה להתפרק.

  מסיעים תכולה מאגף אפסנאות לבית העסק? שינוע וסחיבת משטחי קרטון באורנית

  הינכם משרד עם אגף אפסנאות גדול ואתם צריכים עבודות הבאת טובין לחנויות השונות? הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים כבדי משקל זה מה שהיננו מומחים בו ואנו מסוגלים לענות על הצורך שלכם על הצד הטוב ביותר. יש לנו את האופציה לבקר באזורי האחסנה שלכם, לעשות איסוף של המשטחים של הבד, המזון או לחלופין כלי וחומרי הבנייה, ולהובילם ללוקיישנים שתגדירו לנו. יש לנו את האופציה להפריד את המשטחים במוקד יחיד, או לנסוע בין כמה וכמה מוקדים שונים. כל זה לפי הצורך שאתם מביעים. ע"פ רוחב משטחי הקרטון, נבין אם להשתמש ברכב ראמפה או משאית ראמפה / רכב או לחלופין משאית שיש ביכולתה לקיים הובלה של משטחים שמיועדים לקרטונים בהזמנת מנוף.

  הובלה ע"י משטחי קרטון היא העברה איכותית!

  ייתכן שאתם לא תוהים על כך מיד, אך עם זאת, שינוע שמתבצעת כהזזת משטחי קרטון זו החלטה איכותית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכשמקשרים תכולה מכלל המינים על גבי משטחי קרטון, משלבים אותה בזהירות רבה נורא ועל-כן אין שום שימוש לא יעיל במקום פנוי על גבי משטח הקרטון. מפני שאריזת משטחי הקרטון, היא עיטוף ואריזה שמרנית, יוצא מצב שהינכם לא פותחים את הארנק יתר על המידה עבור אריזות קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כבר, ההיפך: אך ורק על מה שאתם משנעים.

  כמה עולה הובלת משטחים באורנית? ככה נקבע מחירנו:

  אם כן, באיזו דרך אנחנו מסיקים את עלויות הזזת משטחי הקרטונים? ראשית, נפח ומספרם של המשטחים. שעות ההובלה הינו המשתנה הכי הכרחי, ולכן נצטרך להבין את מס' משטחי הקרטון אתם מחפשים לשנע וכמה המשקל שלהם בסך הכל. לדוגמא: העברת עשר משטחי קרטון לאריזות בלי פריטים העלות שלה תהיה נמוכה בהשוואה אל שינוע עשרה משטחי זכוכית. יחד עם זאת, ננסה לבדוק כמה שעות נסיעה יש מנקודת המוצא אשר משם אנו מבצעים את ההובלה מנק' היעד שלשם אנו מבצעים את השינוע. אנו מתחייבים לספק לכם הצעה ברמה גבוהה, משתלמת ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים באורנית שינוע ציוד כבד באורנית

  Movers-palet