📞 צור קשר : 055-939-80-64

הובלות משטחים באודים שינוע ציוד כבד באודים

הובלות משטחים באודים

הובלות באודים לכל סוגי המשטחים

העברות באודים לכלל סגנונות המשטחים חברת "הובלות" קורא לכם להשיג ביצוע יחיד במינו ומומלץ למעבר משטחים פלוס העמסה ומארז! השירות שלנו ניתן אף יותר לקהל העסקי, אבל אף קליינטים שאורזים את הפריטים שברשותם כמיועדת למשטחי קרטונים, יכולים להסתייע בהובלות שלנו. תעריף הובלות משטחים בעיר אודים הינו עלות מתון, נמוך מאין כמוהו שיתאים לכם, לא משנה מה התקציב שלכם! בואו ניגש לזה, באיזה אופן אנו לוקחים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה מצב הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים נותן מענה הולם?

 • הובלות משטחים באודים הובלות בזול עם מובילים מומלצים
 • הובלות משטחים באודים לכל הארץ במחיר זול החל מ-200 ש"ח
 • הובלות משטחים באודים מחיר הכי זול (כולל מנוף)
 • הובלות משטחים באודים בהנחה מיוחדת מחיר
 • שירות הובלות משטחים באודים בכל הארץ.
 • שירותי הובלות משטחים באודים
 • הובלות משטחים באודים וחבילות לגופי תעשייה.
 • שינוע והובלות משטחים באודים
 • הזזת משטחים שמיועדים לקרטונים ובנוסף השכרת מנוף במחירים הכי זולים!
 • הרמת משטחים לרכב או לחלופין משאית פלוס כבש
 • אריזת פריטים על גבי משטחי הקרטון
 • יכולת לקיים אריזה ופירוק וטעינת משטחי הקרטון
 • שירות מהצפון לדרום ובייחוד באודים והסביבה
 • בואו להשיג הצעה הוגנת ברמה גבוהה:

 • הובלת משטחים במחיר משתלם באודים

  טנדר או משאית הראמפה, בצורה זו, בחברת שינוע ציוד כבד באודים עושים הובלה

  שינוע משטחי הקרטון זוהי הובלה מוגדרת מהרגיל, אשר אחרת במידה רבה מהליך של העברה שיוצאת לפועל ע"י כח של סבלים לכן אנחנו מביאים לכם עסקים וחברות מעבר עדיפות יחד עם רכב או לחלופין משאית מובחנת, רכב או משאית ראמפה. המסחרית הזו אחרת בהשוואה למשאיות נורמליות אשר עמהן אנו מוציאים לפועל את ההעברה, מהסיבה שהיא תואמת לסחיבה ופירוק משטחי קרטון. איפה הרווח שיש הן לנו והן לכם עם שימוש בטנדר או משאית שכזו? קודם כל, כמות הזמן. כאשר הרמפה האלקטרית שיש אצלנו באתר מתחילה לפעול, ניתן לבצע העמסה של משטחי הקרטון אשר בבעלותכם, מכלל הסוגים לא משנה מה המאסה, במעט מאוד זמן. מומלץ להבין שבמצבים תכופים המשטחים הם פשוט שוקלים הרבה, אם כן, הרמת סבלים אינה רלוונטית בכל סיטואציה כזו. בנוסף, שינוע נוח. הזזת משטחים בעזרת מסחרית כבש. מביאה אפשרות של איזור נעים מהרגיל לאזור ההובלה, זה מהסיבה שאנשי המקצוע שבשורותינו יכולים שלא לקחת משקלים רבים, ואתם גם לא קבועים במאסה של הכבודה שעומדת על כהמשטח. נושא אקסטרה ובלתי-זניח זה יסוד האחראיות. מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים שנעשית עם הידיים מגלמת בתוכה סיכונים מיותרים, גם למעבירים ובנוסף לרהיטים שברשותכם. לא אפשרי להתכונן לאיך יתמודדו המובילים עם משקל כבד מאוד, בגלל זה, מצויים סצנות שבהן המשקל הכבד יגבור ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במצב בו מעל משטח הקרטון יש זכוכיות / קרמיקה, ההיגיון אומר שהאביזרים ושאר הכבודה יכולה להיהרס.

  מקפיצים חפצים מהאיזור הלוגיסטי לבית העסק? מעבר וסחיבת משטחי קרטון באודים

  אתה חלק מבית עסק כולל אגף לוגיסטיקה רחב והינכם זקוקים לטיפולי אספקה של פריטים לחנויות שבסקטור? שירותי הובלת משטחי הקרטון כבדים זה מה שהיננו מומחים בו וביכולתנו לענות על הצורך שלכם ברמה הגבוהה שיש. אנחנו יכולים לעשות גיחה לאזורי הלוגיסטיקה שברשותכם, להשיב את הרפסודות של הבד, המאכל ולחלופין חומרי הבניין, ולהוביל אותם למוקדים שתציינו עבורנו. נוכל לחלק את משטחי הקרטון בסביבה בודדת, / לנסוע בין כמות מסוימת של איזורים שונים. השירות ניתן בקורולציה לדרישותיהם. בקורולציה לרוחב המשטחים שמיועדים לקרטונים, נבין האם לשלוח אליכם רכב ראמפה או משאית ראמפה ו/או טנדר או משאית אחת שאפשרי עבורה להוציא לפועל הובלות של משטחים בעזרת מנוף.

  מעבר ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו העברה נכונה!

  ייתכן שאינכם חושבים על זה מיידית, אך עם זאת, שינוע הנעשית כהזזת משטחים שמיועדים לקרטונים זו הובלה חסכונית יותר. בטח לא יהיה שוק עבורכם אם נגיד שכשמשרשרים חפצים מכלל הסוגים מעל משטחי קרטון, ממזגים הכל בצורה מסודרת נורא ואז בגלל זה, לא יהיה שום שימוש לא יעיל במרחב על פני משטח הקרטון. כי אריזת המשטח היא עטיפה שאינה מבזבזת, מסתבר שאינכם זורקים כסף על קופסאות קרטון שרק דחוסים במלואם, אם כי שום דבר אחר חוץ מעל החפצים שהינכם לוקחים.

  כמה תעלה הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים באודים? בצורה זאת מוסכם מחירנו:

  בואו ניגש לעניין, כיצד הננו מסכימים על המחירים של הובלה של המשטח? לפני הכל, מאסה ומספרם של משטחי המעבר. גודל המעבר זהו הפקטור הכי הרה-גורל, ולפיכך חובה עלינו לבדוק כמה משטחי הקרטון החלטתם להעביר וכמה הם שוקלים בטוטאל. סתם כדוגמה: מעבר עשירייה של משטחים קרטונים לעטיפות שאין בהן פריטים מחירה יהיה נמוך מול מעבר עשרה משטחי זכוכית. כמו כן, נדרוש לברר מה מס' הקילומטרים בין נק' המוצא שמשם תפקידנו הוא להוביל מנק' היעד אשר לשם אנחנו מובילים. אנו מתחייבים לספק עבורכם הצעה נהדרת, לא יקרה ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!

  הובלות משטחים באודים שינוע ציוד כבד באודים

  Movers-palet